Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Και τοτε τι την θες αφού την είχες παλιά κ την ξερεις κ δεν σου άρεσε ....μου φενεται πολλοίς ντόρος για το τίποτα .fff.
Το οπλο που ειχα εγω δεν κρατησε χρονια στα χερια μου για να εχω αποψη ζημιων και δευτερον το ενδιαφερον ειναι καθαρα το βλητικο της αποτελεσμα δεδομενου του 18.2 αυλου της.Αυτη που ειχα ηταν 18.4 και προσδοκω σε αλλη αποδοση.Το ζητουμενο για μενα ειναι αποκλειστικα να βγαζει φονικες τουφεκιες σε αποστασεις 40-50 μετρων στις φασσες και στα παπια με νο 5-6 35-36 γρ.Απο εκει και κατω δεν χρειαζεται να ψαχνουμε και να αναλυουμε πολυ τα πραγματα διοτι ολα τα οπλα ειναι ικανα.Επομενως βλεπεις να γινεται ντορος για ενα ζητουμενο που ολοι το ψαχνουμε αλλα ισως να μη μπορουμε να το πετυχουμε με 300 ευρω;
 
Για την ερώτηση που μου είχες κάνει Παναγιώτη,αν ήταν η κάννη με σταθερό τσοκαρισμα θα ήμουν 100% θετικός για την απόκτηση του και αυτό γιατί έχω δει 302 με τσοκ αλλά και σταθερό και αυτές με το σταθερό ηταν καλύτερες σε κατανομές διάτρηση

Τις 302 με τσοκ τις λέω σκορποσκαγιαστρες και δεν μιλάω για φτιαγμένες κάννες με κώνους και όλα τα συναφή
Παύλο εγώ ρε φίλε δε βλέπω σκορποσκαγιες απ' τη δικιά μου με καμμιά απ' τις 2 κανες και είναι και αφτιαχτη
 
Ευριπιδη εισαι ο μονος που κρατας αμυνα μεγαλε .
Κοίταξε ότι βλέπω λέω Παναγιώτη.ισως πραγματικά να έχω πέσει στη περίπτωση δε ξέρω τι να πω.αλωστε αν δεις κι αυτά που γράφω δεν έχω κρύψει ποτέ τίποτα στα όπλα που έχουν περάσει απ' τα χέρια μου.οτι θέματα είχα έχουν αναφερθει
 
Κοίταξε ότι βλέπω λέω Παναγιώτη.ισως πραγματικά να έχω πέσει στη περίπτωση δε ξέρω τι να πω.αλωστε αν δεις κι αυτά που γράφω δεν έχω κρύψει ποτέ τίποτα στα όπλα που έχουν περάσει απ' τα χέρια μου.οτι θέματα είχα έχουν αναφερθει
Κι εγώ Γιουρι μόνο τα καλύτερα έχω να πω για την 302!
 
Το οπλο που ειχα εγω δεν κρατησε χρονια στα χερια μου για να εχω αποψη ζημιων και δευτερον το ενδιαφερον ειναι καθαρα το βλητικο της αποτελεσμα δεδομενου του 18.2 αυλου της.Αυτη που ειχα ηταν 18.4 και προσδοκω σε αλλη αποδοση.Το ζητουμενο για μενα ειναι αποκλειστικα να βγαζει φονικες τουφεκιες σε αποστασεις 40-50 μετρων στις φασσες και στα παπια με νο 5-6 35-36 γρ.Απο εκει και κατω δεν χρειαζεται να ψαχνουμε και να αναλυουμε πολυ τα πραγματα διοτι ολα τα οπλα ειναι ικανα.Επομενως βλεπεις να γινεται ντορος για ενα ζητουμενο που ολοι το ψαχνουμε αλλα ισως να μη μπορουμε να το πετυχουμε με 300 ευρω;
70 Χιλ θαλαμη κ 18.2 αυλός ειναι καθαρόαιμο τσιχλοντουφεκο φίλε. Τρομερά κέντρα η τουφέκια της. Όχι πάνω από 30 η 31 γρ. Δεν χρειάζεσαι παραπάνω με αυτό το όπλο. Για βάλτο κ πάπια δεν είναι το ιδανικό όπλο. Εγώ θα το ειχα παρει χθες
 
Παιδες ο αρμοδιος στο υπουργειο ανταποκριθηκε αμμεσα σημερα το πρωι το ποινικο μητρωο ηταν στο ΑΤ.Ο φακελος ειναι ολοκληρωμενος με τα δικαιλογητικα αγορας και αυριο μετα το μεσημερι ισως να εχουμε την αγορα του οπλου της Α302 και οπου το πει.
 
Παιδες σημερα ολοκληρωθηκε η αγορα της Α 302 για την οποια πολλα ειπαμε και αναλυσαμε με τις αποψεις μας ο καθενας ξεχωριστα,.Προσωπικα ευχομαι να ανταποκριθει στις προσδοκιες μου και να δικαιωσει το σκεπτικο της αγορας.Η αγορα πλεον εγινε και οπου το πει.Σας ευχαριστω που διαθεσατε τον χρονο σας και τις αποψεις σας με το θεμα μου και εφερα εις γνωση σας την αγορα αυτη διοτι το δικαιουστε.Σας ευχαριστω και παλι και ευχομαι το καλιτερο για ολους σας και να εχουμε μια καλη και ασφαλη κυνηγετικη σαιζον.
 
Παιδες σημερα ολοκληρωθηκε η αγορα της Α 302 για την οποια πολλα ειπαμε και αναλυσαμε με τις αποψεις μας ο καθενας ξεχωριστα,.Προσωπικα ευχομαι να ανταποκριθει στις προσδοκιες μου και να δικαιωσει το σκεπτικο της αγορας.Η αγορα πλεον εγινε και οπου το πει.Σας ευχαριστω που διαθεσατε τον χρονο σας και τις αποψεις σας με το θεμα μου και εφερα εις γνωση σας την αγορα αυτη διοτι το δικαιουστε.Σας ευχαριστω και παλι και ευχομαι το καλιτερο για ολους σας και να εχουμε μια καλη και ασφαλη κυνηγετικη σαιζον.
Εύχομαι να εκπληρώσει τις προσδοκίες σου και περιμένουμε δοκιμες
 
Παιδες σημερα ολοκληρωθηκε η αγορα της Α 302 για την οποια πολλα ειπαμε και αναλυσαμε με τις αποψεις μας ο καθενας ξεχωριστα,.Προσωπικα ευχομαι να ανταποκριθει στις προσδοκιες μου και να δικαιωσει το σκεπτικο της αγορας.Η αγορα πλεον εγινε και οπου το πει.Σας ευχαριστω που διαθεσατε τον χρονο σας και τις αποψεις σας με το θεμα μου και εφερα εις γνωση σας την αγορα αυτη διοτι το δικαιουστε.Σας ευχαριστω και παλι και ευχομαι το καλιτερο για ολους σας και να εχουμε μια καλη και ασφαλη κυνηγετικη σαιζον.
Καλορίζικη και καλοτούφεκη ....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top