BRAIN Chokes

Status
Not open for further replies.
Το μέτζο ειναι καταπληκτικό μέχρι τους 6-7C που το έχω ρίξει, σε περισσότερο κρύο δεν γνωρίζω.
Το gigante ειναι καλό φυσίγγι αλλα στην Ελλάδα το πουλάνε χρυσό.
Και το sipe 32g fibre μαλακό ωραίο.
 
Last edited by a moderator:
Το μέτζο ειναι καταπληκτικό μέχρι τους 6-7C που το έχω ρίξει, σε περισσότερο κρύο δεν γνωρίζω.
Το gigante ειναι καλό φυσίγγι αλλα στην Ελλάδα το πουλάνε χρυσό.
Και το sipe 32g fibre μαλακό ωραίο.
Το mezzo το έριξα πέρισυ 5 κουτιά σε απογευματινά με 10oC πάνω κάτω ΚΑΙ σε πρωινά ξεκουρνιάσματα με πάγο και -4.....τα πουλιά ξερά με ίσα ίσα που τα μάτωνε...(όχι μπούρα στο αίμα)..
 
Καλημέρα σε όλους!
Θα ήθελα να κοινοποιήσω πως από σήμερα, όποιος φίλος θέλει αλλαγή τσοκ (επειδή οι εγκοπές είναι κοφτερές κλπ κλπ) θα πρέπει να επιβαρυνθεί το κόστος "ανακαίνισης" (νέα αμμοβολή, νέα κεραμική επικάλυψη cerakote, επανα-λείανση, νέα χάραξη laser κλπ) που είναι 18 ευρώ συν τα έξοδα αποστολής και αντικαταβολής που είναι 3,7 ευρώ.
ΜΦΧ
Χρήστος Σωτηρόπουλος
BRAIN Chokes
 
Χλωμό...να σου'ρθουν για ανακαίνιση όπως το θέτεις!και κακώς για μένα που υπάρχει αυτή η... δυνατότητα....εξαρχής θα έπρεπε να είναι όλα cool...άποψη μου
Eτσι είναι φίλε αν είναι ένα τσοκ να σου πιάσει κάνα 120 αρι υπάρχουν και άλλα δοκιμασμένα και χωριs τέτοια καψόνια στα μισά λεφτα
 
ενα πραγμα δεν καταλαβαινω την στιγμη που μας λει ο κυριος Σωτηροπουλος εχουν εγγυηση εφ ορου ζωης και ειναι κατασκευαστικο το κοψιμο για τι να δωσω συν 18 ευρω και συν κανα 10αρικο μεταφορικα συν 94 το τσοκ συνολο οσιως παμε 122ενταξει τα αξιζουν τα λευτα τους κανουν οτι λενε αλλα δεν ειναι δικο μου το λαθος γιατι κυρις Σωτηροπουλε δεν τα κανετε ανταλαγη τη στιγμη που δεν φταιει ο πελατης?και εμεις στην παρεα εχουμε 3Μπελ και εχουμε σχοισει της θηκες και αναγγαζομαστε να εχουμε το τσοκ στο μπουφαν και το βαζουμε στον κηνυγοτοπο τελευταια στιγμη
 
ενα πραγμα δεν καταλαβαινω την στιγμη που μας λει ο κυριος Σωτηροπουλος εχουν εγγυηση εφ ορου ζωης και ειναι κατασκευαστικο το κοψιμο για τι να δωσω συν 18 ευρω και συν κανα 10αρικο μεταφορικα συν 94 το τσοκ συνολο οσιως παμε 122ενταξει τα αξιζουν τα λευτα τους κανουν οτι λενε αλλα δεν ειναι δικο μου το λαθος γιατι κυρις Σωτηροπουλε δεν τα κανετε ανταλαγη τη στιγμη που δεν φταιει ο πελατης?και εμεις στην παρεα εχουμε 3Μπελ και εχουμε σχοισει της θηκες και αναγγαζομαστε να εχουμε το τσοκ στο μπουφαν και το βαζουμε στον κηνυγοτοπο τελευταια στιγμη
Συμφωνώ απόλυτα!
 
ενα πραγμα δεν καταλαβαινω την στιγμη που μας λει ο κυριος Σωτηροπουλος εχουν εγγυηση εφ ορου ζωης και ειναι κατασκευαστικο το κοψιμο για τι να δωσω συν 18 ευρω και συν κανα 10αρικο μεταφορικα συν 94 το τσοκ συνολο οσιως παμε 122ενταξει τα αξιζουν τα λευτα τους κανουν οτι λενε αλλα δεν ειναι δικο μου το λαθος γιατι κυρις Σωτηροπουλε δεν τα κανετε ανταλαγη τη στιγμη που δεν φταιει ο πελατης?και εμεις στην παρεα εχουμε 3Μπελ και εχουμε σχοισει της θηκες και αναγγαζομαστε να εχουμε το τσοκ στο μπουφαν και το βαζουμε στον κηνυγοτοπο τελευταια στιγμη
Συμφωνώ απόλυτα!
Μια ψήφο και από μένα.
 
ενα πραγμα δεν καταλαβαινω την στιγμη που μας λει ο κυριος Σωτηροπουλος εχουν εγγυηση εφ ορου ζωης και ειναι κατασκευαστικο το κοψιμο για τι να δωσω συν 18 ευρω και συν κανα 10αρικο μεταφορικα συν 94 το τσοκ συνολο οσιως παμε 122ενταξει τα αξιζουν τα λευτα τους κανουν οτι λενε αλλα δεν ειναι δικο μου το λαθος γιατι κυρις Σωτηροπουλε δεν τα κανετε ανταλαγη τη στιγμη που δεν φταιει ο πελατης?και εμεις στην παρεα εχουμε 3Μπελ και εχουμε σχοισει της θηκες και αναγγαζομαστε να εχουμε το τσοκ στο μπουφαν και το βαζουμε στον κηνυγοτοπο τελευταια στιγμη
Συμφωνώ και εγώ έχω ένα bell και δεν φταίω εγώ που μου έχει χαλαστή 1 θήκη, και στην καινούργια πρέπει να βγάλω το τσοκ πρώτα για να βάλω το όπλο μέσα, και σκεφτομαι να πάρω ένα ακόμη
για την maxus.
 
Last edited:
Έχω και εγώ δύο tl bx δεν έχω καταλάβει ότι υπάρχει αυτό το πρόβλημα μήπως είναι υπερβολή;

Υφίσταται στο bell μόνο που είναι πολύ λεπτό πια στο στόμιο και οι εγκοπές κόβουν σαν ξυράφια.

Ευτυχώς παρήγγειλα πριν χρόνια το Bell & το ΜR ακριβώς με το που διορθώθηκε το πρόβλημα, αλλά κατανοώ τους συναδέλφους.
 
Φίλε Τεο μπορείς να μας πεις εντυπώσεις για το tl?, Μέτρα, σκότωματα, φιλικότητα στη σκόπευση κτλ
Συγγνωμη φίλε που παρεμβαίνω αλλά φιλικότητα στην σκόπευση δεν υπάρχει ποτέ κ με τίποτα. Γράφω πάντα την γνώμη μου
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top