Ωτοασπίδες για το κυνήγι.

Παιδιά ψάχνω ηλεκτρονικές οτοασπιδες για το κυνήγι, εσείς που τις χρησιμοποιείται τι θα μου πρωτεινετε, ευχαριστώ

εσένα δεν σου λέμε , γιατί βαράς όλα τα τρυγόνια και δεν αφήνεις να περάσει τίποτα και για εμάς .............. .yel. .yel. .yel.
 
εσένα δεν σου λέμε , γιατί βαράς όλα τα τρυγόνια και δεν αφήνεις να περάσει τίποτα και για εμάς .............. .yel. .yel. .yel.
Χαχαχαχα όχι ρε φίλε, μια φορά στην έναρξη ασχολούμαι μαζί τους, να πεις για μπεκάτσες με αυτές είμαι άρρωστος .terror..bye.
 
άντε καλά σε συγχωρώ................ ;) ;) ;)

τώρα σοβαρά , για κυνήγι μόνο cens.

ότι άλλο θα σου σπάσει τα νεύρα , είτε γιατί θα ιδρώνεις , είτε γιατί θα μπλέκετε στα κλαδιά είτε γιατί θα βρίσκει στο κοντάκι σε μία ξαφνική και λίγο λάθος επώμιση και θα ακούς ένα " ΝΤΟΥΚ " μέσα στο μυαλό σου και η τουφεκιά θα πηγαίνει στον γάμο.

τα έχω περάσει , και τα έχω πληρώσει.
αν μιλάμε για κυνήγι , μόνο cens , ή κάτι αντίστοιχο , αν μιλάς για σκοπευτήριο και τα σφουγγαράκια είναι μιά χαρά.
 
άντε καλά σε συγχωρώ................ ;) ;) ;)

τώρα σοβαρά , για κυνήγι μόνο cens.

ότι άλλο θα σου σπάσει τα νεύρα , είτε γιατί θα ιδρώνεις , είτε γιατί θα μπλέκετε στα κλαδιά είτε γιατί θα βρίσκει στο κοντάκι σε μία ξαφνική και λίγο λάθος επώμιση και θα ακούς ένα " ΝΤΟΥΚ " μέσα στο μυαλό σου και η τουφεκιά θα πηγαίνει στον γάμο.

τα έχω περάσει , και τα έχω πληρώσει.
αν μιλάμε για κυνήγι , μόνο cens , ή κάτι αντίστοιχο , αν μιλάς για σκοπευτήριο και τα σφουγγαράκια είναι μιά χαρά.
Που θα τις βρω,; έχεις κάποιο λινκ; ευχαριστώ
 
η max gear έχει κλείσει.
κοίταξε .......... otomed - ΔΟΥΡΑΚΟΣ ΕΠΕ.
Ο Σπύρος Δουράκος είχε την max gear και τώρα έχει τα cens στην otomed .
είναι και ο ίδιος σκοπευτής και κυνηγός.
από τιμούλες να είσαι έτοιμος , μην μου πάθεις και τίποτα ,,,,, 500 € και πάνω......:oops::oops::oops:
 
η max gear έχει κλείσει.
κοίταξε .......... otomed - ΔΟΥΡΑΚΟΣ ΕΠΕ.
Ο Σπύρος Δουράκος είχε την max gear και τώρα έχει τα cens στην otomed .
είναι και ο ίδιος σκοπευτής και κυνηγός.
από τιμούλες να είσαι έτοιμος , μην μου πάθεις και τίποτα ,,,,, 500 € και πάνω......:oops::oops::oops:
Ευχαριστώ για την πληροφορία, δεν το ήξερα ότι έκλεισε.
 
Γιατί; Ο Δουράκος κλέφτης θα γίνει; .sarcastic.
Πεταμένα λεφτά τζάμπα ρε φίλε τα σφουγγάρια κ οι σιλικόνες οι διαφανές. Όλα τα έχω δοκιμάσει. Δίνεις 100 ε σου φτιάχνει στα αυτιά σου ωτασπιδες στο κουτάκι τους κ ησυχάζεις
 
Εισαι σκοπευτής κ έμπειρος. Τι ερώτηση είναι αυτή;;
Μεγάλη κουβέντα το σκοπευτής και έμπειρος..:)(μου ανέβασες το ηθικό)
Επειδή στο σκοπευτήριο ΟΤΑΝ παίζω σοβαρά δεν θέλω να ακόυω ΤΙΠΟΤΑ φορούσα σιλικόνης με το κορδονάκι και από πάνω τις 3M PELTOR Bull's Eye I . μόλις τελειωνα την πουλα τις έβγαζα και έμενα με τις σιλικονης.(δεν τον αντεχω τον θόρυβο με τίποτα).Στό κυνήγι έβαζα τις σιλικόνης αλλά δεν άκουγα καλά τα τσίκ κλπ.Τώρα ειμαι συνέχεια με τις ηλεκτρονικές και πάνω στην πούλα βάζω και τις peltor.Μηδέν πονοκέφαλος.
Θέλω να σου πώ αν και βρήκα άνθρωπο που φτιάχνει εκμαγεία σιλικόνης με 45ευρώ δεν τα προτίμησα γιατί στο κυνήγι δεν βολευουν.
3-4 φορες που βγήκα με τις ηλεκτρονικές μου έδωσαν πολύ καλή εντύπωση.Στην αρχή ειχα κάτι βουητά γιατί τις είχα τέρμα και μολις τις χαμήλωσα εντυπωσιάστηκα και τις προτείνω ανεπιφύλακτα.
 
Back
Top