Χειροποίητα, custom made κοντάκια και εργασίες ξύλου και μέτρων από τον Γιάννη

Status
Not open for further replies.
Το έκανε μέσα από την καρδιά του είναι η αλήθεια γτ ήξερε πως θα το ευχαριστηθείς. Μου έδινε την εντύπωση πως πίστευε ότι έτσι όπως το έφεραν τα πράγματα αυτό το κοντάκι έπρεπε να μπει στο όπλο σου. Καλορίζικο και καλά καψίματα.

Αυτα κανει ο μαστορας κ μας σκλαβωνει κ τον αγαπαμε... :)
Η λαβη ηταν αυτο που ερωτευτηκα σε αυτο το κοντακι...
 
Να το χατεις Άρη και να μας πεις ποσο διαφορά εχεις σε βαρος σε σχεσημε το μαμα.
Αλέξανδρε το μαμά είχε χάσει πολύ ξύλο κ δεν θυμάμαι αν έχω σημειώσει κάπου το βάρος του πριν τις παρεμβάσεις, θα ψάξω τις σημειώσεις μου κ θα σου πω.. τώρα είναι 850 γρ το κοντάκι κ συνολικά το όπλο με δύο έσω εξω τσοκ 3670...

Σας ευχαριστώ όλους...
 
Πολλές επιτυχίες να έχεις σε ότι βάλεις μπροστά στις κάννες σου... Ερώτηση τα ξύλα είναι βαμμένα κεράσια γιατί στη φωτογραφία κοκκινίζουν ή έτσι φαίνεται?
Σε ευχαριστώ πολύ... Μόνο με λινέλαιο είναι περασμένα τα ξύλα, έτυχε η απόχρωση έτσι κ ο φωτισμός...
 
Καλορίζικο Αρι, να το χαρείς με υγεία.
Πάρε τον χρόνο σου να το ρυθμίσεις, να το συνηθίσεις και μόλις είσαι έτοιμος, πες μου να βρεθούμε σε κάνα stand με sim doubles, να σε κάνω σκόνη....γατάκι !
Θα πέφτεις για ύπνο και θα βλέπεις να σε κυνηγάνε αλενάκια.... .love.
 
Aπο εδω το εφεραν οι συγκυριες, απο εκει το πηγαν, κουμπωθηκε το κοντακι απο το Γιαννη πανω στο 725...
Η αισθηση ειναι η αληθεια οτι ειναι μοναδικη, η λαβη ακριβως οπως μου αρεσε και το ρυθμιζομενο για να εχω κατω να κατηγορω στις αστοχιες... :p
Περα απο το θεμα δουλειας ομως η οποια ειναι αξιεπαινη,, να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στον Γιαννη σαν ανθρωπο γιατι καποιες συμπεριφορες πραγματικα σπανιζουν στις μερες μας και ειναι αυτες που σε κερδιζουν... Ευχαριστω φιλε, χαρηκα πολυ...
Τωρα εχει ρυθμισμα και καψιμο...;)











Και με της φοτο σου αναδυκνιετε η τελειοτητα του μαστορα!!! Να το χαρεις στο επακρο
 
Καλορίζικο Αρι, να το χαρείς με υγεία.
Πάρε τον χρόνο σου να το ρυθμίσεις, να το συνηθίσεις και μόλις είσαι έτοιμος, πες μου να βρεθούμε σε κάνα stand με sim doubles, να σε κάνω σκόνη....γατάκι !
Θα πέφτεις για ύπνο και θα βλέπεις να σε κυνηγάνε αλενάκια.... .love.

Γιωργο μου οπως και στο κυνηγι, ετσι κ στο σκοπευτηριο πρεπει να παγωσει η κολαση για να καταφερεις να με πιασεις... .love.
 
Aπο εδω το εφεραν οι συγκυριες, απο εκει το πηγαν, κουμπωθηκε το κοντακι απο το Γιαννη πανω στο 725...
Η αισθηση ειναι η αληθεια οτι ειναι μοναδικη, η λαβη ακριβως οπως μου αρεσε και το ρυθμιζομενο για να εχω κατω να κατηγορω στις αστοχιες... :p
Περα απο το θεμα δουλειας ομως η οποια ειναι αξιεπαινη,, να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στον Γιαννη σαν ανθρωπο γιατι καποιες συμπεριφορες πραγματικα σπανιζουν στις μερες μας και ειναι αυτες που σε κερδιζουν... Ευχαριστω φιλε, χαρηκα πολυ...
Τωρα εχει ρυθμισμα και καψιμο...;)











Αρη τωρα το ειδα.... και θα σου κανω μια ερωτηση...
Θα το παιρνεις στο κυνηγι;;;;;
Φιλε ειναι πανεμορφο!!!!
Μονο βιτρινα!!!!
 
Αρη τωρα το ειδα.... και θα σου κανω μια ερωτηση...
Θα το παιρνεις στο κυνηγι;;;;;
Φιλε ειναι πανεμορφο!!!!
Μονο βιτρινα!!!!
Για το κυνήγι το θελω οσο κ για σκοπευτήριο, γιατί να μην το παίρνω μαζί, μην χαλάσει? Μακάρι να το χαλάσω κ να είμαι καλά να πάρω άλλο...
Σκοπευτήριο ερασιτεχνικά ασχολούμαι έτσι κ αλλιώς, δεν υπάρχει η υποδομή για το sporting που μου αρέσει στην επαρχία αλλά ούτε κ η οικονομική δυνατότητα να το ακολουθήσω παραπάνω...
Να είσαι καλά... :)



 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top