Beretta Team

Παιδιά καλησπέρα!Πλέων δεύτερη φορά μέλος του club με μια beretta A400 upland.Αφου πήγα σήμερα και έκανα σεξ μαζί της όπως μου είχε πει ο kollias τελικά κατέληξα σε εκείνη.71 πόντους κάννη.
Το τραγικό που με ξένισε?Είναι σε κουτί χάρτινο.Στα παπάκια μου μιας και είναι άχρηστο σχετικά μετά την αγορά αλλά 1800 ευρώ όπλο και δεν έχει βαλίτσα?
Πριν 2 χρόνια είχε αλλά στον βωμό της οικολογίας μου είπε πλέων χάρτινα όλα του ομίλου.
Σύντομα φωτογραφικό υλικό.
Καλοριζικο!!!
 
Παιδιά καλησπέρα!Πλέων δεύτερη φορά μέλος του club με μια beretta A400 upland.Αφου πήγα σήμερα και έκανα σεξ μαζί της όπως μου είχε πει ο kollias τελικά κατέληξα σε εκείνη.71 πόντους κάννη.
Το τραγικό που με ξένισε?Είναι σε κουτί χάρτινο.Στα παπάκια μου μιας και είναι άχρηστο σχετικά μετά την αγορά αλλά 1800 ευρώ όπλο και δεν έχει βαλίτσα?
Πριν 2 χρόνια είχε αλλά στον βωμό της οικολογίας μου είπε πλέων χάρτινα όλα του ομίλου.
Σύντομα φωτογραφικό υλικό.
Καλορίζικη όταν με το καλό της δοκιμάσεις με πολλά και διαφορετικά φυσίγγια περιμένω εντυπώσεις ευχαριστώ
 
Ακόμα είναι λίγο μπροστοβαρη.την xplor action που είχα επωμισει ήταν καλύτερη σε ζύγισμα.βεβαι ήταν 66εκ.Μια έχει μείνει πάντως να ξέρετε στο γνωστό κατάστημα στο κέντρο.Με kick of και gun pod
Λιγότερο μπροστόβαρη από αυτήν χωρίς το kick off να φανταστώ. Βέβαια είναι και πως το νιώθει στα χέρια του ο καθένας. Την Outlander γι' αυτό το λόγο την πήρα 66εκ. Συνθετική και ξύλινη ένιωθα το βάρος μπροστά με 71εκ και δεν μου άρεσε.
 
Λιγότερο μπροστόβαρη από αυτήν χωρίς το kick off να φανταστώ. Βέβαια είναι και πως το νιώθει στα χέρια του ο καθένας. Την Outlander γι' αυτό το λόγο την πήρα 66εκ. Συνθετική και ξύλινη ένιωθα το βάρος μπροστά με 71εκ και δεν μου άρεσε.
Και με το kick of στα 71 πάλι νομίζω είναι λίγο μπροστοβαρη.Η πιο ισορροπημένη μακράν είναι η maxus
 
Ειναι και η A400 ultra lite που ειναι 2,780gr περιπου 61cm και της κανης τελιο ζηγυσμα με βαρος στο κοντακη και παλη ελαφρια θα ειναι και δεν εχει μεγάλη σημασία να μηνη και οπος ειναι λιγο μπροστοβαρη την εχω και ειναι πολλη καλο μόνο μιονεκτιμα το κοντακη
 
Παιδιά καλησπέρα!Πλέων δεύτερη φορά μέλος του club με μια beretta A400 upland.Αφου πήγα σήμερα και έκανα σεξ μαζί της όπως μου είχε πει ο kollias τελικά κατέληξα σε εκείνη.71 πόντους κάννη.
Το τραγικό που με ξένισε?Είναι σε κουτί χάρτινο.Στα παπάκια μου μιας και είναι άχρηστο σχετικά μετά την αγορά αλλά 1800 ευρώ όπλο και δεν έχει βαλίτσα?
Πριν 2 χρόνια είχε αλλά στον βωμό της οικολογίας μου είπε πλέων χάρτινα όλα του ομίλου.
Σύντομα φωτογραφικό υλικό.
Οπλάρα πήρες φίλε, να είσαι καλά να την ευχαριστηθείς.
 
Back
Top