Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Παιδια συγνωμη επαναλαμβανω θελω να μου προτεινεται ενα τσοκ 4αρι για την Βερεττα Lite .Εσω εξω Κicks Carlsons Briley καποιο που να εχετε δοκιμασει.Ακουω προτασεις .
Το δικό της το black edition hp και τίποτα άλλο απολυτως κι αν επιμένετε για after market μόνο gemini ported επειδή έχω δει τι κανει
 
Last edited:
Το δικό της το black edition hp και τίποτα άλλο απολυτως κι αν επιμένετε για after market μόνο gemini ported επειδή έχω δει τι κανει
Παιδια σας ευχαριστω για το ενδιαφερον σας να κλεισω το θεμα και να ενημερωσω πως εκλεισε η αγορα του black edition hp και να σε ευχαριστησω Ευριπιδη προσωπικα για την προταση σου .Ενημερωνω πως το Carlsons to 4αρι που δοκιμασθηκε σε ιδιο οπλο δεν απεδωσε τα αναμενομενα και ο κατοχος του βρισκεται και αυτος σε νεα αναζητηση.
 
Παναγιώτη ενδιαφέρεστε μόνο για ic?αν όχι θα πρότεινα στον φίλο σου και το lm black edition hp αφού δεν του έκατσε το carlson
To ΙC για τον φιλο μου ειναι αρκετο διοτι η δυνατοτητες του σκοπευτικα ειναι μεχρι 30 μετρα οποτε η προταση μας θα τον ικανοποιησει για το τσοκ που του προτειναμε.Εαν η lite τον ανεβασει σκοπευτικα σαν οπλο και σταθεροποιθει σε ενα βαθμο επιτυχιων τοτε η προταση σου ειναι η αμεσως επομενη επιλογη.
 
Παναγιώτη ενδιαφέρεστε μόνο για ic?αν όχι θα πρότεινα στον φίλο σου και το lm black edition hp αφού δεν του έκατσε το carlson
Το Carlson δεν ηταν του φιλου μου να σημειωσω αλλα γνωστου μας στο συλλογο που μας καταθεσε την εμπειρια του με το τσοκ αυτο εφοσον εμαθε για την αποκτηση του ιδιου οπλου που εχει και αυτος.
 
Πρώτη φορά διαβάζω Carlsons να μην αποδίδει. Έχω ρίξει με LITE, πολύ ωραίες τουφέκιες ίσως οι καλύτερες σε Beretta
Πρώτη φορά διαβάζω Carlsons να μην αποδίδει. Έχω ρίξει με LITE, πολύ ωραίες τουφέκιες ίσως οι καλύτερες σε Beretta
Φιλε Δημητριε μην ανυσηχεις Κυριακη κοντη γιορτη ειμαι αυτος που θα κανω το συγκριτικο μεταξυ Carlsons και Black edition οποτε θα εχουμε τεκμηριωμενη αποψη.Παντως η Lite εχει φανταστικη αποδοση σε ολα της τα σημεια.Θα εχουμε θεμα να συζητησουμε.
 
To ΙC για τον φιλο μου ειναι αρκετο διοτι η δυνατοτητες του σκοπευτικα ειναι μεχρι 30 μετρα οποτε η προταση μας θα τον ικανοποιησει για το τσοκ που του προτειναμε.Εαν η lite τον ανεβασει σκοπευτικα σαν οπλο και σταθεροποιθει σε ενα βαθμο επιτυχιων τοτε η προταση σου ειναι η αμεσως επομενη επιλογη.
Δεν νομίζω φίλε μου να τον ανεβάσει σκοπευτικά το όπλο σαν όπλο,εάν το κοντάκι του κάθεται καλύτερα από αυτό που είχε σίγουρα θα δει διαφορά εάν όχι θα δει τα ίδια εάν του κάθεται χειρότερα θα δει χειρότερα ,το όπλο είναι εξαιρετικό έτσι και αλλιώς και αυτά που πρέπει να κάνει θα τα κάνει στον απόλυτο βαθμό ,δηλαδή θα στέλνει τα σκάγια με ωραία κατανομή και δύναμη εκεί που κοιτάνε οι κάννες ,δεν θα κάνει εμπλοκές ,ανάκρουση πολύ μικρή ,από εκεί και πέρα το στοίχημα για τον φίλο σου είναι το κοντάκι και μόνον αυτό ,εύχομαι να του κάτσει και να την ευχαριστηθεί ,καλορίζικη !!!!!!!
 
Ωραία η lite , είδα αυτήν και την upland. Σαν αφή όμως προτιμώ την αίσθηση του δεν ξέρω για ποιο λόγο το αισθάνομαι πιο φιλικό ίσως λόγω συνήθειας με τα ξύλινα όπλα. Στην επωμιση ίδιες μου φάνηκαν, μου φάνηκε λίγο πιο βαριά η lite, ενώ στην πραγματικότητα είναι και πιο ελαφριά απ την upland.
 
Last edited:
Ωραία η lite , είδα αυτήν και την upland. Σαν αφή όμως προτιμώ την αίσθηση του δεν ξέρω για ποιο λόγο το αισθάνομαι πιο φιλικό ίσως λόγω συνήθειας με τα ξύλινα όπλα. Στην επωμιση ίδιες μου φάνηκαν, μου φάνηκε λίγο πιο βαριά η lite, ενώ στην πραγματικότητα είναι και πιο ελαφριά απ την upland.
Της upland το κοντάκι είναι πολύ καλό ,καλύτερο από των προηγούμενων Α400 ,την lite δεν την έχω επωμιση διότι απλά δεν μου αρέσουν τα όπλα με συνθετικά
 
Παιδια καντε τον κοπο να πατε και να επωμισεται και την LITE.Αξιζει πολλα το οπλο αυτο .Σας πληροφορω οτι και εγω ειμαι οπαδος στα ομορφα ζωντανα ξυλα αλλα την ιδεα που εχετε και εχω για τα πλαστικα θα εξαιρεσω την SS δεν εχουν καμμια σχεση ουτε απο αποψη ποιοτητας ουτε απο αποψη αισθησης και οταν τα πιανεις σου δινουν μια ζωντανη αφη περα απο την ομορφη εικονα του σχεδιασμου στο κοντακι με το Kick off και το πιασιμο στο πιστολε του αυτο σας μεταφερω απο προσωπικη αποψη που ειχα και εγω προσφατα.Επειδη αναζητω μια αγορα σε αριστερη και την LITE την παραγει τωρα και σε αριστερη την ειδα την επιασα προχθες στα χερια μου ειναι βεβαιωμενα η επομενη αγορα μου χωρις αλλη σκεψη.
 
Παιδες αναζητησα για την LITE το τσοκ Black edition hp και ακουστε εδω τι τιμες τρεχουν .Απο 70ευρω -84ευρω -89ευρω .Τι γινεται εδω ; Οσο θελει ο καθενας πουλαει;Eχει καποιος αποψη ;Αυριο περιμενω μια τελευταια τιμη απο Βερεττα να δω τι παιχνιδι γινεται.
 
Παιδες αναζητησα για την LITE το τσοκ Black edition hp και ακουστε εδω τι τιμες τρεχουν .Απο 70ευρω -84ευρω -89ευρω .Τι γινεται εδω ; Οσο θελει ο καθενας πουλαει;Eχει καποιος αποψη ;Αυριο περιμενω μια τελευταια τιμη απο Βερεττα να δω τι παιχνιδι γινεται.
Βερεττα στόρ 59euro αν πάρεις 2 κανει10% αν παρεις 4 κάνει 20%και δωρεάν μεταφορικά. Όταν πήρα την 350 πήρα 4 και μου ήρθαν κοντά 200ευρω,για ένα δεν συμφέρει θα σου βγει το ίδιο με εδώ..Πληροφοριακά πάντως είναι εφάμιλλα η και καλυτερα από αφτερ μαρκετ αποδεδειγμένα.
 
Παιδες αναζητησα για την LITE το τσοκ Black edition hp και ακουστε εδω τι τιμες τρεχουν .Απο 70ευρω -84ευρω -89ευρω .Τι γινεται εδω ; Οσο θελει ο καθενας πουλαει;Eχει καποιος αποψη ;Αυριο περιμενω μια τελευταια τιμη απο Βερεττα να δω τι παιχνιδι γινεται.
84 ευρω έχει εδώ.συμφερει να πάρετε 2 από beretta store που κατεβαίνει στα 55 ευρώ έκαστο και δεν έχουν και μεταφορικά.σε 4-5 μέρες θα είναι στη πόρτα σας
 
Δηλαδη 2 Black edition θα μου κοστισουν 110ευρω;
Περιπου 116 ευρωπαϊκά. Αγόρασε από beretta estore και το πρόβλημα πάει....
Σε 4 μέρες τα είχα στα Χανια

http://estore.beretta.com/en-eu/beretta-choke-tube-optimachoke-hp-black-edition-20mm-extended-12-ga/

Στα φέρνουν με Dhl. Έχει και προσφορά σετ καθαρισμού με 15 ευρώ από 70....Αφήστε τα λαμουαγιεν των μαγαζιών να τα κοιταζουν
 
Δηλαδη 2 Black edition θα μου κοστισουν 110ευρω;
Παναγιώτη φέτος πήρα 2 τέτοια ένα lm κι ένα lf και πλήρωσα εκεί 110 ή 112.αν κάνεις εικονική παραγγελία θα σου βγει ακριβώς το σύνολο με την έκπτωση αλλά θα το ξανακοιταξω να σου πω ακριβψς
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top