Beretta Team

Ξέρει κανεις σε μια Vitoria το δαχτυλίδι που μπαίνει κάτω από την βίδα της πάπιας για να πιασει ο αορτήρας πόσες ίντσες είναι; Βρίσκω δυο διαστασεις στο Ίντερνετ και δεν ξέρω ποια είναι η σωστή.
 
Last edited:
Ξέρει κανεις σε μια Vitoria το δαχτυλίδι που μπαίνει κάτω από την βίδα της παπαδιάς για να πιασει ο αορτήρας πόσες ίντσες είναι; Βρίσκω δυο διαστασεις στο Ίντερνετ και δεν ξέρω ποια είναι η σωστή.
Εσωτ 1"38 ..1"40( 26.36-40
 
Παιδιά καλησπέρα!Πλέων δεύτερη φορά μέλος του club με μια beretta A400 upland.Αφου πήγα σήμερα και έκανα σεξ μαζί της όπως μου είχε πει ο kollias τελικά κατέληξα σε εκείνη.71 πόντους κάννη.
Το τραγικό που με ξένισε?Είναι σε κουτί χάρτινο.Στα παπάκια μου μιας και είναι άχρηστο σχετικά μετά την αγορά αλλά 1800 ευρώ όπλο και δεν έχει βαλίτσα?
Πριν 2 χρόνια είχε αλλά στον βωμό της οικολογίας μου είπε πλέων χάρτινα όλα του ομίλου.
Σύντομα φωτογραφικό υλικό.
 
Παιδιά καλησπέρα!Πλέων δεύτερη φορά μέλος του club με μια beretta A400 upland.Αφου πήγα σήμερα και έκανα σεξ μαζί της όπως μου είχε πει ο kollias τελικά κατέληξα σε εκείνη.71 πόντους κάννη.
Το τραγικό που με ξένισε?Είναι σε κουτί χάρτινο.Στα παπάκια μου μιας και είναι άχρηστο σχετικά μετά την αγορά αλλά 1800 ευρώ όπλο και δεν έχει βαλίτσα?
Πριν 2 χρόνια είχε αλλά στον βωμό της οικολογίας μου είπε πλέων χάρτινα όλα του ομίλου.
Σύντομα φωτογραφικό υλικό.
Καλορίζικη και καλά κυνήγια. 1η επιλογή ήταν όταν έψαχνα για καραμπίνα αλλά δυστυχώς τα χρήματα ήταν πολλά. Με κικ οφφ ή χωρίς την πήρες; 71εκ με κικ οφφ που είχα δοκιμάσει ζύγιζε πολύ καλά.
 
Παιδιά καλησπέρα!Πλέων δεύτερη φορά μέλος του club με μια beretta A400 upland.Αφου πήγα σήμερα και έκανα σεξ μαζί της όπως μου είχε πει ο kollias τελικά κατέληξα σε εκείνη.71 πόντους κάννη.
Το τραγικό που με ξένισε?Είναι σε κουτί χάρτινο.Στα παπάκια μου μιας και είναι άχρηστο σχετικά μετά την αγορά αλλά 1800 ευρώ όπλο και δεν έχει βαλίτσα?
Πριν 2 χρόνια είχε αλλά στον βωμό της οικολογίας μου είπε πλέων χάρτινα όλα του ομίλου.
Σύντομα φωτογραφικό υλικό.

Καλορίζικο φίλε μου μην σκας για την βαλίτσα. Σίγουρα θα ήταν καλύτερα να την έχει. Αν σου είναι απαραίτητη πάρε μια αφτερμαρκετ και είσαι κομπλε.

https://www.skroutz.gr/s/26621029/Megaline-Βαλίτσα-Όπλου-PVC-200-TSA0-97x25x10-εκ.html
 
Καλορίζικη και καλά κυνήγια. 1η επιλογή ήταν όταν έψαχνα για καραμπίνα αλλά δυστυχώς τα χρήματα ήταν πολλά. Με κικ οφφ ή χωρίς την πήρες; 71εκ με κικ οφφ που είχα δοκιμάσει ζύγιζε πολύ καλά.
Συμφωνώ. Το kick off βοηθάει πάρα πολύ στο ζύγισμα του όπλου
 
Καλορίζικη και καλά κυνήγια. 1η επιλογή ήταν όταν έψαχνα για καραμπίνα αλλά δυστυχώς τα χρήματα ήταν πολλά. Με κικ οφφ ή χωρίς την πήρες; 71εκ με κικ οφφ που είχα δοκιμάσει ζύγιζε πολύ καλά.
Με kick off.αφου έδωσα τόσα λέω δεν γ@μιεται.Ασε που δεν υπήρχε χωρίς.
 
Καλορίζικο φίλε μου μην σκας για την βαλίτσα. Σίγουρα θα ήταν καλύτερα να την έχει. Αν σου είναι απαραίτητη πάρε μια αφτερμαρκετ και είσαι κομπλε.

https://www.skroutz.gr/s/26621029/Megaline-Βαλίτσα-Όπλου-PVC-200-TSA0-97x25x10-εκ.html
Να Σάι καλά φίλε μου.Ούτε καν απλά τόσα λεφτά περίμενα να είχε.
 
Είχα σηκώσει τότε και τις 2 σε 71εκ. Χωρίς kick off και καταλάβαινα το βάρος μπροστά. Με kick off το βάρος του μηχανισμού ισοσταθμίζει το ζύγισμα.
Ακόμα είναι λίγο μπροστοβαρη.την xplor action που είχα επωμισει ήταν καλύτερη σε ζύγισμα.βεβαι ήταν 66εκ.Μια έχει μείνει πάντως να ξέρετε στο γνωστό κατάστημα στο κέντρο.Με kick of και gun pod
 
Back
Top