Φυσίγγια για την Φάσσα

Για τα συγκεκριμένα άποψη ψάχνω ένα καλό 36αρι με συγκεντρωτηρα μέχρι στιγμής κανένα δεν με ενθουσίασε ( βέβαια το θέλω για κυνήγι υδρόβιου σε θερμοκρασίες από 5 μέχρι -5/10) .....για τι συνθήκες προορίζεται η Α0?
View attachment 50169
Είναι αργοπουτανα η α0 αλλά σκοτώνει καλά...το θέμα είναι τι στήσιμο έχει το φυσίγγι, δεν έχει πέσει κανένα στα χέρια μου...
 
Γράψε με τι τσοκ θες να ρίξω το Rottweil και τα άλλα 2 NSI ?

Όλα με 3* μαμά ?
ναιιιιιιιιιιιι......μπιβααααααααααααααααα.......και που σαι πατριωτ...αμα δεν κανουν τα μαμα απο την παλιομ2 βαλε και τον μπαμπα απανου

και που σαι Βασιλη θελω μια χαρη....να φαινονται στις φωτο τα περιφερειακα σκαγια....εγω με αυτα γεμιζω την τσαντα...εκει θελω ωραια κατανομη....οξω απο τον κυκλο των 76 εκατοστων.......
 
Last edited:
Τ
Για τα συγκεκριμένα άποψη ψάχνω ένα καλό 36αρι με συγκεντρωτηρα μέχρι στιγμής κανένα δεν με ενθουσίασε ( βέβαια το θέλω για κυνήγι υδρόβιου σε θερμοκρασίες από 5 μέχρι -5/10) .....για τι συνθήκες προορίζεται η Α0?
View attachment 50169
Το φυσιγγι σού είναι το pm40 .
 
Είναι αργοπουτανα η α0 αλλά σκοτώνει καλά...το θέμα είναι τι στήσιμο έχει το φυσίγγι, δεν έχει πέσει κανένα στα χέρια μου...
Άρη το θέμα είναι να έχει μεγάλο εύρος σε καιρικές συνθήκες για εμένα να μην χρειάζεται να αλλάζω συνέχεια έτσι το σκέφτομαι αλλά κυρίως για θερμοκρασίες μονοψηφιες και μείον....
Τ

Το φυσιγγι σού είναι το pm40 .
Χαχαχαχα κοιτάω να ξεφύγω από τα βαριά τρώω κλωτσω και δεύτερη τρίτη βολή δυσκολεύουν
 
Άρη το θέμα είναι να έχει μεγάλο εύρος σε καιρικές συνθήκες για εμένα να μην χρειάζεται να αλλάζω συνέχεια έτσι το σκέφτομαι αλλά κυρίως για θερμοκρασίες μονοψηφιες και μείον....

Χαχαχαχα κοιτάω να ξεφύγω από τα βαριά τρώω κλωτσω και δεύτερη τρίτη βολή δυσκολεύουν
Έριχνα το baby mag , victory (κυπριακό)με χραπα Χρουπα,σε μια φάση απ' τον κλωτσο μου έκανε αιμάτωμα στο αριστερό χέρι,δεν την έπιασα σωστά❓❓❓δεν κατάλαβα πως κ τι...με πάγο το έριχνα‼️
 
Άρη το θέμα είναι να έχει μεγάλο εύρος σε καιρικές συνθήκες για εμένα να μην χρειάζεται να αλλάζω συνέχεια έτσι το σκέφτομαι αλλά κυρίως για θερμοκρασίες μονοψηφιες και μείον....

Χαχαχαχα κοιτάω να ξεφύγω από τα βαριά τρώω κλωτσω και δεύτερη τρίτη βολή δυσκολεύουν
Με καραμπίνα δεν κυνηγάς?Δεν έχει κλωτσω αυτό το φυσιγγι.
 
Άρη το θέμα είναι να έχει μεγάλο εύρος σε καιρικές συνθήκες για εμένα να μην χρειάζεται να αλλάζω συνέχεια έτσι το σκέφτομαι αλλά κυρίως για θερμοκρασίες μονοψηφιες και μείον....

Χαχαχαχα κοιτάω να ξεφύγω από τα βαριά τρώω κλωτσω και δεύτερη τρίτη βολή δυσκολεύουν
Τέκνα θες εσύ... Βρες ποιο σου ταιριάζει....
 
Τέκνα θες εσύ... Βρες ποιο σου ταιριάζει....
Άρη από τέκνα μόνο το caccia με βόλευε πρώτου βγει το ανάμικτο..... Καφέ κάλυκας
Ξέρουμε τιμή για του Ζαφειράκη?
Με τρώει να δοκιμάσω την συγκεκριμένη πυρίτιδα γιατί με έχει πει καλά λόγια φίλος βιοτέχνης ;)
 
Έριχνα το baby mag , victory (κυπριακό)με χραπα Χρουπα,σε μια φάση απ' τον κλωτσο μου έκανε αιμάτωμα στο αριστερό χέρι,δεν την έπιασα σωστά❓❓❓δεν κατάλαβα πως κ τι...με πάγο το έριχνα‼️
Μάλλον δεν σου ταίριαζε καθόλου το κοντάκι Τζων
 
Άρη από τέκνα μόνο το caccia με βόλευε πρώτου βγει το ανάμικτο..... Καφέ κάλυκας
Ξέρουμε τιμή για του Ζαφειράκη?
Με τρώει να δοκιμάσω την συγκεκριμένη πυρίτιδα γιατί με έχει πει καλά λόγια φίλος βιοτέχνης ;)
Tecna έχει και το special palombe 36αρι,super caccia 38αρι της nsi,από Έλληνες βιοτέχνες είχαν στα 36 και 38 άρια τους τα Oscar,νομίζω ακόμα έχουν.
 
Tecna έχει και το special palombe 36αρι,super caccia 38αρι της nsi,από Έλληνες βιοτέχνες είχαν στα 36 και 38 άρια τους τα Oscar,νομίζω ακόμα έχουν.
Φέτος έριξα τα Oscar μέτριο θα το έλεγα
Champion πιο καλό αλλά όχι αυτό που θα ήθελα.......
Και Ρουμελιώτη το ίδιο με τα τέκνα δεν είδα κάτι το ιδιαίτερο σε σχέση με το 34αρι του που είναι φωτιά
 
Άρη το θέμα είναι να έχει μεγάλο εύρος σε καιρικές συνθήκες για εμένα να μην χρειάζεται να αλλάζω συνέχεια έτσι το σκέφτομαι αλλά κυρίως για θερμοκρασίες μονοψηφιες και μείον....

Χαχαχαχα κοιτάω να ξεφύγω από τα βαριά τρώω κλωτσω και δεύτερη τρίτη βολή δυσκολεύουν
Πιστευω σε εμπορικο ειδικα με την αο πολυ δυσκολα θα το βρεις αυτο Τελη
 
Για τα συγκεκριμένα άποψη ψάχνω ένα καλό 36αρι με συγκεντρωτηρα μέχρι στιγμής κανένα δεν με ενθουσίασε ( βέβαια το θέλω για κυνήγι υδρόβιου σε θερμοκρασίες από 5 μέχρι -5/10) .....για τι συνθήκες προορίζεται η Α0?
View attachment 50169
Θυμάμαι ότι τα είχε παρει ένα μέλος του φόρουμ(που δεν γράφει τώρα..) πριν 3 χρόνια περιπου για κυνήγι φασσας σε χαμηλες θερμοκρασίες κ έμεινε ευχαριστημένος..
super fiocchi καφέ καλυκας, Α0 στο 1,90γρ..

Για τις συνθήκες που τα θες δεν νομίζω να χάσεις κάτι αν τα δοκιμάσεις.......
 
Φέτος έριξα τα Oscar μέτριο θα το έλεγα
Champion πιο καλό αλλά όχι αυτό που θα ήθελα.......
Και Ρουμελιώτη το ίδιο με τα τέκνα δεν είδα κάτι το ιδιαίτερο σε σχέση με το 34αρι του που είναι φωτιά
Το 34 Τελη σε τι θερμοκρασιες το εριξες?
 
Back
Top