Ata Arms Team

Όλοι μπορούν να πάρουν αλλά όλοι θα πιαστούν, δεν είναι απλά τα πράγματα;) Αυτό μόνο ένα εκ γενετής κορόιδο δεν μπορεί να το αντιληφθεί. Για πες όμως την ιστορία, τι έγινε μετά;
Δεν έχω ιδέα....είχα που είχα φυλακές....σκασαν κ αυτοί οι μαλκς ....ο δικας...ανέπτυξε άλλη αντίληψη....περί Καρδίτσας‼️
 
Ναι στελιο μου τα δυο πρωτα ειναι πρωτα λογο κορυφης αλλα το ατα λογο τιμης ετσι...
Ακριβώς.
Το θέμα είναι ότι πολλές χρονιές μπαίνει η εταιρία ata στο τοπ 6 των πωλήσεων στην αγγλια.
Όπως και να το κάνουμε όπως και να το δούμε αυτό το στοιχείο δεν μπορεί να περνάει απαρατήρητο.
 
Αν ήμουν ο γερο-Άτας θα σου χάριζα 10 όπλα με την διαφήμιση που τα κάνεις :)
Να μην φοβάσαι να τα βαράς στα βράχια.

Καλά κάνεις γιατί κάποιοι νομίζουν ότι πουλάνε ράβδους χρυσού !!!!
Ξέρεις....Για τον ίδιο λόγω που λέω καλά λόγια θα πω και άσχημα αν χρειαστεί.
Οπότε ούτε διάφιμιση κάνω ούτε δυσφήμιση αν χρειαστεί να πω άσχημα πράγματα.

Απλώς διαφημίζω την αλήθεια.
Τη δική μου αλήθεια.

Κατά τ αλλά κανένα συμφέρον δεν έχω εκτός από το να ενημερώσω τους συναδέλφους ότι υπάρχουν φθηνά και καλά όπλα.
 
Ξέρεις....Για τον ίδιο λόγω που λέω καλά λόγια θα πω και άσχημα αν χρειαστεί.
Οπότε ούτε διάφιμιση κάνω ούτε δυσφήμιση αν χρειαστεί να πω άσχημα πράγματα.

Απλώς διαφημίζω την αλήθεια.
Τη δική μου αλήθεια.

Κατά τ αλλά κανένα συμφέρον δεν έχω εκτός από το να ενημερώσω τους συναδέλφους ότι υπάρχουν φθηνά και καλά όπλα.
Φίλε μου εντελώς φιλικά ,όταν η αλήθεια συγχέεται με προσωπική άποψη ,δεν είναι αλήθεια είναι Άποψη...η αλήθεια έχει την τάση να κρύβεται...δεν διαφημίζεται ...αργεί ...αλλά φτάνει...κ είναι κ γυμνή‼️
 
Φίλε μου εντελώς φιλικά ,όταν η αλήθεια συγχέεται με προσωπική άποψη ,δεν είναι αλήθεια είναι Άποψη...η αλήθεια έχει την τάση να κρύβεται...δεν διαφημίζεται ...αργεί ...αλλά φτάνει...κ είναι κ γυμνή‼️
Το διαφημίζω το χρησιμοποίησα αλληγορικά διότι το είπε παραπάνω ένας άλλος φίλος.

Και το επιβαιβεωνει το ότι είπα έστω λέω την αλήθεια μου.
Δηλαδή το πώς βλέπω εγώ τα πράγματα.
Δεν κάνω καμία διαφήμιση.
Ανεβάζω στοιχεία και λέω την άποψή μου που φυσικά δεν είναι ευαγγέλιο.

Ξέρω καλά πως έρχεται αργά ή αλήθεια γι αυτό και λέω πως αν βρω κάτι αρνητικο επίσης θα το πω.
Που σημαίνει ότι κάθε μέρα αξιόλογω το προϊόν αυτό και δεν το κάνω μια κι έξω.

Επίσης ξέρω πως πολλοί από δω με περιμένουν στη γωνία αν κάτι πάει άσχημα με το ata και ορισμένοι θα χαρούν κιόλας.

Παρόλο που το ξέρω εγώ οφείλω να πω την αλήθεια αν αντιμετωπίσω κάποιο θέμα με το όπλο και ίσως τότε κάποιοι καταλάβουν πως εγώ δεν κάνω διαφήμιση ή τον έξυπνο και απλά λέω όσα βλέπω κι όσα ξέρω.

Και η αλήθεια δεν κρύβεται.
Μόνος σου λες...Πώς είναι γυμνή.
 
Το διαφημίζω το χρησιμοποίησα αλληγορικά διότι το είπε παραπάνω ένας άλλος φίλος.

Και το επιβαιβεωνει το ότι είπα έστω λέω την αλήθεια μου.
Δηλαδή το πώς βλέπω εγώ τα πράγματα.
Δεν κάνω καμία διαφήμιση.
Ανεβάζω στοιχεία και λέω την άποψή μου που φυσικά δεν είναι ευαγγέλιο.

Ξέρω καλά πως έρχεται αργά ή αλήθεια γι αυτό και λέω πως αν βρω κάτι αρνητικο επίσης θα το πω.
Που σημαίνει ότι κάθε μέρα αξιόλογω το προϊόν αυτό και δεν το κάνω μια κι έξω.

Επίσης ξέρω πως πολλοί από δω με περιμένουν στη γωνία αν κάτι πάει άσχημα με το ata και ορισμένοι θα χαρούν κιόλας.

Παρόλο που το ξέρω εγώ οφείλω να πω την αλήθεια αν αντιμετωπίσω κάποιο θέμα με το όπλο και ίσως τότε κάποιοι καταλάβουν πως εγώ δεν κάνω διαφήμιση ή τον έξυπνο και απλά λέω όσα βλέπω κι όσα ξέρω.

Και η αλήθεια δεν κρύβεται.
Μόνος σου λες...Πώς είναι γυμνή.
Δεν σε κατηγόρησα για διαφήμιση...
 
Στελιο
Ειτε μας αρεσει ειτε οχι ενα οπλο κυριαρχει στην αγορα μονο οταν μπει και πιασει τοπο στα σκοπευτηρια(αληλεπιθετο)

Εκει δειχνει τι αξιζει

Εκει θα ανταγωνιστει και θα κερδισει το μεριδιο της αγορας
Εκει θα φανει η ποιοτητα του

Εμεις οι κυνηγοι ριχνουμε λιγα φουσεκια
Οσα πουλια και να εχει δεν συναγωνιζετε ο κυνηγος το σκοπευτη
Οταν δεις στους αγωνες να κρατανε ατα αντι μπερετα
Τοτε θα χει κυριαρχησει στην αγορα και θα μπορεις να το πεις ενα μπερετα σε πιο χαμηλη τιμη
Πιο πριν θα ειναι παντα ενα ατα που μειαζει με μπερετα
 
Δεν σε κατηγόρησα για διαφήμιση...
Και να το έκανες δεν υπάρχει πρόβλημα.
Ξέρω εγώ ότι έχω αλλάξει ένα σωρό αυτοκίνητα, μηχανές και όπλα και ποτέ δεν πήρα την ίδια μάρκα ακόμη και αν έμενα ευχαριστημένος.

Δεν έχω τέτοια κοληματα.
Δεν έχω κανένα λόγο να υποστηρίζω μια εταιρία και ούτε να πιστεύω πως ότι έχω εγώ είναι το καλύτερο.

Μιλάω με παραδείγματα από όπλα έχω πάρει 4.
Μπερεττα μπενελι ατα φαμπαρμ.

Αυτό δείχνει από μόνο του ότι δεν έχω συγκεκριμένη προτίμηση.

Για όλα όσα δοκίμασα έλεγα τα καλύτερα.

Στη μπερετα και την μπενελι δεν υπήρχαν αντιδράσεις.

Στο ατα πολλές.

Το φαμπαρμ δεν έχει δοκιμαστεί και δεν λέω τίποτα.

Οοοολα τα παραπάνω δείχνουν ότι είμαι τουλάχιστον αντικειμενικός.
 
Ο κακός καιρός μου δίνει ρεπό απ τις ελιές αλλά με κλείνει σπίτι και δεν μπορώ να πάω για κυνήγι.
Οπότε δώρον άδωρον το ρεπό.
View attachment 40526
Ωραίο όπλο ωραία φωτο αλλά ωραίο και το κλαδί πισω στη ριζοβουνια. Αν δεν κάνω λάθος είσαι Κρήτη;
 
Ωραίο όπλο ωραία φωτο αλλά ωραίο και το κλαδί πισω στη ριζοβουνια. Αν δεν κάνω λάθος είσαι Κρήτη;
Να σαι καλά!!!

Το κλαδί που αναφέρεις είναι απαγορευμένο.
Είναι καταφύγιο άγριας ζωής.
Όμως και πιο κάτω που επιτρέπετε έχει παρόμοια βλάστηση.

Ναι Κρήτη!
 
Αχ ρε πουτ@ν@ περατζι σε κοβω για πευκο κοντακι σε κανα δυο χρονια αχαψαψαψ
Πλάκα πλάκα άμα τα βάλουν όλα στα τουρκικά τι θα μείνει;;;

Πάντως απίστευτα ξύλα που συναντάει κάνεις μόνο σε πανάκριβα όπλα.
 
Back
Top