BRAIN Chokes

Status
Not open for further replies.
Για τους Αθηναίους ναι,άντε και για καμία μεγάλη επαρχειακη πόλη,για τα υπόλοιπα παιδιά;
Δεν νομίζω να είναι τόσο δύσκολο Ηλία υπάρχουν σε αρκετά κυνηγομαγαζα όπως προανέφερα.
 
Κύριε Σωτηροπουλε επειδή όπως θα θυμάσαι εγώ ανήκω στις παραγράφους 3&4 να σου πω ότι διαλαλησα το ευχαριστώ μου στο πρόσωπο σου και εδώ και έξω από το forum. Ίσως κάποιοι εξέλαβαν την προθυμία σου ως αδυναμία. Τι να κάνουμε.....
Προς Θεού μην εκληφθεί ως μομφή σε κανέναν από αυτούς που αναφέρονται στο θέμα. Είναι μόνο η δική μου εμπειρία από την brain ως εταιρεία και τίποτα άλλο.
 
Χρηστο καλημερα εγω δεν θελω αλλαγη στο μπελ τροχισμα και αν περνει στρογγυλεμα στης γωνιεσ αυτο θελω μονο ευχαριστω
Μιά χαρά θα είναι και μόνο με το τρόχισμα αλλά γιατί να μην στο αλλάξω τελείως; Μη φοβάσαι, την ίδια ακριβώς απόδοση θα έχει και το καινούργιο! ( Ρε να δεις που τα "παλιά" με τις κοφτερές γωνίες θα γίνουν συλλεκτικά γατί και καλά αποδίδουν καλύτερα! :) )
 
Μιά χαρά θα είναι και μόνο με το τρόχισμα αλλά γιατί να μην στο αλλάξω τελείως; Μη φοβάσαι, την ίδια ακριβώς απόδοση θα έχει και το καινούργιο! ( Ρε να δεις που τα "παλιά" με τις κοφτερές γωνίες θα γίνουν συλλεκτικά γατί και καλά αποδίδουν καλύτερα! :) )
Χρηστο μονο τροχισμα σε κανα μηνα θα ανεβω αθηνα θα τα φερω απο 2τον αριθμο μπελ θα τα φτιαξεις τροχισμα και θα κερασεις καφε οσο για την αποδοση την ξερουμε και σε ευχαριστουμε που γεμιζουμε το γιλεκο με πουλια καλημερα
 
Χρηστο μονο τροχισμα σε κανα μηνα θα ανεβω αθηνα θα τα φερω απο 2τον αριθμο μπελ θα τα φτιαξεις τροχισμα και θα κερασεις καφε οσο για την αποδοση την ξερουμε και σε ευχαριστουμε που γεμιζουμε το γιλεκο με πουλια καλημερα
Δεν φτάνει που θα στα φτιάξει τζάμπα, θες και κέρασμα .sarcastic.
Είσαι προκλητικός Σαράντη.very funny.
 
και εγω ειμαι κατοχος ενος μπελ απο τα πρωτα τα κοφτερα οποιος θελει επειδη βλεπω να γινεται συλλεκτικο και ειναι και κοκκινο και εχει σκοτωσει και απειρες μπεκατσες στα 150 ευρα χαχαχαχαχ
 
Last edited:
Κατόπιν ειδικής παραγγελίας θα μπορείτε να αγοράσετε το BL με κοφτερές γωνίες. Το μοντέλο αυτό θα ονομάζεται RGS (RIPS GUN SLEEVE = ΣΚΙΖΕΙ ΤΗ ΘΗΚΗ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ). Στα 200 ευρώ που θα κοστίζει με κλέβετε !

Πάντα φιλικά

Χρήστος Σωτηρόπουλος
BRAIN Chokes
 
Last edited:
Χρηστο μονο τροχισμα σε κανα μηνα θα ανεβω αθηνα θα τα φερω απο 2τον αριθμο μπελ θα τα φτιαξεις τροχισμα και θα κερασεις καφε οσο για την αποδοση την ξερουμε και σε ευχαριστουμε που γεμιζουμε το γιλεκο με πουλια καλημερα
Καφέ ξέρετε από πού θα πάρετε ετσιιιι;
 
και εγω ειμαι κατοχος ενος μπελ απο τα πρωτα τα κοφτερα οποιος θελει επειδη βλεπω να γινεται συλλεκτικο και ειναι και κοκκινο και εχει σκοτωσει και απειρες μπεκατσες στα 150 ευρα χαχαχαχαχ
εμενα μαυρο στα 149,99 ευρα
 
Βρε παιδιά στειλτε μια φωτογραφία να δω πως είναι τα καινούργια τα bell δεν τα έχω δει απο κοντά αν δεν είναι μεγάλη η διαφορά να μη μπω στην διαδικασία να το φτιαξω
 
Βρε παιδιά στειλτε μια φωτογραφία να δω πως είναι τα καινούργια τα bell δεν τα έχω δει απο κοντά αν δεν είναι μεγάλη η διαφορά να μη μπω στην διαδικασία να το φτιαξω
Αλέξη δες εδώ:
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/brain-chokes.779/post-415919

Ας ανεβάσει και όποιος μπορεί μια φωτό του συλλεκτικού :p
τόση φασαρία έγινε, να μην ξέρουμε πως είναι;
 
Last edited:
Αλέξη δες εδώ:
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/brain-chokes.779/post-415919

Ας ανεβάσει και όποιος μπορεί μια φωτό του συλλεκτικού :p
τόση φασαρία έγινε, να μην ξέρουμε πως είναι;
5581
Αυτό είναι. Εγώ δεν βλέπω καμιά μεγάλη διαφορά. Τι σας είπα, ότι το θέμα είναι ασήμαντο???
Να και ένα BRILEY.
5582
Δεν βλέπω να είναι οι γωνίες του λιγότερο αιχμηρές από του BL, μόνο που είναι πιο παχύ. Εμένα πάντως το ίδιο μάγκωναν κι αυτά στην εσωτερική επένδυση της μλκίας θήκης που έχω. Γι'αυτό αναγκάστηκα να βάζω ... καπότα στο όπλο για να το χώσω μέσα !!!
5583
.sarcastic. .sarcastic.
 
Αν δεν ήμουν ο πρώτος, σίγουρα θα ήμουν από τους πρώτους το 2017 που εντόπισαν το θέμα γιατί (πρόβλημα δεν είναι) τον κοφτερών γωνιών του Brain Bell και αμέσως ήρθα σε τηλεφωνική επικοινωνία με τον κ.Σωτηρόπουλο για να του το αναφέρω. Ο άνθρωπος αμέσως μου είπε στείλε μου το να στο φτιάξω δωρεάν. Το θεώρησα ντροπή μου να στείλω κάτι το οποίο μέσα σε 1 λεπτό το έφτιαξα μόνος μου με λίγο ντουκόχαρτο, δηλαδή να σπάσω λίγο τις γωνίες των εγκοπών! Θήκη δεν μου έσκισε ίσως γιατί το τοποθετώ προσεχτικά, απεναντίας η σκοπευτική μοίρα μου έχει σκίσει την θήκη. Δεν έχω άλλο προεξέχον της κάννης τσοκ για να γνωρίζω το πόσο κοφτερό είναι σε αυτό το σημείο για να συγκρίνω (ευτυχώς δεν έχω αυτήν την ασθένεια)! Και παρότι λόγο του ότι φοράω μόνο στην κάτω κάννη το προεξέχον τσοκ αυτό, οι βολές από την απάνω κάννη έχουν ξεβάψει το τσοκ. Παρόλα αυτά δεν μπήκα στην διαδικασία για την αποστολή του αν και δωρεάν! Το θεωρώ άνευ σημασίας! Τώρα λόγο του ότι και εγώ μαγαζί έχω (καμία σχέση με το αντικείμενό μας) καταλαβαίνω το σκεπτικό του κ. Χρήστου στο να θέλει να χρεώσει την ανακαίνιση! Το ίδιο τραβάω και εγώ να ανακαινίζω τα κοσμήματα (διαφόρων!!!!) και να τα πουλούν ως καινούρια κοροϊδεύοντας τους!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top