Χειροποίητα, custom made κοντάκια και εργασίες ξύλου και μέτρων από τον Γιάννη

Status
Not open for further replies.
Aπο εδω το εφεραν οι συγκυριες, απο εκει το πηγαν, κουμπωθηκε το κοντακι απο το Γιαννη πανω στο 725...
Η αισθηση ειναι η αληθεια οτι ειναι μοναδικη, η λαβη ακριβως οπως μου αρεσε και το ρυθμιζομενο για να εχω κατω να κατηγορω στις αστοχιες... :p
Περα απο το θεμα δουλειας ομως η οποια ειναι αξιεπαινη,, να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στον Γιαννη σαν ανθρωπο γιατι καποιες συμπεριφορες πραγματικα σπανιζουν στις μερες μας και ειναι αυτες που σε κερδιζουν... Ευχαριστω φιλε, χαρηκα πολυ...
Τωρα εχει ρυθμισμα και καψιμο...;)











 
Aπο εδω το εφεραν οι συγκυριες, απο εκει το πηγαν, κουμπωθηκε το κοντακι απο το Γιαννη πανω στο 725...
Η αισθηση ειναι η αληθεια οτι ειναι μοναδικη, η λαβη ακριβως οπως μου αρεσε και το ρυθμιζομενο για να εχω κατω να κατηγορω στις αστοχιες... :p
Περα απο το θεμα δουλειας ομως η οποια ειναι αξιεπαινη,, να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στον Γιαννη σαν ανθρωπο γιατι καποιες συμπεριφορες πραγματικα σπανιζουν στις μερες μας και ειναι αυτες που σε κερδιζουν... Ευχαριστω φιλε, χαρηκα πολυ...
Τωρα εχει ρυθμισμα και καψιμο...;)











Μπα ο Σπεσιαλίστας ο κεντροτουφεκαω ο παιζων τον ντουμπλε ανάποδα ρυθμιζόμενο για να το παίζει ιστορίας στους νεανιες?:rolleyes:καλοριχτο λιπτον και να μη χαλάει να μη σκουριάζει να σπάει μόνο του τα δισκάκια κ.τ.λ.ο Μαστρογιάννης για μια ακόμη φορά εδημιουργησεν
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top