Baikal Team

Καθε ένα φίλε Τάσο για εμένα πρέπει να έχει και τη χρήση του.
Ένα δικαννακι για ορτυκια και λαγό έχει άλλη χάρη.
Το toz 34 έχει και ιδανικό βάρος για περπάτημα και για κυνηγια που οι τουφεκιές είναι μετρημένες.
Μου αρέσει το χαμηλό του προφίλ και το γεγονός ότι έχει σταθερά τσοκ.
Benelli 828 λέγεται το όπλο σου, να δεις επιτέλους ένα όπλο να σκοτώνει
 
Μας έχεις φακελομενους κανονικά Τάσο :D

Δεν αποκλείω τίποτα Αριστο.Το πλάγιο σε ένα καρτέρι αν το επιλέξω πιστεύω δε θα με βολέψει.Δεν το έχω συνηθίσει.
Αχ πιασε κανενα που σου καθετε ενωειτε και μετα να σε δω ειναι πολυ καλο το ατιμο και σε παει παραδωσιακα α μη ξεχασεις να φορας τραγιασκα
 
Last edited:
Φίλε πάντα προτιμώ τουφέκια εταιριών που όταν μπαίνεις στο σάιτ τους βλέπεις κάτι τέτοιο .yel.

betta fish dying slowly
Τολη αν βρει κανα καλο μεταχειρισμενο παρτω εγω σκεφτομαι να παρω το 120με σταθερα τσοκ για καρτερακια ;)
 
Να το χαίρεσαι Πανο...
Από τα ωραιότερα αν όχι το ωραιοτερο μονοκαννο που έχει κυκλοφορησει........
Ο μοχλός ανοίγματος μας θυμίζει ότι έχουμε να κάνουμε με ένα baikal...
Ξεφυγε αρκετά ο Ρώσος εδώ περα............
 
Να το χαίρεσαι Πανό .
Να το χαίρεσαι Πανο...
Από τα ωραιότερα αν όχι το ωραιοτερο μονοκαννο που έχει κυκλοφορησει........
Ο μοχλός ανοίγματος μας θυμίζει ότι έχουμε να κάνουμε με ένα baikal...
Ξεφυγε αρκετά ο Ρώσος εδώ περα............
Πράγματι φιλε από τα ωραιότερα
 
Καλησπέρα σας... μπαίνω και γω στο club με ενα πανέμορφο μονόκαννο .Το όπλο ήταν απο το 2010 στην οικογένεια και τώρα ήρθε ατα χέρια μου. View attachment 22474View attachment 22475View attachment 22476
Sporting με τσοκακια και πορτινγκ φοβερο και το μοντεκαρλο καμια σχεση με τα αλλα και σ αυτα τα λεφτα δεν υπαρχει αλλο μετα παμε σε τουρκικα και αμερικανικα κατα πολυ ακρυβοτερα browning bt99 και τετια
 
Sporting με τσοκακια και πορτινγκ φοβερο και το μοντεκαρλο καμια σχεση με τα αλλα και σ αυτα τα λεφτα δεν υπαρχει αλλο μετα παμε σε τουρκικα και αμερικανικα κατα πολυ ακρυβοτερα browning bt99 και τετια
Ναι ναι έχει πολλά έξτρα απο ένα απλό μοντέλο.Βεβαια αρχική τιμή με ενα τσοκακι επιπλέον είχε πάει 430€ ! Λογικό θα έλεγα...
 
Back
Top