Ata Arms Team

Πλάκα πλάκα άμα τα βάλουν όλα στα τουρκικά τι θα μείνει;;;

Πάντως απίστευτα ξύλα που συναντάει κάνεις μόνο σε πανάκριβα όπλα.
Αστα να πανε τους κοβω για laminate μετα που να σου πω την αληθεια το προτιμω και μου αρεσει ειναι και πιο ανθεκτικο
 
Στελιο
Ειτε μας αρεσει ειτε οχι ενα οπλο κυριαρχει στην αγορα μονο οταν μπει και πιασει τοπο στα σκοπευτηρια(αληλεπιθετο)

Εκει δειχνει τι αξιζει

Εκει θα ανταγωνιστει και θα κερδισει το μεριδιο της αγορας
Εκει θα φανει η ποιοτητα του

Εμεις οι κυνηγοι ριχνουμε λιγα φουσεκια
Οσα πουλια και να εχει δεν συναγωνιζετε ο κυνηγος το σκοπευτη
Οταν δεις στους αγωνες να κρατανε ατα αντι μπερετα
Τοτε θα χει κυριαρχησει στην αγορα και θα μπορεις να το πεις ενα μπερετα σε πιο χαμηλη τιμη
Πιο πριν θα ειναι παντα ενα ατα που μειαζει με μπερετα
Χρύσανθε γιατι το λες αυτο?
Υπάρχουν δικανα που δεν κυριαρχουν σε αγωνες και ειναι παρα πολυ καλα, πχ baikal, verney carron ( που ειμαι και κατοχος) η ακομα franchi.
 
Χρύσανθε γιατι το λες αυτο?
Υπάρχουν δικανα που δεν κυριαρχουν σε αγωνες και ειναι παρα πολυ καλα, πχ baikal, verney carron ( που ειμαι και κατοχος) η ακομα franchi.
Καλημερα
Επειδη μιλαμε καθαρα για το σημερα και για οπλα που αντιγραφουν επωνυμες και αναγνωρισμενες εταιρειες που εχουν ηδη το μεριδιο αγορας φιλε μου
Για να αποδειξουν οτι το προτερημα τους εναντι ενος μπερετα ειναι αληθινο(φτηνο οπλο στην ιδια ποιοτητα και αντοχη) πρεπει να δειξουν αυτη την αξια στο σκοπευτηριο
Ειναι ο τροπος να μπουν στην αγορα αμεσα
Ειναι το εισητηριο τους αν θες
Ειναι καθαρα θεμα λειτουργιας της αγορας σημερα
Οσοι κυνηγοι και να τα αγορασουν παγκοσμια , το μπαμ στην αγορα θα τξ κανουν οταν αρχισουν σκοπευτες να κερδιζουν με αυτα αγωνες

Δεν ειναι τυχαια που οι εταρειες σπονσαρουν σκοπευτες με τα νεα τους μοντελα

Αυτα που αναφερεις εχουν δικο τους σχεδιασμο και δεν βασιστηκαν ουσιαστηκα στην πεποιθηση ´´ιδιο οπλο με το ταδε επωνυμο σε καλυτερη τιμή´´

Πλασαριστηκαν και αποδειξαν εμπρακτως την αξια τους σε μια αλλη εποχη με αλλους κανονες αγορας και αλλο σκεπτικο στον αγοραστη
 
Καλημερα
Επειδη μιλαμε καθαρα για το σημερα και για οπλα που αντιγραφουν επωνυμες και αναγνωρισμενες εταιρειες που εχουν ηδη το μεριδιο αγορας φιλε μου
Για να αποδειξουν οτι το προτερημα τους εναντι ενος μπερετα ειναι αληθινο(φτηνο οπλο στην ιδια ποιοτητα και αντοχη) πρεπει να δειξουν αυτη την αξια στο σκοπευτηριο
Ειναι ο τροπος να μπουν στην αγορα αμεσα
Ειναι το εισητηριο τους αν θες
Ειναι καθαρα θεμα λειτουργιας της αγορας σημερα
Οσοι κυνηγοι και να τα αγορασουν παγκοσμια , το μπαμ στην αγορα θα τξ κανουν οταν αρχισουν σκοπευτες να κερδιζουν με αυτα αγωνες

Δεν ειναι τυχαια που οι εταρειες σπονσαρουν σκοπευτες με τα νεα τους μοντελα

Αυτα που αναφερεις εχουν δικο τους σχεδιασμο και δεν βασιστηκαν ουσιαστηκα στην πεποιθηση ´´ιδιο οπλο με το ταδε επωνυμο σε καλυτερη τιμή´´

Πλασαριστηκαν και αποδειξαν εμπρακτως την αξια τους σε μια αλλη εποχη με αλλους κανονες αγορας και αλλο σκεπτικο στον αγοραστη
Έτσι ακριβώς λειτουργεί κ η φόρμουλα 1
 
ποιός να το κάνει αυτό μωρέ ,,ποιός να πάρει κάτι άλλο εκτός beretta perazzi krieghoff browning ; να τον κοιτάει με μισό μάτι η ελίτ των σκοπευτηρίων ; να χαλάσει το image του ;

ο καλφακάκος έιχε τα @@ να πάρει το ATA SP Supersport ρίχνει και καλά το παίδι ,τώρα τί λένε πίσω από την πλάτη του άλλο αυτό ,γιατί σίγουρα θα λένε αλλά και πάλι στα @@ του,,,ξέρω περιπτώσεις που πήραν ακριβά όπλα και έκαναν το σκατό τους παξιμάδι στην κυριολεξια δεν είχα να φάνε και ξέρω και άλλες περιπτώσεις που πήραν ακριβά όπλα για να δειχτούν και τα έχουν κρεμασμένα στο τοίχο

τα τουρκικα έχουν μπει δυναμικά σε δύσκολη αγορά όπως είναι η Αγγλία, με τις μεγαλύτερες πωλήσεις να τις κάνει η Yildiz και εμείς κράζουμε και κοροιδεύουμε .hair.
 
Κ
ποιός να το κάνει αυτό μωρέ ,,ποιός να πάρει κάτι άλλο εκτός beretta perazzi krieghoff browning ; να τον κοιτάει με μισό μάτι η ελίτ των σκοπευτηρίων ; να χαλάσει το image του ;

ο καλφακάκος έιχε τα @@ να πάρει το ATA SP Supersport ρίχνει και καλά το παίδι ,τώρα τί λένε πίσω από την πλάτη του άλλο αυτό ,γιατί σίγουρα θα λένε αλλά και πάλι στα @@ του,,,ξέρω περιπτώσεις που πήραν ακριβά όπλα και έκαναν το σκατό τους παξιμάδι στην κυριολεξια δεν είχα να φάνε και ξέρω και άλλες περιπτώσεις που πήραν ακριβά όπλα για να δειχτούν και τα έχουν κρεμασμένα στο τοίχο

τα τουρκικα έχουν μπει δυναμικά σε δύσκολη αγορά όπως είναι η Αγγλία, με τις μεγαλύτερες πωλήσεις να τις κάνει η Yildiz και εμείς κράζουμε και κοροιδεύουμε .hair.
Καλά ,πόσες μάρκες έχουν❓εγώ νόμιζα ότι το Γιλντίζ είναι μοντέλο‼️
 
δεν έχουν και άδικο,,,αν σε βάλουν με κλειστά μάτια και το ακούσεις πως κλείνει θα το βαφτίσεις όπλο 10Κ+

ο Lloyd Pattison που έχει ο ίδιος perazzi high tech και είναι από τους πιό δύσκολους άγγλους reviewers, το μόνο που βρήκε αρνητικό στο yildiz pro ήταν που δεν είχε καλό φινίρισμα το κοντάκι και σε σχέση με το perazzi ,θα του έκανε ένα london finish, και στις κάννες πάλι η βαφή που την χαρακτήρισε just ok ,,,αλλά ξαναλέω είναι πολύ δύσκολος κριτής

σε ξύλα ,σε κίνηση, σε κλείδωμα ,σκανδάλη το όπλο είναι κορυφαίο !
 
Last edited:
Καλημερα
Επειδη μιλαμε καθαρα για το σημερα και για οπλα που αντιγραφουν επωνυμες και αναγνωρισμενες εταιρειες που εχουν ηδη το μεριδιο αγορας φιλε μου
Για να αποδειξουν οτι το προτερημα τους εναντι ενος μπερετα ειναι αληθινο(φτηνο οπλο στην ιδια ποιοτητα και αντοχη) πρεπει να δειξουν αυτη την αξια στο σκοπευτηριο
Ειναι ο τροπος να μπουν στην αγορα αμεσα
Ειναι το εισητηριο τους αν θες
Ειναι καθαρα θεμα λειτουργιας της αγορας σημερα
Οσοι κυνηγοι και να τα αγορασουν παγκοσμια , το μπαμ στην αγορα θα τξ κανουν οταν αρχισουν σκοπευτες να κερδιζουν με αυτα αγωνες

Δεν ειναι τυχαια που οι εταρειες σπονσαρουν σκοπευτες με τα νεα τους μοντελα

Αυτα που αναφερεις εχουν δικο τους σχεδιασμο και δεν βασιστηκαν ουσιαστηκα στην πεποιθηση ´´ιδιο οπλο με το ταδε επωνυμο σε καλυτερη τιμή´´

Πλασαριστηκαν και αποδειξαν εμπρακτως την αξια τους σε μια αλλη εποχη με αλλους κανονες αγορας και αλλο σκεπτικο στον αγοραστη
Κοιτα τωρα να εχει ο κυρ ατα αρμς κορη μουναρα και να τα φτιαξει με τον ματαρεσε λες να μη ριχνει με ατα μετα και να χει και μια νταλικα να αλλαζει αν παθει κατι
 
εγώ σου λέω Τόλη και την άλλη εκδοχή

είναι ο Ματαρέσε που λες και έχει την χ προμήθεια από beretta για τις διαφημίσεις που κάνει και τους αγώνες που κερδίζει

αν τον πλησιάσει ο τούρκος και του πει για τα επόμενα π.χ 10 χρόνια θα έχεις τα διπλάσια χρήματα ,τα οπλα και σέρβις από εμάς για να ρίχνεις το όπλο μας και να τo διαφημίζεις θα πει όχι ;

γιατί ο Τούρκος όμως δεν έχει κάνει ακόμα την κίνηση ; δεν είναι σίγουρος για το προιόν του ; δεν τον ενδιαφέρει να έχει κέρδη από τους παγκόσμιους ;

.think.
 
Last edited:
Back
Top