Φυσίγγια για τρυγόνι

Ρε πάρε το καράβι και έλα προς τα πάνω! Θέλω να σε βλέπω ωωωωωω!!!!
Τι να κανει πανω ρε συ. Αφου εχει βγαλει φιρμανι εδω και 2 χρονια οτι τα τρυγονια εξαφανιστηκαν απο παντου επειδη δεν βλεπει στην Κρητη στην οποια δεν μενει κιολας οπως ειχε δηλωσει. Παρτον οταν ερθουν τα μαυρα μηπως και παθει κανα ταρακουλο απο αυτο που θα δει και ξανακανει επανεκινηση ο πυρηνας....
 
Eγω φέτος για να το κάνω να έχει λίγο ενδιαφέρον θα βγάλω την πάπια και θα ρίχνω με το ένα χέρι ειδικά με τα saga που πήρα και είναι και 32 γραμμές δεν θα έχει γούστο
Κατουρα και λιγο. Κανει καλο.
 
Eγω φέτος για να το κάνω να έχει λίγο ενδιαφέρον θα βγάλω την πάπια και θα ρίχνω με το ένα χέρι ειδικά με τα saga που πήρα και είναι και 32 γραμμές δεν θα έχει γούστο
Ρίξε και στα 200m, για να έχει λίγο παραπάνω σασπένς.
και μετά απορούν κάποιοι πως είμαι λίγο εγωιστής
Μην το ξαναπείς αυτό ...
 
Σε τι τιμή το βρήκες ρε Μάνο?
Άστο φίλε..πόνεσε η ψυχή μου.. 14 ή 14.50 εδωσα..είπα φέτος μιας και πέρσι ζοριστηκα οικονομικός και με τις αυξήσεις,φέτος πριν ξεκινήσει η σεζόν κάθε εβδομάδα να παίρνω ένα πακέτο φυσέκια και αν χρειαστούν περισσότερα για τον Οκτώβριο που πάντα έχουμε τσιχλιτσες να μου βγει λίγο πιο υποφερτό το ψιλοφορτομα. Αλλά ήθελα να το δοκιμάσω το 3α το 33αρι γιατί με του Δορκα τα φθλυσεκια έχω μείνει ευχαριστημένος. Ιδιαίτερα με το 40 σεμι !
 
Άστο φίλε..πόνεσε η ψυχή μου.. 14 ή 14.50 εδωσα..είπα φέτος μιας και πέρσι ζοριστηκα οικονομικός και με τις αυξήσεις,φέτος πριν ξεκινήσει η σεζόν κάθε εβδομάδα να παίρνω ένα πακέτο φυσέκια και αν χρειαστούν περισσότερα για τον Οκτώβριο που πάντα έχουμε τσιχλιτσες να μου βγει λίγο πιο υποφερτό το ψιλοφορτομα. Αλλά ήθελα να το δοκιμάσω το 3α το 33αρι γιατί με του Δορκα τα φθλυσεκια έχω μείνει ευχαριστημένος. Ιδιαίτερα με το 40 σεμι !
14 ευρω τα 33 γρ. ??????? .hair. ρε πανε καλα οι κλεφτες ??????
 
Ναι φίλε
Για περιοδο μπασιματων ναι. Αλλα για εναρξη στα τρυγονια λιγο βαριουτσικο δεν ειναι? Ενας φιλος τα εριξε το πρωτο πρωι προπερσι αλλα ειχε φτερουγατα πουλια και overkill. Βεβαια ειχε 28 βαθμους το ξημερωμα τοτε....
 
Άστο φίλε..πόνεσε η ψυχή μου.. 14 ή 14.50 εδωσα..είπα φέτος μιας και πέρσι ζοριστηκα οικονομικός και με τις αυξήσεις,φέτος πριν ξεκινήσει η σεζόν κάθε εβδομάδα να παίρνω ένα πακέτο φυσέκια και αν χρειαστούν περισσότερα για τον Οκτώβριο που πάντα έχουμε τσιχλιτσες να μου βγει λίγο πιο υποφερτό το ψιλοφορτομα. Αλλά ήθελα να το δοκιμάσω το 3α το 33αρι γιατί με του Δορκα τα φθλυσεκια έχω μείνει ευχαριστημένος. Ιδιαίτερα με το 40 σεμι !
Δορκας και λαμπρο πληρωμής ποιότητα!!!!!! Λίγα είναι τα 14€ από 20 και πανό έπρεπε να ειναι
 
14 ευρω τα 33 γρ. ??????? .hair. ρε πανε καλα οι κλεφτες ??????
Μόνο κλέφτες..;; Και τι να κάνεις που είσαι σε νησί και ότι τιμή σου πλασάρουν το παίρνεις. (Δεν ήμουν ποτέ της αγοράς μέσω ίντερνετ) και ως φοιτητής στην Αθήνα τα κατέβαζα με στις βαλίτσες από το καράβι.
 
Δορκας και λαμπρο πληρωμής ποιότητα!!!!!! Λίγα είναι τα 14€ από 20 και πανό έπρεπε να ειναι
Αντίθετες ομοιότητες..και οι δύο πουλούν φυσέκια. Ο δορκας για κυνήγι και η Λάμπρο για γάμους και βαφτίσεις...τώρα όσο αφορά τις τιμές όντως το έχουν εξαντλήσει το θέμα !
 
Back
Top