Φυσίγγια για την Φάσσα

Φιλαρακι το οπλο σου ειναι για 70 plus με το σωστο φυσιγγι για ιδιογομοση μηλαω
70 και 80 εχω παρει Τεο πουλια στεκουμενα ετσι για δοκιμη, φασσα με condor no5 στα 80 δυο τρυγονια με speed no6 στα 70 και δυο καρακαξες παλι στα 80 με percorso no5. Να ηταν ολα τυχαια το βλεπω δυσκολο παντως.
Για αυτους πού δεν ιδιογομονουν το φυσηγγι για φασσα ιδριβια να το θέλει και το όπλο σας έτσι? ?Είναι το περκορσο Ντι κατσια στα 36. Για εμένα σε νο 3-4.
Φυσιγγαρα Γιωργο αλλα σε 6 και 5 για μενα
 
20181107-191259.jpg
επησεις και αυτά είναι πολύ καλά συν το Contor 36 γρ .Δωκιμες επί του πεδίου. Εμένα πχ τα 3Α τα σεμι μου δουλεύουν με ζέστη.
 
Εσυ εχεις τα δικα σου ρε φιλε, τι τα θες τα εμπορικα?
Δεν έχει να λεει κάτι Αλεξ. Ένα φυσηγγι που το δούλευει το όπλο σου είναι το ίδιο με ένα ιδιογομοση. Η διαφορά είναι ότι στο κουτι των 25 μπορεί τα 10 να σκοτονουν και τα άλλα να είναι αλ αντί άλλον. Με την ιδιογομοση έχεις σταθερότητα. Δεν είναι τπτ μαγικό.
 
20181107-191259.jpg
επησεις και αυτά είναι πολύ καλά συν το Contor 36 γρ .Δωκιμες επί του πεδίου. Εμένα πχ τα 3Α τα σεμι μου δουλεύουν με ζέστη.
Nα θυμηθείς κ τον παλιό του αδελφο...:rolleyes:
Για τα χρονάκια του αστράφτει αστράφτει...my man.
 
Last edited:
Δεν έχει να λεει κάτι Αλεξ. Ένα φυσηγγι που το δούλευει το όπλο σου είναι το ίδιο με ένα ιδιογομοση. Η διαφορά είναι ότι στο κουτι των 25 μπορεί τα 10 να σκοτονουν και τα άλλα να είναι αλ αντί άλλον. Με την ιδιογομοση έχεις σταθερότητα. Δεν είναι τπτ μαγικό.
Τα αλευρωμενα ομως Γιωργο ειναι αλλη ιστορια και δεν τα πιανει κανενα φυσιγγι εμποριου
 
Μμμ...δεν θυμάμαι καλά βρε Γιώργο...
Έχω την εντύπωση ότι ήταν 616
Μμμ...δεν θυμάμαι καλά βρε Γιώργο...
Έχω την εντύπωση ότι ήταν 616
Κάποια στιγμή τα έβγαλε και σε φιοκι καληκα. Αυτά που λέγαμε. ..σκοτονες πέρσι πχ πας φέτος να πάρεις και καθεσε στο 3ο το μακρύτερο.
 
Τα αλευρωμενα ομως Γιωργο ειναι αλλη ιστορια και δεν τα πιανει κανενα φυσιγγι εμποριου
Πηστεψε με καμια άλλη ιστορία Αλεξ. Έχω φτιάξει 100αδες .ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ έχεις. Στα άλλα έχουν στο κουτί και 5 δορο που σκοτονουν.
 
Κάποια στιγμή τα έβγαλε και σε φιοκι καληκα. Αυτά που λέγαμε. ..σκοτονες πέρσι πχ πας φέτος να πάρεις και καθεσε στο 3ο το μακρύτερο.
Εεε...ναι!!!
Αν βάλεις και τις διαφορές στις αναλογίες μπαρούτι-σκαγιών, σε φυσίγγια του ίδιου κουτιού...
παίρνεις ένα κουτί με 2-3 διαφορετικές ντουφεκιές....sarcastic.
 
Τα 3Α semi στον κάλυκα cheddite ειχαν οντως сx1000..
Τα καινούργια δεν ξέρω...μέχρι κ σε πορτοκαλί καλυκα τα ειχαν γεμίσει κάποτε ..περίσσευμα από τα condor..
Εδω που τα λέμε Σπυρο μια χαρά έκανες που ασχοληθηκες με την ιδιογομωση..κ μόνο που ξαπλωσες δυο πουλιά σαν γαιδουρια με φυσίγγια δικά σου ειναι τεράστια η χαρά..
 
Back
Top