Baikal Team

Έχει κάποιος εντυπώσεις στο κυνήγι από Toz 34?
Καλο μήνα, είναι καλοζυγισμενο όπλο για περπατητο κ βλητικα πολυ καλο, εγω το έχω κοψει 2,2π κ έχει γίνει 4* 2* κ με έχει βολέψει αρκετά!
Στα μελανά σημεία είναι ότι σε γρήγορες επομησεις με χτυπάει στ
 
Καλο μήνα, είναι καλοζυγισμενο όπλο για περπατητο κ βλητικα πολυ καλο, εγω το έχω κοψει 2,2π κ έχει γίνει 4* 2* κ με έχει βολέψει αρκετά!
Στα μελανά σημεία είναι ότι σε γρήγορες επομησεις με χτυπάει στ
...στο ζυγωματικά κ για αυτό χρησιμοποιώ φυσίγγια 28 κ 30 γρ.
 
Καλο μήνα, είναι καλοζυγισμενο όπλο για περπατητο κ βλητικα πολυ καλο, εγω το έχω κοψει 2,2π κ έχει γίνει 4* 2* κ με έχει βολέψει αρκετά!
Στα μελανά σημεία είναι ότι σε γρήγορες επομησεις με χτυπάει στ
Καλό σας μήνα!
Ευχαριστώ για το σχόλιο.
Αν υπάρχει θέμα με την ανακρουση Δείτε το μήκος.
Αν είναι σωστό τότε δοκιμάστε να βάλετε στην μια βίδα του πέλματος μια ροδέλα για να αλλάξει το πιτς. Αν εξακολουθεί να υπάρχει το χτύπημα απευθυνθείτε σε έναν μάστορα να σας το κοιτάξει.
Στο Baikal παλιά είχα αλλάξει το πιτς και είχα βάλει μια ξύλινη προέκταση για παραπάνω μήκος και αλλαγή στο πιτς. Βοήθησε πάρα πολύ και στην Ανάκρουση και στις ευστοχίες
 
Αποστολη ένα πραγμα ξέρω να σου πω...Δεν νομίζω να σου βρει κάποιος αιτία για αυτό το όπλο έτσι ώστε να σε αποτρέψει από την αγορά του.....

Aλλα εδώ υπάρχει ρε φίλε την στιγμή που υπαρχει special american barrel τι τα θες αυτά?? .yelling.

Θυμάμαι καποτε που είχε πει ο Μάριος1050bar(να νε καλά οπου κ αν βρίσκεται) πως ειχε εντυπωσιαστεί από τις τουφεκιές ενός τοζ34 σε διπλανο καρτέρι τρυγονιου......
Ρε φίλε του λέω πραγματικα δεν μπορώ να καταλάβω τι σου έκανε τόσο μεγάλη εντυπωση, λες μόνο τα ακριβά οπλα με τους διευρυμένους κλπ να κάνουν καλες τουφεκιές....
 
Last edited:
Αποστολη ένα πραγμα ξέρω να σου πω...Δεν νομίζω να σου βρει κάποιος αιτία για αυτό το όπλο έτσι ώστε να σε αποτρέψει από την αγορά του.....

Aλλα εδώ υπάρχει ρε φίλε την στιγμή που υπαρχει special american barrel τι τα θες αυτά?? .yelling.

Θυμάμαι καποτε που είχε πει ο Μάριος1050bar(να νε καλά οπου κ αν βρίσκεται) πως ειχε εντυπωσιαστεί από τις τουφεκιές ενός τοζ34 σε διπλανο καρτέρι τρυγονιου......
Ρε φίλε του λέω πραγματικα δεν μπορώ να καταλάβω τι σου έκανε τόσο μεγάλη εντυπωση, λες μόνο τα ακριβά οπλα με τους διευρυμένους κλπ να κάνουν καλες τουφεκιές....
Τα Baikal αναγκαστικα πρεπει να ριχνουν καλα αλλιως εχει καταναγκαστικα στη Σιβηρια...Αχ που'σαι ρε Γιοζεφ...
 
Αποστολη ένα πραγμα ξέρω να σου πω...Δεν νομίζω να σου βρει κάποιος αιτία για αυτό το όπλο έτσι ώστε να σε αποτρέψει από την αγορά του.....

Aλλα εδώ υπάρχει ρε φίλε την στιγμή που υπαρχει special american barrel τι τα θες αυτά?? .yelling.

Θυμάμαι καποτε που είχε πει ο Μάριος1050bar(να νε καλά οπου κ αν βρίσκεται) πως ειχε εντυπωσιαστεί από τις τουφεκιές ενός τοζ34 σε διπλανο καρτέρι τρυγονιου......
Ρε φίλε του λέω πραγματικα δεν μπορώ να καταλάβω τι σου έκανε τόσο μεγάλη εντυπωση, λες μόνο τα ακριβά οπλα με τους διευρυμένους κλπ να κάνουν καλες τουφεκιές....
Καθε ένα φίλε Τάσο για εμένα πρέπει να έχει και τη χρήση του.
Ένα δικαννακι για ορτυκια και λαγό έχει άλλη χάρη.
Το toz 34 έχει και ιδανικό βάρος για περπάτημα και για κυνηγια που οι τουφεκιές είναι μετρημένες.
Μου αρέσει το χαμηλό του προφίλ και το γεγονός ότι έχει σταθερά τσοκ.
 
Καθε ένα φίλε Τάσο για εμένα πρέπει να έχει και τη χρήση του.
Ένα δικαννακι για ορτυκια και λαγό έχει άλλη χάρη.
Το toz 34 έχει και ιδανικό βάρος για περπάτημα και για κυνηγια που οι τουφεκιές είναι μετρημένες.
Μου αρέσει το χαμηλό του προφίλ και το γεγονός ότι έχει σταθερά τσοκ.
Λεβεντοπαιδο Αποστόλη το δικανακι που ψάχνεις για ορτυκια και λαγό είναι πλαγιοκαννο baikalaki 2-4 ;)
 
Λεβεντοπαιδο Αποστόλη το δικανακι που ψάχνεις για ορτυκια και λαγό είναι πλαγιοκαννο baikalaki 2-4 ;)
Λεβεντοπαιδο Αριστο(μπες στο μαγαζί και κλειστο) μην χάνεις τα λόγια σου...
Ο Απόστολος έχει κολλησει στο αλληλεπιθετο λαϊκιστι super poze......
Έχει κ ένα κοκκοροτουφεκο 16αρι ο καψερός αλλά δυστηχως δεν είναι σε καλή κατάσταση κ ετσι μπορεί να βιώσει τις μοναδικές κυνηγετικες στιγμές που θα του προσφερε.....
Τι ωραία που τα γράφω ο που... ης χαχαχα
 
Last edited:
Λεβεντοπαιδο Αριστο(μπες στο μαγαζί και κλειστό) μην χάνεις τα λόγια σου...
Ο Απόστολος έχει κολλησει στο αλληλεπιθετο λαϊκιστι super poze......
Έχει κ ένα κοκκοροτουφεκο 16αρι ο καψερός αλλά δυστηχως δεν είναι σε καλή κατάσταση κ ετσι μπορεί να βιώσει τις μοναδικές κυνηγετικες στιγμές που θα του προσφερε.....
Τι ωραία που τα γράφω ο που... ης χαχαχα
Απλά στα εδαφοδια είναι άπαιχτο....... .love.
 
Λεβεντοπαιδο Αριστο(μπες στο μαγαζί και κλειστο) μην χάνεις τα λόγια σου...
Ο Απόστολος έχει κολλησει στο αλληλεπιθετο λαϊκιστι super poze......
Έχει κ ένα κοκκοροτουφεκο 16αρι ο καψερός αλλά δυστηχως δεν είναι σε καλή κατάσταση κ ετσι μπορεί να βιώσει τις μοναδικές κυνηγετικες στιγμές που θα του προσφερε.....
Τι ωραία που τα γράφω ο που... ης χαχαχα
Μας έχεις φακελομενους κανονικά Τάσο :D
Λεβεντοπαιδο Αποστόλη το δικανακι που ψάχνεις για ορτυκια και λαγό είναι πλαγιοκαννο baikalaki 2-4 ;)
Δεν αποκλείω τίποτα Αριστο.Το πλάγιο σε ένα καρτέρι αν το επιλέξω πιστεύω δε θα με βολέψει.Δεν το έχω συνηθίσει.
 
Back
Top