Φυσίγγια για την Φάσσα

Τι λες ρε φίλε...
Αυτα δεν γίνονται ουτε στον Mr Bean...
Πάλι καλα που δεν ...πλήρωσες την τσίχλα με καμμιά έκτακτη κολονοσκόπηση
Άστα ,Σπυρο πέρασα τέτοια ταραχή οσο κοιτούσαν και οι 3 γιατροί τις ακτινογραφίες η οποια εξελιχ6θηκε σε πολυ γέλιο, όταν μου είπαν οτι βλέπουν κατι σφαιρικά μεταλλικά μεσα μου , πως ,τι, κλπ..... Μετά θυμήθηκα πως την προηγούμενη ειχα φαει τσίχλες και τους το ειπα ...
Πέρασαν 4 χρόνια κι ακόμη το θυμάμαι και γελάω .
Οσο για τις φάσσες ,μια φορά πριν 25 χρονια τουφέκισα μια ζωντανή που την κυνηγούσα μπουσουλώντας 100μ σε μια πλαγιά με πολυ πυκνή βλάστηση με 10αρια. Ε,δεν τρωγόταν με τίποτα. Απο τοτε μπορώ να σου πω οτι δεν έχω ξαναντουφεκίσει ζωντανή με κανένα νουμερο σκάγια. Κάνουμε μόνο ερωτικό κυνηγητό στα δασωμένα και στις πλαγιές . .yel.
 
Last edited:
Δέν σας αμφισβητώ ,αλλά δεν βλέπω λογική προσέγγιση μια εταιρία με τόση εμπειρογνωμοσύνη
με όλα τα ακριβά μηχανήματα μέτρησης δεδομένων βλητικής να βγάζει φυσίγγια που ουσιαστικά
την βγάζουν εκτός ...όπως περιγράφονται πιο πάνω .
Δέν υπάρχει δηλαδή λόγος ,ούτε καί το πρόσκαιρο κέρδος απο χρήση υλικών μη ενδεδειγμένων .
Καλά τα λες.Στειλε αυτό το μήνυμα και στην NSI να μας πει τι στο καλό βάζει μέσα στο ακριβοπληρωμενο λεπρε και έχει αλλάξει η απόδοση του τούμπα τα τελευταία χρόνια.Γιατί το ίδιο κοντάκι έχω στο δίκαννο από τότε που σκότωνε και τώρα που κλαμπανιζει λαγού μαλλί.Εκτος και αν πετσικαρω από την υγρασία και αλλάζουν τα μέτρα μου στο κοντάκι.
 
Καλά τα λες.Στειλε αυτό το μήνυμα και στην NSI να μας πει τι στο καλό βάζει μέσα στο ακριβοπληρωμενο λεπρε και έχει αλλάξει η απόδοση του τούμπα τα τελευταία χρόνια.Γιατί το ίδιο κοντάκι έχω στο δίκαννο από τότε που σκότωνε και τώρα που κλαμπανιζει λαγού μαλλί.Εκτος και αν πετσικαρω από την υγρασία και αλλάζουν τα μέτρα μου στο κοντάκι.
Άλεξ μιλάς για την τελευταία αλλαγή που έγινε από 37 γρ σε 39 ή πιο πίσω;
 
Άλεξ μιλάς για την τελευταία αλλαγή που έγινε από 37 γρ σε 39 ή πιο πίσω;
Τα ρελιασματα του ήταν για γέλια.Εβλεπες την συσκευασία και ψαρωνες π.χ και τα άνοιγες και ήταν 10 πορτοκαλί κλαμπάνια με χρυσά τυπωματα.Πριν 3 χρόνια αναψα φρέσκο σε αλεπού και δεν την έκατσε επιτόπου.
 
Last edited:
Καλημέρα και από εμένα πήρα ενα κουτί percorso cacia 36 ν5 να το δοκιμάσω.
Κορυφαίο. Το βασικό μου φυσιγγιο στην φασσα. Θα το ευχαριστηθείς, Αν το δοκιμάσεις σε χαρτί ανέβασε την αποτύπωση να δω πως πάει και στο δικό σου οπλο/τσοκ
 
Καλά τα λες.Στειλε αυτό το μήνυμα και στην NSI να μας πει τι στο καλό βάζει μέσα στο ακριβοπληρωμενο λεπρε και έχει αλλάξει η απόδοση του τούμπα τα τελευταία χρόνια.Γιατί το ίδιο κοντάκι έχω στο δίκαννο από τότε που σκότωνε και τώρα που κλαμπανιζει λαγού μαλλί.Εκτος και αν πετσικαρω από την υγρασία και αλλάζουν τα μέτρα μου στο κοντάκι.
Παρε prestige εχουν και χαλκινο παφυλα γι αυτο σκωτονουν
 
Κορυφαίο. Το βασικό μου φυσιγγιο στην φασσα. Θα το ευχαριστηθείς, Αν το δοκιμάσεις σε χαρτί ανέβασε την αποτύπωση να δω πως πάει και στο δικό σου οπλο/τσοκ
Αγαπημένο φυσίγγιο ναι αλλά πέρυσι δεν απέδωσε τα αναμενόμενα για εμένα εδώ κάτω στην Κύπρο.
 
Back
Top