BRAIN Chokes

Status
Not open for further replies.
Κατι που ξεχασα ν'αναφερω:τα δυο chokes,εχουν ακριβως την ιδια συσφιξη.18.0 μετρημενο με ηλεκτρονικο η 18,1 μετρημενο με μηχανικο....
Παντως,την ιδια!
ευκαιρία για μια δοκιμή Μάστρο Γιάννη .... *σε δύο αποστάσεις !
 
θα ηθελα να ευχαριστησω τον κυριο σωτηροπουλο δημοσια για τον αψογο επαγγελματισμο του κι εξηγουμαι.ειχα παραγγειλει ενα tm για την μπενελι το οποιο και μου ηρθε αμεσως. την επομενη κανονισα ν ανταλλαξω τ οπλο με τον κουμπαρο μου. πηρα παλι τον κ. σωτηροπουλο και του ειπα τι εγινε και ζητησα την αλλαγη του τσοκ σε optima plus.χωρις δευτερη κουβεντα το πηρε πισω και σημερα θα παραλαβω το καινουργιο απ την κουριερ.προσωπικα για μενα τετοιες κινησεις μετρανε πολυ.και παλι ενω τα ειπαμε και στο τηλεφωνο κε. σωτηροπουλε σας ευχαριστω πολυ
 
θα ηθελα να ευχαριστησω τον κυριο σωτηροπουλο δημοσια για τον αψογο επαγγελματισμο του κι εξηγουμαι.ειχα παραγγειλει ενα tm για την μπενελι το οποιο και μου ηρθε αμεσως. την επομενη κανονισα ν ανταλλαξω τ οπλο με τον κουμπαρο μου. πηρα παλι τον κ. σωτηροπουλο και του ειπα τι εγινε και ζητησα την αλλαγη του τσοκ σε optima plus.χωρις δευτερη κουβεντα το πηρε πισω και σημερα θα παραλαβω το καινουργιο απ την κουριερ.προσωπικα για μενα τετοιες κινησεις μετρανε πολυ.και παλι ενω τα ειπαμε και στο τηλεφωνο κε. σωτηροπουλε σας ευχαριστω πολυ
Ειναι αληθεια οτι δεν εχουμε συνηθεισει τετοιες συμπεριφορες που στην Αμερικη ειναι συνηθισμενες,ειναι η δευτερη περιπτωση που ακουω μετα τον Πανα,μπραβο και στους δυο για τον επαγγελματισμο τους!.shake hands.
 
θα ηθελα να ευχαριστησω τον κυριο σωτηροπουλο δημοσια για τον αψογο επαγγελματισμο του κι εξηγουμαι.ειχα παραγγειλει ενα tm για την μπενελι το οποιο και μου ηρθε αμεσως. την επομενη κανονισα ν ανταλλαξω τ οπλο με τον κουμπαρο μου. πηρα παλι τον κ. σωτηροπουλο και του ειπα τι εγινε και ζητησα την αλλαγη του τσοκ σε optima plus.χωρις δευτερη κουβεντα το πηρε πισω και σημερα θα παραλαβω το καινουργιο απ την κουριερ.προσωπικα για μενα τετοιες κινησεις μετρανε πολυ.και παλι ενω τα ειπαμε και στο τηλεφωνο κε. σωτηροπουλε σας ευχαριστω πολυ
Φίλε evripidis302, σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια (για κάτι που ούτως ή άλλως το αισθάνομαι ως υποχρέωσή μου). Όταν στο site BRAIN (www.brainchokes.com) γράφουμε "ΙΣΟΒΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ" εννοούμε και "απόλυτη ικανοποίηση του ανθρώπου που μας έκανε την τιμή και μας εμπιστεύθηκε". Αυτό που θέλουμε είναι ο κάθε κάτοχος BRAIN choke να είναι πάντα ένας ευχαριστημένος αγοραστής - φίλος.
 
Γιούρι παίχτα τι έπαθε η m2;
πανο τιποτα φιλε αλλα μας δικρινει μια τρελα ανιατη και...... καταλαβαινεις. νομιζω οτι ειμεθα ομοιοπαθεις. και αφου αρεσει του κουμπαρου μου. ειναι σαν του γιωργου αλλα η 1 με 18,5 αυλο optima plus
 
πανο τιποτα φιλε αλλα μας δικρινει μια τρελα ανιατη και...... καταλαβαινεις. νομιζω οτι ειμεθα ομοιοπαθεις. και αφου αρεσει του κουμπαρου μου. ειναι σαν του γιωργου αλλα η 1 με 18,5 αυλο optima plus
Μουρλαρααααα........yelling.
 
θα ηθελα να ευχαριστησω τον κυριο σωτηροπουλο δημοσια για τον αψογο επαγγελματισμο του κι εξηγουμαι.ειχα παραγγειλει ενα tm για την μπενελι το οποιο και μου ηρθε αμεσως. την επομενη κανονισα ν ανταλλαξω τ οπλο με τον κουμπαρο μου. πηρα παλι τον κ. σωτηροπουλο και του ειπα τι εγινε και ζητησα την αλλαγη του τσοκ σε optima plus.χωρις δευτερη κουβεντα το πηρε πισω και σημερα θα παραλαβω το καινουργιο απ την κουριερ.προσωπικα για μενα τετοιες κινησεις μετρανε πολυ.και παλι ενω τα ειπαμε και στο τηλεφωνο κε. σωτηροπουλε σας ευχαριστω πολυ
Αφου πασ απο B σε B παρε και μια Browning και ασε τα αλλα B.my man.
 
θα ηθελα να ευχαριστησω τον κυριο σωτηροπουλο δημοσια για τον αψογο επαγγελματισμο του κι εξηγουμαι.ειχα παραγγειλει ενα tm για την μπενελι το οποιο και μου ηρθε αμεσως. την επομενη κανονισα ν ανταλλαξω τ οπλο με τον κουμπαρο μου. πηρα παλι τον κ. σωτηροπουλο και του ειπα τι εγινε και ζητησα την αλλαγη του τσοκ σε optima plus.χωρις δευτερη κουβεντα το πηρε πισω και σημερα θα παραλαβω το καινουργιο απ την κουριερ.προσωπικα για μενα τετοιες κινησεις μετρανε πολυ.και παλι ενω τα ειπαμε και στο τηλεφωνο κε. σωτηροπουλε σας ευχαριστω πολυ
Και εσυ Βρουτε.sarcastic.
 
Για τους φίλους που ρωτάνε τηλεφωνικά σχετικά με τα χρώματα στα οποία μπορούν να αγοράσουν τα BRAIN Chokes, να πω πως μπορούν να τα δουν σε 3 ξεχωριστές φωτό μεγάλου μεγέθους στο site μας (ΑΓΟΡΑ - ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ). Εναλλακτικά....στην ομαδική φωτό που ακολουθεί!
slider_brainchokes_teliki.jpg
 
Πριν λίγες ημέρες πήγα και πήρα το BL όπως είχαμε συνεννοηθεί με τον κ. Χ .Σωτηρόπουλο.
Για άλλη μια φορά ήταν άψογος επαγγελματίας , συνεπής στην παραγγελία μου αλλά και τις συμβουλές του που μου έδωσε ευχαριστήθηκα συνομιλία μαζί του.
Βγήκα 2 Σάββατα για τσίχλες εδώ κοντά στην περιοχή μου και δεν μπόρεσα να βγάλω πολλά συμπεράσματα λόγω ότι ήσαν άφαντα τα πουλιά.
Σε 3 περιπτώσεις που έριξα μπηχτές τουφεκιές με ΜΒ32 classic φυσίγγια πέτυχα με άνεση 2 τσίχλες και έναν κότσυφα με καθόλου αίματα και από 3-4 σκάγια στο καθένα.
Το ερχόμενο Σάββατο θα πάω ολοήμερο κυνήγι και ευελπιστώ να μου δείξει το τσόκ τι απίδια έχει.
Πάντως το τσόκ το TM με εξέπληξε σε μακρινές τουφεκιές σε μερικές περιπτώσεις.
Είμαι σχεδόν 3 χρόνια κυνηγός και τέτοιες καταβολές σε τσίχλες δεν μου έχουν ξανατύχει.
Είμαι αισιόδοξος για το BL στην συνέχεια της κυνηγετικής περιόδου και πολύ ευχαριστημένος με το tm σε τελική ανάλυση.
 
Χαίρομαι και εγώ που μαθαίνω ότι ένας δικός μας πατριώτης πρωτοπορεί.!!
Εύγε κύριε Σωτηρόπουλε που πλάσατε τις γνώσεις σε ένα εργαλείο για όλους τους φίλους του λειόκανου.
Να ρωτήσω και εγώ με την σειρά μου, υπάρχουν στο μέλλον σχέδια για Tru-Choke Baikal.?
Και πάλι σας εύχομαι καλές δουλειές και να βλέπετε σε κάθε πελάτη σας το χαμόγελο..
 
Σημερα παρελαβα τα mobile μου για τη breda TM και BL μολις τα δοκξμασω θα γραψω εντυπωσεις
μαγια Παναγιωτη!! Απ οτι βλεπω πας για extreme βολες!! περιμενουμε εντυπωσεις , ειδικα απο το ΒL που δεν το εχω δοκιμασει ακομη ....αλλα στα50-60μετρα με χονδρα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top