Breda Team

εγω το σκ που περασα εριξα 6 κουτια φυσιγγια και αλλα 2 κουτια ο φιλος που το ειχε .σε σκοπευτηριο και κυνηγι δεν μας εκανε κατι ... αλλα θα ηθελα να μαθω τι ειδους εμπλοκες εχει σαν κουσουρι το συγκεκριμενο μοντελο γιατι μου αρεσε παρα πολυ
 
εγω το σκ που περασα εριξα 6 κουτια φυσιγγια και αλλα 2 κουτια ο φιλος που το ειχε .σε σκοπευτηριο και κυνηγι δεν μας εκανε κατι ... αλλα θα ηθελα να μαθω τι ειδους εμπλοκες εχει σαν κουσουρι το συγκεκριμενο μοντελο γιατι μου αρεσε παρα πολυ
Τζόκερ παίζεις?
 
εγω το σκ που περασα εριξα 6 κουτια φυσιγγια και αλλα 2 κουτια ο φιλος που το ειχε .σε σκοπευτηριο και κυνηγι δεν μας εκανε κατι ... αλλα θα ηθελα να μαθω τι ειδους εμπλοκες εχει σαν κουσουρι το συγκεκριμενο μοντελο γιατι μου αρεσε παρα πολυ
Παρε την αστρο εμενα 2 χρονια τωρα δεν μου εχει κανει τιποτα !!
 
Παρε την αστρο εμενα 2 χρονια τωρα δεν μου εχει κανει τιποτα !!
ειναι και αυτο καλο αλλα δεν μου αρεσει εμφανισιακα ..αν δεν παρω την 930 θα παω αναγκαστικα σε μπενελι.. απλα θελω να μαθω τι γινετε μα τις εμπλοκες γιατι δεν το περιμενα
 
ειναι και αυτο καλο αλλα δεν μου αρεσει εμφανισιακα ..αν δεν παρω την 930 θα παω αναγκαστικα σε μπενελι.. απλα θελω να μαθω τι γινετε μα τις εμπλοκες γιατι δεν το περιμενα
Νομιζω οτι οι πρωτες 930 ειχαν θεματα μετα τις επομενες χρονιες τα διορθωσανε !! Ετσι εχω διαβασει σε συζητησεις γιατι και εγω την γληκοκοιτουσα !!!
 
εγω το σκ που περασα εριξα 6 κουτια φυσιγγια και αλλα 2 κουτια ο φιλος που το ειχε .σε σκοπευτηριο και κυνηγι δεν μας εκανε κατι ... αλλα θα ηθελα να μαθω τι ειδους εμπλοκες εχει σαν κουσουρι το συγκεκριμενο μοντελο γιατι μου αρεσε παρα πολυ
Αν πάρεις μεταχ. τη συγκεκριμένη μετά από δοκιμή με 200 φυσίγγια, πιστεύω είναι safe.
Πάντως είναι πανέμορφη Λιάκο.
Εγώ σαν Κόλλιας (έτσι ενεργώ), θα την έπαιρνα (και καινούργια) μιας και τη ζαχάρωσα. Μια φορά ζούμε. Δεν είναι σπίτι, ούτε γυναίκα. Ένα παλιοτούφεκο είναι.
 
καλη χρονια σε ολους.. ακουω τις γνωμες σας για 930i την δοκιμασα και μου αρεσε παρα πολυ...
Να σου γράψω και εγώ σαν κάτοχος. Την έχω δύο χρόνια, την πήρα δεύτερο χέρι. Είναι κατασκευής 2017 με την μαύρη βάση. Ο πρώτος κάτοχος είχε κάποιες εμπλοκές την έστειλε στον Χρηστάκο ο οποίος νομίζω ήταν εξουσιοδοτημένος από την εταιρεία. Το όπλο γύρισε πίσω και από τότε είναι απροβλημάτιστο. Από ότι έχω καταλάβει το θέμα το είχαν στον χρονισμό τους. Τωρα τι ακριβώς έφτιαξε δεν ξέρω. Το θέμα είναι ότι δουλεύει. Για περιέργεια προχθές πήρα ένα κουτί skeet nobel 24 gr και τα έριξε κανονικά. Μια Benelli μπορεί να μην τα ρίχνει. Τώρα στο αποτέλεσμα. Είναι μια Rafaello με μεγαλύτερη προσαρμογή. Βλέπε χτένι στο κοντάκι, βαρίδια εμπρός πίσω. Είναι καλό όπλο και αν σου αρέσει προχώρα. Σίδερα είναι άλλωστε ότι και να πάθει φτιάχνεται είναι απλός μηχανισμός και χρόνια στο πεδίο. Προβλήματα πλέον μπορείς να αντιμετωπίσεις και με ένα αυτοκίνητο της κόλλας που μπορεί να κάνει 50000 ευρώ. Αν το πάμε με αυτή την λογική δεν πρέπει να αγοράζουμε τίποτα. Ελπίζω να σε βοήθησα.
 
Back
Top