BRAIN Chokes

Status
Not open for further replies.
Παραλαβη!
Το colonial ηταν μονιμα βιδωμενο πανω στη Benelli.Αντε,το αντικαθιστουσα με ραβδωτο διασπορεα στις "μαυρες"!.sarcastic.
Ευελπιστω,το Brain να μου δωσει περισσοτερες χαρες....:)
image hosting without registration
Καλοτούφεκο Γιάννη!
 
Παραλαβη!
Το colonial ηταν μονιμα βιδωμενο πανω στη Benelli.Αντε,το αντικαθιστουσα με ραβδωτο διασπορεα στις "μαυρες"!.sarcastic.
Ευελπιστω,το Brain να μου δωσει περισσοτερες χαρες....:)
image hosting without registration
Μεγιές Γιάννη! Σε αυτά που θα πετάν απο πάνω μου στην Καστοριά μην σηκώσεις όπλο, σε έφαγα!.yel.

Πάντως τσοκ με κεραμική βαφή δεν είχα ξαναδεί.Προσεγμένο φαίνεται..xm..cool.
 
Κε Χρηστο καλος ορισες στην παρεα !!!...εδω στο φορουμ εχεις ειδη αρκετους φιλους και πιστευω να μας ξαταχτησεις ολους με τα brain , που αν μη τι αλλο ενα καθαρα ελληνικο προιον που αποδεικνυει την αξια του μερα με την μερα ευχομαι να σταθει επαξια διπλα σε μεγαλα ονοματα , και γιατι οχι να τα ξεπερασει...shake hands.
Ευχαριστώ. Όσο για τα υπόλοιπα...ξεκινάμε αυτές τις μέρες και εξαγωγές.
 
Κυρ Χρήστο ,καλώς μας ήρθες!!
Επισκεύτηκα την σελίδα σας και μπορώ να πώ ότι η Ελλάδα μπορεί να παράγει προιόντα που θα σταθούν και θα ξεπεράσουν πολλά εισαγωγής!! Τα τσοκ σας εκ πρώτης όψεως μου φαίνονται πολυ ποιοτικα(βαφή, υλικά), ενω η ΄΄πατεντιάρικη ΄΄ γεωμετρία τους δείχνει πως απο την εποχή του Οδησσέα οι Έλληνες ήταν και είναι πολυμήχανοι και πολύστροφοι στη σκέψη τους!!
Αυτό που μου άρεσε και δεν το κρύβω είναι η αίσθηση ΄΄της τσάντας΄΄ που βγάζει η φιλοσοφία των τσοκ σας. Δεν ακολουθούν την σημερινή μόδα με τα φανταχτερά σφιχτά κέντρα αλλα μεγαλώνουν τον ΄΄φονικό κύκλο΄΄ βαραίνοντας παράλληλα τον Ντορβά του κυνηγού. Απευθύνονται δηλαδή στον μέσο σκοπευτικά κυνηγό, δινοντάς του τη δυνατότητα να κρατήσει λίγα; περισσότερα θηράματα.
Δυο ερωτήσεις έχω:
1.Τι γίνεται με τον άτρακτο; Την μικραίνουν;
2. Πως και δεν βγάλατε και για όπλα baikal ;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top