Breda Team

πριν το παρεις να το πατε σε μαστορα να δει κλειστρα ,πλαινα ελασματα τζογους στην παπια τζογους στο χιτωνιο του κλειστρου Και φυσικα δοκιμη,Μην αγορασεις οπλο ετσι !!!! γιατι μετα δεν εχει επιστροφη
Τώρα τον εσκισες. Πάει η χαρά.
 
πριν το παρεις να το πατε σε μαστορα να δει κλειστρα ,πλαινα ελασματα τζογους στην παπια τζογους στο χιτωνιο του κλειστρου Και φυσικα δοκιμη,Μην αγορασεις οπλο ετσι !!!! γιατι μετα δεν εχει επιστροφη
καλα προφανως αυτο, απλα επειδη θα το δουμε απο κοντα σε μια βδομαδα και εχουμε προσμονη το συζηταμε ολη τη μερα τωρα τι και πως 🤣
 
καλημερα σε ολους.. θελει να αγορασει ενας φιλος μια breda altair special παλια με χρυση σκανδαλη μεταχειρισμενη, το οπλο πανω εχει κανη μαγκνουμ αλλα οταν την εκλεισε ο φιλος, ο παλιος ιδιοκτητης του ειπε πως θα του δωσει και μια κανη απλη η οποία πρέπει να ηταν η original.. μας εχει φαει τωρα (γιατι το οπλο θα το παρουμε στα χερια μας απο βδομαδα για να τσεκαρουμε σφραγιδες κτλπ) αν το οπλο ειναι δοκιμασμενο σε magnum και η αλλαγη κανων έγινε σωστα ή αν απλα ο προηγουμενος εκανε ταρζανια .. καποιος φιλος που έχει το συγκεκριμενο οπλο αν μπορει να μας διαφωτισει?
Αυτό το οπλο είναι μια απομίμηση της 302 της μπερετα … αυτό που λες για της κάννες δεν παίζει τι ταρζανιές να κάνει!!!!! Κανε αυτό που σου γράφει και ο Βαγγέλης ελενχω σε όλο το οπλο
 
καλη χρονια σε ολους.. ακουω τις γνωμες σας για 930i την δοκιμασα και μου αρεσε παρα πολυ...
Καλή χρονιά Ηλία. Σαν κάτοχος της 930 θα σου πω για το δικό μου όπλο. Με έχει ταράξει στις εμπλοκές. Βγάζει ωραίες τουφέκι ες. Απομίμηση της benelli. Την πήγα σε οπλουργο δεν έκανε τίποτα.Δεν θα την ξανά αγόραζα με τίποτα.
 
Καλή χρονιά Ηλία. Σαν κάτοχος της 930 θα σου πω για το δικό μου όπλο. Με έχει ταράξει στις εμπλοκές. Βγάζει ωραίες τουφέκι ες. Απομίμηση της benelli. Την πήγα σε οπλουργο δεν έκανε τίποτα.Δεν θα την ξανά αγόραζα με τίποτα.
ωχ! πολυ κακο αυτο ... τι ειδους εμπλοκες κανει?
 
Καλή χρονιά Ηλία. Σαν κάτοχος της 930 θα σου πω για το δικό μου όπλο. Με έχει ταράξει στις εμπλοκές. Βγάζει ωραίες τουφέκι ες. Απομίμηση της benelli. Την πήγα σε οπλουργο δεν έκανε τίποτα.Δεν θα την ξανά αγόραζα με τίποτα.
για δες μηπως ειναι κατι τετοιο
 
Καλή χρονιά Ηλία. Σαν κάτοχος της 930 θα σου πω για το δικό μου όπλο. Με έχει ταράξει στις εμπλοκές. Βγάζει ωραίες τουφέκι ες. Απομίμηση της benelli. Την πήγα σε οπλουργο δεν έκανε τίποτα.Δεν θα την ξανά αγόραζα με τίποτα.
Μπράβο ρε φίλε, σε παραδέχομαι.
 
Back
Top