Baikal Team

Και η paternmaster έχει το chat πολύ βολικό με άμεσες απαντήσεις λες και στέλνεις μηνύματα στο φιλαράκι.
Μια φορά είχα πάρει ένα goose από εκη μου ήρθε την επόμενη μέρα παρά πολύ καλοί επαγγελματίες respect
 
Καλησπέρα για κυνήγι υδρόβιων σε καρτέρι για μακρινες απόστασεις , τι τσοκ προτείνεται για baikal mp 155 magnum
Διευκρινησε όσο περισσότερο γίνεται το μακρινές αποστάσεις,,,για άλλους είναι 30 για άλλους 40 για άλλους 60 και πάει λέγοντας
Για χηνες στην περιοχή του Έβρου,50-60 μέτρα (θερμοκρασίες - 5, - 10, η κάννη είναι 71 cm)
 
Καλησπέρα!
Θέλω να ρωτήσω,το izh43kh είναι πραγματικό εξώσφυρο ή τα κοκόρια απλά λειτουργούν σαν δείκτες όπλισης και είναι διακοσμητικά;

Υγ
Αν το εχει κανείς στην κατοχή του ας ανεβάσει καμία φωτό να κάνουμε οφθαλμό λουτρό,γιατί ψάχνω στο forum και δεν βρίσκω.
 
Καλησπέρα!
Θέλω να ρωτήσω,το izh43kh είναι πραγματικό εξώσφυρο ή τα κοκόρια απλά λειτουργούν σαν δείκτες όπλισης και είναι διακοσμητικά;

Υγ
Αν το εχει κανείς στην κατοχή του ας ανεβάσει καμία φωτό να κάνουμε οφθαλμό λουτρό,γιατί ψάχνω στο forum και δεν βρίσκω.
Συμφωνα με το βιντεο ειναι πραγματικα τα κοκορια. Αλλα σαν κατοχος κοκοροτουφεκου εκτος απο το αισθητικο κοματι δεν υπαρχει διαφορα
 
Πείτε κάνα τσοκ για την μπαικαλ ρειι γιατί θέλω και έναν άσσο γιατι το τριάρι τζεμινι ανοίγει πολύ στα 35-40-45 μέτρα.Καλυτερα να είναι εσω έξω για να αλλάζουν γρήγορα και στην χειρότερη μέσα μόνο που είναι και ποιο φθηνά.Αν έχετε και καμιά τουφέκια με άσσο θα είμαστε πενα
 
Πείτε κάνα τσοκ για την μπαικαλ ρειι γιατί θέλω και έναν άσσο γιατι το τριάρι τζεμινι ανοίγει πολύ στα 35-40-45 μέτρα.Καλυτερα να είναι εσω έξω για να αλλάζουν γρήγορα και στην χειρότερη μέσα μόνο που είναι και ποιο φθηνά.Αν έχετε και καμιά τουφέκια με άσσο θα είμαστε πενα
Ισχυει ανοιγει αρκετα για αποστασεις στα περασματα..και εγω θελω εναν ασσο εσω εξω να υπαρχει...ελεγα για carlsons αλλα μαλλον θα περιμενω την δοκιμη που λεει ο απο πανω!
 
Προχτές παραγγείλα το τζεμινι με πορτινγκ από e hunter σε φουλ...αν το έχω μέχρι τη Παρασκευή θα ανεβάσω φωτογραφίες με δοκιμες σε σύγκριση με το απλό τζεμινι ***να δούμε τι κάνει.
Θα με βοηθουσες πολυ φιλε...περιμενουμε...σε τι οπλο το εχεις?
 
Σε 155. Ελπιζω μονο να το στειλει αυριο..
Δεν το ειχε ετοιμοπαραδοτο αλλα σημερα που μιλησαμε στο τηλέφωνο μου ειπε οτι θα το εχει αυριο κ θα το στειλει. Κι εγω το σκεφτομουν για καρλσονς αλλα ειπα να παω στο τζεμινι. Μη βιαζεστε να δουμε τι κανει κ μετα αναλογως πρατετε... Αν εχει κανεις αλλος γνωμη ας τη γραψει...
 
Καλησπερα στην παρεα..
Χθες απεκτησα ενα mp 27εμ σουπερ ποζε..
Μεταχειρισμενο το οπλο..
Ηθελα να κανω μια ερωτηση ,οι κανες γραφουν πανω με ασπρα γραμματα 06 .
Αυτο ειναι το ετος κατασκευης;;
Καλορίζικο καλοτουφεκο Γρηγόρη, να το χαρείς!
 
Καλησπερα στην παρεα..
Χθες απεκτησα ενα mp 27εμ σουπερ ποζε..
Μεταχειρισμενο το οπλο..
Ηθελα να κανω μια ερωτηση ,οι κανες γραφουν πανω με ασπρα γραμματα 06 .
Αυτο ειναι το ετος κατασκευης;;
Καλοτούφεκο να είναι.
Καλές εξορμίσεις και με το καλό το επόμενο με τα τσοκ... ;)
 
Ναι αυτο...
Καλοριζικο Γρηγορη κ καλες τουφεκιες!
Τάσο, μήπως θυμάσαι πότε ακριβώς άλλαξε η ονομασία των μοντέλων Baikal από IZH (ИЖ) σε MP ;;; Γιατί εγώ έχω χάσει λίγο την αίσθηση του χρόνου ...:( .yel.!!!
Το δικό μου πάντως (το μονό) είναι κατασκευής του 05 και στο πλάι γράφει ИЖ 18M-M ... ;)
 
Τάσο, μήπως θυμάσαι πότε ακριβώς άλλαξε η ονομασία των μοντέλων Baikal από IZH (ИЖ) σε MP ;;;
Στελιο αν θυμαμε καλα πρεπει να ηταν το '09..

Το δικό μου πάντως (το μονό) είναι κατασκευής του 05 και στο πλάι γράφει ИЖ 18M-M ... ;)
Εμενα -ΕΜ λογω εξολκεα.. .sarcastic.
Εχει πλακα ο αυτοματος εξολκεας σε μονοκαννο κ πραγματι σε αυτο τον τυπο οπλου ειναι περισσοτερο χρησιμος..
Τραβας προς τα κατω με το ενα δαχτυλο τον μεταλλικο "γαντζο" που εχει κατω απο την παπια και μετατρεπετε σε απλος..ωραιο συστημα..
 
Last edited:
Back
Top