Baikal Team

Μην περνετε από comp θα μπλεξετε εγώ έμπλεξα σε παραγγελία μέσα στην Αμερική
Καμία σχέση με τον γιο Θοδωρή μάλλον ο πατέρας είναι παλιομοδίτης, ενώ τα kicks με το που παραγγείλεις άμεση ειδοποίηση με μέιλ την επόμενη trucking number και την μεθεπόμενη στο χέρι.
 
Κώστα μηλαμε για απαράδεκτο επαγγελματία το είχα πάρει 10 φορές τηλ και δεν απαντούσε και στο τέλος μου εστηλε μετά από δύο μήνες αλη σύσφιξη τσοκ και ούτε στα Μάιλ απαντούσε μακριά από αυτόν και ολλα αυτά μες την Αμερική φαντάσου κάπου αλλού
 
Κώστα μηλαμε για απαράδεκτο επαγγελματία το είχα πάρει 10 φορές τηλ και δεν απαντούσε και στο τέλος μου εστηλε μετά από δύο μήνες αλη σύσφιξη τσοκ και ούτε στα Μάιλ απαντούσε μακριά από αυτόν και ολλα αυτά μες την Αμερική φαντάσου κάπου αλλού
Ξεκουτιασε φαίνεται ο κακομοίρης .sarcastic.
 
Κώστα μηλαμε για απαράδεκτο επαγγελματία το είχα πάρει 10 φορές τηλ και δεν απαντούσε και στο τέλος μου εστηλε μετά από δύο μήνες αλη σύσφιξη τσοκ και ούτε στα Μάιλ απαντούσε μακριά από αυτόν και ολλα αυτά μες την Αμερική φαντάσου κάπου αλλού
Θοδωρή λες να μας διαβάζει ο Comp .sarcastic. πριν δύο μέρες είχα παραγγείλει για το 725 20ga από αυτόν, ούτε φωνή ούτε ακρόαση όπως συνήθως γίνεται στις παραγγελίες? Τώρα πριν λίγο ήρθε mail ότι έφυγε η παραγγελία αλλά δύο τσοκακια είναι out of stock το LF και F και είναι back order οπότε όλα καλά. Έχω και γω μεγάλη λοξά με τα τσοκακια για το συγκεκριμένο όπλο προς το παρόν δεν υπάρχουν πολλές επιλογές, briley, carlson, και comp. Είχα στείλει και mail στην kicks και μου είπε να μείνω συντονισμένος στην σελίδα τούς και ότι θα βγάλουν σύντομα, η paternmaster δεν ξέρει ακόμα, και η muller ίσως του χρόνου ( ρώτησα για ατσάλινα).
 
Κώστα έχει χάσει τη μπάλα ο τύπος στο site φαίνεται ότι υπάρχει αλλά είναι out of stock τι να πω εγώ δεν ξανασχωλουμε μαζί του αν και μου αρέσουν τα τσοκ του , ετερια που δεν απανταει σε τηλ για μένα δεν είναι σοβαρή
Και όπως είπες η κικς σαν εξηπηρετιση είναι άψογη μέρα με νύχτα
 
Κώστα έχει χάσει τη μπάλα ο τύπος στο site φαίνεται ότι υπάρχει αλλά είναι out of stock τι να πω εγώ δεν ξανασχωλουμε μαζί του αν και μου αρέσουν τα τσοκ του , ετερια που δεν απανταει σε τηλ για μένα δεν είναι σοβαρή
Και όπως είπες η κικς σαν εξηπηρετιση είναι άψογη μέρα με νύχτα
Και η paternmaster έχει το chat πολύ βολικό με άμεσες απαντήσεις λες και στέλνεις μηνύματα στο φιλαράκι.
 
Back
Top