Beretta Team

Και αγριόχοιρο κυνηγάς τα πάντα κυνηγάς για εμένα η καραμπίνα δεν έχει τίποτα παραπάνω από ένα δικανο και αν πούμε και για καλό δικανο τότε αντε γειά
Συμφωνω μαζι σου Σταυρο. Προσωπικα εχω Benelli m1 και την εχω παροπλισει. Κανω ολα μου τα κυνηγια με superpose browning 325 οχι magnum.
 
Και αγριόχοιρο κυνηγάς τα πάντα κυνηγάς για εμένα η καραμπίνα δεν έχει τίποτα παραπάνω από ένα δικανο και αν πούμε και για καλό δικανο τότε αντε γειά
Το μονο που με χαλαει λιγο ειναι οτι εχει στενα τσοκαρισματα 3 και1 αστρα γιαυτο θα παρω και ενα ανοικτο 5με3 η 4 με 2 αστρα κυριως για περπατητα.
 
Εάν χτυπήσει δίκαννο στα καπάκια μετά από την Vitoria και την montefeltro το σκέφτομαι να αγοράσω θα μετονομαστεί σε σκέφτομαι να γίνω Κόλλιας, τιμής ένεκεν......
Αντε τσιγκλα τον και εσύ να τον πείσουμε να αρχίσει να κοιτάει για κάνα 525 να ξεκινήσουν οι μάχες beretta vs browning .terror.
 
Και να μην ειναι χρεπι απο κανα σβαρνιαρη.
Αποφασίζεις ποια καραμπίνα γουστάρεις και την κρατάς.. Την άλλη την κάνουμε ανταλλαγή και με λίγα ψιλά επιπλέον το χτύπησες το 525 από κανένα κατάστημα. Δώσε μου το οκ να αρχίσω να ψάχνω... Βλέπω να την τρώει η μαρμάγκα την βιτορια .yelling.
 
Αντε τσιγκλα τον και εσύ να τον πείσουμε να αρχίσει να κοιτάει γιατί κάνα 525 να ξεκινήσουν οι μάχες beretta vs browning .terror.
Εδω δεν υπαρχει και μεγαλη διαφορα στην αντοχη η μεγαλη διαφορα ειναι στα κοντακια και εκει μου καθετε το μπρο
 
Ασε μου χει τυχει περιπτωση beretta silver pigeon κουτας απο θανοντα το δινε η χηρα 600€ κουτας αν εριξε για δωκιμη με τα φραγγα στη τσεπη εγω αλλα το κοντακι δεν πολυ χαμηλο για εμενα
Το έπαιρνες του έφτιαχνες με 150€ ένα χτένι ρυθμιζομενο όπως έκανα καιθεγω στο δικό μου καί ήσουν άρχοντας. Αυτές οι ευκαιρες δεν παρουσιάζονται κάθε μέρα DSC_0166.JPG
 
Το έπαιρνες του έφτιαχνες με 150€ ένα χτένι ρυθμιζομενο όπως έκανα καιθεγω στο δικό μου καί ήσουν άρχοντας. Αυτές οι ευκαιρες δεν παρουσιάζονται κάθε μέρα View attachment 57523
Δεν ηξερα τον γιαννη ρε φιλε παει τωρα
 
Αποφασίζεις ποια καραμπίνα γουστάρεις και την κρατάς.. Την άλλη την κάνουμε ανταλλαγή και με λίγα ψιλά επιπλέον το χτύπησες το 525 από κανένα κατάστημα. Δώσε μου το οκ να αρχίσω να ψάχνω... Βλέπω να την τρώει η μαρμάγκα την βιτορια .yelling.
Την ευκαιρία του την έχασε Ιούλη μήνα
 
Προσεχε μη σου τυχει με τζογο παρομειο κλειδωμα με το βερνε εχει αχαχα
Φιλε καηκα στο χυλο φυσαω και το γιαουρτι. Αν παρω ποτε δικανο θα ειμαι πολυ προσεκτικος. Ασε που εχω χασει εμπιστοσυνη. Νομιζω οτι ολα ειναι μπ@@@@λα.
 
Αποφασίζεις ποια καραμπίνα γουστάρεις και την κρατάς.. Την άλλη την κάνουμε ανταλλαγή και με λίγα ψιλά επιπλέον το χτύπησες το 525 από κανένα κατάστημα. Δώσε μου το οκ να αρχίσω να ψάχνω... Βλέπω να την τρώει η μαρμάγκα την βιτορια .yelling.
Μ αρεσεις! Μονο που ειναι πολλα τα ψιλά για 525
ΥΓ: «Μαρμάγκα» λέγεται η αράχνη και συγκεκριμένα, ενός είδος μεγάλης και φαρμακερής αράχνης που τρώει λαίμαργα τα θύματά της. Από την αράχνη αυτή, έχει την αρχή της και η συγκεκριμένη έκφραση.
 
Το έπαιρνες του έφτιαχνες με 150€ ένα χτένι ρυθμιζομενο όπως έκανα καιθεγω στο δικό μου καί ήσουν άρχοντας. Αυτές οι ευκαιρες δεν παρουσιάζονται κάθε μέρα View attachment 57523
Το πανακι εχει λιγδα. Ντροπη!!! Το εβαλες και φατσα φορα
 
Μ αρεσεις! Μονο που ειναι πολλα τα ψιλά για 525
ΥΓ: «Μαρμάγκα» λέγεται η αράχνη και συγκεκριμένα, ενός είδος μεγάλης και φαρμακερής αράχνης που τρώει λαίμαργα τα θύματά της. Από την αράχνη αυτή, έχει την αρχή της και η συγκεκριμένη έκφραση.
Τι είπες τώρα? Βρε την μαρμάγκα.. Θα βάλουμε και 2-3 δόσεις στην πιστωτική μωρέ τι ψυχή έχουν?
 
Back
Top