Ata Arms Team

Εχουν κάνει τα κουμάντα τους αυτοί..Και τα όπλα τους πωλούνται για άλλους λόγους και όχι για τα ξύλα.

Ενταξη σαν ειπαμε ενωειτε θα εχουνε καβαντζα τι να συγγργνουμε τωρα ειπαμε οχι και με περατζι ελεος αχαχαχαχαχ
 
γιατί ο Τούρκος όμως δεν έχει κάνει ακόμα την κίνηση ; δεν είναι σίγουρος για το προιόν του ; δεν τον ενδιαφέρει να έχει κέρδη από τους παγκόσμιους ;
Μερικές φορές τα χρήματα δεν φτουράνε μπροστά στην εθνική υπερηφάνεια.

Ακόμα και να γινόταν η κίνηση ή αν έχει γίνει, θεωρείς δύσκολο για την μπερέτα να του προσφέρει το ίδιο ποσό ;
Ή θα το βγάλουν στα περιοδικά ή στις ντουντούκες.
Αυτά γίνονται υπογείως ... συμβόλαια με ρήτρες εχεμύθειας, εμπιστευτικότητας και τα συναφή ;)

Και γιατί να μην έχανε όλους τους Ιταλούς χορηγούς με την παρότρυνση της μπερέτα ;
Θα του έβρισκαν τούρκους ;;;

Παύλο υποθέσεις κάνουμε.

Ποτέ δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα όσο εμείς θέλουμε να τα βλέπουμε !!!!!!!
Ακόμα και όταν κάτι το θεωρείς λογικό υπάρχει πάντα ο αστάθμητος παράγοντας "άνθρωπος" που μπορεί να ανατρέψει τα πάντα.
 
Η dispan τον αυγουστο θα φερει οπλα ATA. Σε cal 20 μονο το καραμπινα μπρονζε το μοντελο NEO
Που ναι παχιες οι μυγες. Οποιος ειναι ψημενος για οπλο θα παρει κατι αλλο. Σιγά μη περιμενει 6 μηνες. Και καλα θα κανει. Εγω τουλαχιστον αυτο θα εκανα. Τι να περιμενει? Το χειροποιητο?
 
Τουλαχιστον η ντισπαν εδωσε στιγμα. Ο αλλος απο την κρητη (περβολαρακης) ακομα με παιρνει τηλεφωνο. ( 2μηνες + περιμενω). Αει μαμιδια!!!
 
Τουλαχιστον η ντισπαν εδωσε στιγμα. Ο αλλος απο την κρητη (περβολαρακης) ακομα με παιρνει τηλεφωνο. ( 2μηνες + περιμενω). Αει μαμιδια!!!
Περίπου το ίδιο έργο είδα και εγώ προ μηνός περίπου στη Dispan. Κι έτσι πήρα Impala που την αντιπροσωπεύει η γνωστή μας Kalco.
 
Περίπου το ίδιο έργο είδα και εγώ προ μηνός περίπου στη Dispan. Κι έτσι πήρα Impala που την αντιπροσωπεύει η γνωστή μας Kalco.
Και ανεβασαν και τις τιμες μολις μυριστηκαν πελατεια. Ειναι δυνατον να εισαι αντιπροσωπος και να μην εχεις προιοντα? Τι ειναι φρεγατες? Η ντισπαν οταν πηγα ειχε ενα ολο κι ολο και μου ειπε οτι περιμενει απαντηση απο καποιον αν θα το παρει. Μετα αν δεν το επαιρνε ο αλλος θα μου τηλεφωνουσε. Τι καραγκιοζιλικια ειναι αυτα? Δινουν λεει προτεραιοτητα στις μεγαλες αγορες. Ε αμα παραγγελνεις 2 τουφεκια τι περιμενεις?
 
Το ηθελα πολυ το ata αλλα με τετοια αντιπροσωπιση αστο καλυτερα. Φαντασου να σου σπασει ενας επικρουστηρας η ενα ελατηριο. Τι κανεις? Περιμενεις τον Αυγουστο. Και οταν στο φερει ειναι λαθος .hair.
Κάνουν τα ανταλλακτικά της μπερετα.
 
εντομεταξύ φέρνουν όπλα sporting και τα φέρνουν σε 71εκ βλέπε Διαμαντόπουλος με το yildiz pro
εντομεταξύ φέρνουν όπλα sporting και τα φέρνουν σε 71εκ βλέπε Διαμαντόπουλος με το yildiz pro o_O

Αυτο το εφερε ή θα το φερει? Δεν το εχει στο σαιτ?
 
Back
Top