Beretta A302

Status
Not open for further replies.
Δεν υπάρχει σάλιο μιλάμε... 🤪
Εγώ φίλε επειδή είμαι αρρωστάκι, αύριο πάω να βγάλω άδεια. Θα κόψω κάτι απο δώ κάτι από κει μπας και μαζέψω κανά 300άρι να πάρω κανά κλασσικό κομμάτι σε κανά 2μηνο ++, (λέμε τώρα). Ούτε τέλη κυκλοφορίας δεν έχω πληρώσει και σκέφτομαι τουφέκια. Ας υπάρχει η άδεια πρόχειρη και βλέπουμε. Ένα 6μηνο ισχύει. Του πούστη...... Ωχ συγνώμη για την πολιτική σφαλερότητα.
 
Εγώ φίλε επειδή είμαι αρρωστάκι, αύριο πάω να βγάλω άδεια. Θα κόψω κάτι απο δώ κάτι από κει μπας και μαζέψω κανά 300άρι να πάρω κανά κλασσικό κομμάτι σε κανά 2μηνο ++, (λέμε τώρα). Ούτε τέλη κυκλοφορίας δεν έχω πληρώσει και σκέφτομαι τουφέκια. Ας υπάρχει η άδεια πρόχειρη και βλέπουμε. Ένα 6μηνο ισχύει. Του πούστη...... Ωχ συγνώμη για την πολιτική σφαλερότητα.
Σε καταλαβαίνω - κι εδώ δεν είναι καλύτερα τα πράγματα. 😔
Τέλη κυκλοφορίας εκκρεμούν.
Σέρβις γενικό αυτοκινήτου εν αναμονή (έχει περάσει τα προβλεπόμενα χιλιόμετρα)
Επισκευή κλειδαριάς πίσω πόρτας (εκκρεμεί από Νοέμβριο).
Λογαριασμοί εμφανίζονται συνεχώς.
Προηγήθηκε μετακόμιση και το μισό σπίτι είναι σαν την Γάζα βομβαρδισμένη... ακόμα.
Η λίστα συνεχίζεται δυστυχώς...

Τα "γούστα" πολλά καθ' ότι "η σάρξ αδύναμη"... 🥰😍
Το μυαλό όμως σαν "γενικός κουμανταδόρος" ρίχνει τις σφαλιάρες κι επανερχόμαστε βιαίως στην πραγματικότητα... 😠👋
 
Εγώ φίλε επειδή είμαι αρρωστάκι, αύριο πάω να βγάλω άδεια. Θα κόψω κάτι απο δώ κάτι από κει μπας και μαζέψω κανά 300άρι να πάρω κανά κλασσικό κομμάτι σε κανά 2μηνο ++, (λέμε τώρα). Ούτε τέλη κυκλοφορίας δεν έχω πληρώσει και σκέφτομαι τουφέκια. Ας υπάρχει η άδεια πρόχειρη και βλέπουμε. Ένα 6μηνο ισχύει. Του πούστη...... Ωχ συγνώμη για την πολιτική σφαλερότητα.
Κωστή πόσο σου κρατάει η ντόπα μετά την αγορά, μέχρι να σε ξαναπιάσει το στερητικό; .big smile.
 
@Takis 1976

Φιλε μου για καποιο λογο δε μπορω να σου στειλω προσωπικο μηνυμα
Εν ολίγοις όταν στέλνεις προσωπικό μήνυμα πρέπει να γράφεις κάτι και στον "τίτλο"
Αλλιώς αν γράψεις μόνο στο πλαίσιο δε γίνεται αποστολή
 
Εν ολίγοις όταν στέλνεις προσωπικό μήνυμα πρέπει να γράφεις κάτι και στον "τίτλο"
Αλλιώς αν γράψεις μόνο στο πλαίσιο δε γίνεται αποστολή
Δεν μου βγαζει στο προφιλ σου καθολου την επιλογη του προσωπικου μηνυματος
 
Η αγγελία να κλειδώσει..
Ευχαριστώ.
Αντιλαμβανομαι εαν δεν κανω λαθος φιλε μου το οπλο σου βρηκε το νεο του ιδιοκτητη.Να ειναι καλοριζικο εκει που πηγε και σε σενα να πιασει τοπο το αντιτιμο οπως επιθυμεις.
 
Αντιλαμβανομαι εαν δεν κανω λαθος φιλε μου το οπλο σου βρηκε το νεο του ιδιοκτητη.Να ειναι καλοριζικο εκει που πηγε και σε σενα να πιασει τοπο το αντιτιμο οπως επιθυμεις.
Όχι Παναγιώτη,για την ώρα την κρατάω..
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top