Φυσίγγια για την Φάσσα

Σε ευχαριστώ πολύ Ηλία. Σαν αίσθηση από ανάκρουση φαινόταν ζόρικο? Από σκότωματα/ταχύτητες πρέπει να ήταν αρκετά καλό σωστά?
Και το καινούργιο και το παλιό τα βρηκα εξερετικα σε απόδοση θέλουν κρύο καιρό ομως
 
Και όταν πιάσουν τα γερά κρύα ποια χρησιμοποιείς? Τα 36αρια ή τα 38σεμι του ίδιου προτιμάς?
Στα τελευταία κυνήγια με τέτοιες συνθήκες ναι αυτά τα δύο έριχνα Κώστα. Τα είχα βρει προσφορά και είχα πάρει αρκετά κουτιά σε πολύ καλή τιμή. Και τα δύο μου άρεσαν πολύ, ακόμα και σε κάμπο που μερικές τουφεκιές είναι οριακές.
 
Ωρε φασσαδες έχει δοκιμάσει κανείς το lambro a1 speciale 36? Ξέρουμε σε τι καιρό και θερμοκρασίες δουλεύει και αν έχει δει κανείς και καμιά αναγραφόμενη ταχύτητα θα βοηθούσε γιατί δεν μπορώ να βρω πουθενά
 
Ωρε φασσαδες έχει δοκιμάσει κανείς το lambro a1 speciale 36? Ξέρουμε σε τι καιρό και θερμοκρασίες δουλεύει και αν έχει δει κανείς και καμιά αναγραφόμενη ταχύτητα θα βοηθούσε γιατί δεν μπορώ να βρω πουθενά
Καλημέρα Κώστα, στην επίσημη ιστοσελίδα του γράφει.Τώρα κατα πόσο ισχύουν είναι άλλο κομμάτι.
https://www.snafpliotis.com/products/fysiggia-kynigetika/diametrima/diametrima-12/a1-speciale-36/
 
Καλημέρα Κώστα, στην επίσημη ιστοσελίδα του γράφει.Τώρα κατα πόσο ισχύουν είναι άλλο κομμάτι.
https://www.snafpliotis.com/products/fysiggia-kynigetika/diametrima/diametrima-12/a1-speciale-36/
Σε ευχαριστώ Χρήστο. Βέβαια δεν καταλαβαίνω αυτό που λέει : Με υψηλές ταχύτητες και συγκέντρωση λόγω χαμηλής αρχικής ταχύτητας. Πως γίνεται ένα φυσιγγιο με χαμηλή αρχική ταχύτητα να τον χαρακτηριζουν στην ουσία γρήγορο??
 
Ναι ... NSI εγγύηση αχαχαχαχα
Περίμενε θα ρίξω ένα του Βάζελου το ΣΚ.
Για τα συγκεκριμένα άποψη ψάχνω ένα καλό 36αρι με συγκεντρωτηρα μέχρι στιγμής κανένα δεν με ενθουσίασε ( βέβαια το θέλω για κυνήγι υδρόβιου σε θερμοκρασίες από 5 μέχρι -5/10) .....για τι συνθήκες προορίζεται η Α0?
IMG_20220617_144358.jpg
 
Για τα συγκεκριμένα άποψη ψάχνω ένα καλό 36αρι με συγκεντρωτηρα μέχρι στιγμής κανένα δεν με ενθουσίασε ( βέβαια το θέλω για κυνήγι υδρόβιου σε θερμοκρασίες από 5 μέχρι -5/10) .....για τι συνθήκες προορίζεται η Α0?
View attachment 50169
Από +15 μέχρι -23 έχω ρίξει εγώ μια χαρά δουλεύει!!.yel..yel.
 
Ναι ... NSI εγγύηση αχαχαχαχα
Περίμενε θα ρίξω ένα του Βάζελου το ΣΚ.
να ριξεις και το 4*6 και το 3*5...3 αστρα το μαμα εχεις;..το εσωτερικο;
να σου εδινα αυτο το 3αρι εσω εξω που φοραει η μ2 sp;...και το ΙΜ και ΙC της gemini....;;...να τα δεις λιγο σε κατανομες;
 

Attachments

  • Screenshot_20220617_164703.jpg
    Screenshot_20220617_164703.jpg
    98,9 KB · Προβολές: 13
να ριξεις και το 4*6 και το 3*5...3 αστρα το μαμα εχεις;..το εσωτερικο;
να σου εδινα αυτο το 3αρι εσω εξω που φοραει η μ2 sp;...και το ΙΜ και ΙC της gemini....;;...να τα δεις λιγο σε κατανομες;
Δεν θες με LM ?
 
Από συγκέντρωση Κώστα......
Είναι σε κάποιο καιρό που δεν τα πάει καλά πχ πολύ υγρασία ?
Ρε θηρίο εγώ την δουλεύω από Οκτώβρη μέχρι Φλεβάρη βέβαια σε ιδιογομωση αλλά δεν έχω δει κάτι που να με προβληματίζει
 
Back
Top