Φυσίγγια για μπεκάτσα

Βυσματάρα απλά....shake hands.
Κώστα αν και λάτρεις του ελικοειδή διασπορεα για κοντινές τουφεκιές το βύσμα αυτο και το bashieri disersantre το αγάπησα.
20191123_110137.jpg
* Παιδιά ας μεταφέρετε τα τελευταία μυνήματα στο ανάλογο τόπικ μην μπερδεύουμε το θεμα.
 
Κώστα αν και λάτρεις του ελικοειδή διασπορεα για κοντινές τουφεκιές το βύσμα αυτο και το bashieri disersantre το αγάπησα.
View attachment 14953
* Παιδιά ας μεταφέρετε τα τελευταία μυνήματα στο ανάλογο τόπικ μην μπερδεύουμε το θεμα.
Έλα ρε μεγάλε τι μας δείχνεις τώρα δικαννακι κ μπεγατσες. Αδυναμία μου μεγάλη .RESPECT..hunter..shake hands.
 
Κώστα αν και λάτρεις του ελικοειδή διασπορεα για κοντινές τουφεκιές το βύσμα αυτο και το bashieri disersantre το αγάπησα.
Καλημέρα.
Μιάς και εκτός topic και αναμένοντας την "κίτρινη" κάρτα του γιατρού (Dr) ας πω και εγω την γνώμη μου.

Το πιο καλο βύσμα που "δουλεύει" σε ολη την Ελλαδα και όλες τις εποχές είναι ο ...ξάδερφος Λοχίας στις μεταθέσεις .sarcastic.
 
Καλημέρα.
Μιάς και εκτός topic και αναμένοντας την "κίτρινη" κάρτα του γιατρού (Dr) ας πω και εγω την γνώμη μου.

Το πιο καλο βύσμα που "δουλεύει" σε ολη την Ελλαδα και όλες τις εποχές είναι ο ...ξάδερφος Λοχίας στις μεταθέσεις .sarcastic.
Που τέτοια τυχη .sarcastic.
 
Jordan, super kill άσπρο και super perfection 36γρ, Oscar πράσινο, G7 κόκκινο, gorilla helix και σίγουρα άλλα που μου διαφεύγουν.
Επισης πολκη ωραίο διασποράς το bashieri disersantre......προσωπικα οταν σκεφτομαι διασπορας το μυαλό μου παει σε συγκεντρωτηρα χωρίςπτερύγια, με πτερύγια τα θεωρώ ημι-διασπορας για μεγαλύτερες αποστάσεις.
Όταν λες G7 κοκκινο ήθελες να πεις C7 perfecta σωστα???
 
Πάντως δεν προσφέρει κατι το ιδιαίτερο περα απο τα δυο νουμερα σκάγια....
Υπερεκτιμημενο ειναι σαν φυσιγγι περισσοτερο πληρωνεις την μαρκα παρα την καινοτομια..χιλιες φορες το Mary arms με τα 2 νουμερα σκαγια και τον διασπορεα ARX
 
Last edited:
Υπερεκτιμημενο ειναι σαν φυσιγγι περισσοτερο πληρωνεις την μαρκα παρα την καινοτομια..χιλιες φορες το Mary arms με τα 2 νουμερα σκαγια και τον διασπορεα ARX
Συνφωνω Μιλτο (πληρωνεις λιγο παραπανω τον (αμερικανικο ) 'μυθο' made in europe) . Σε οπλα και φυσιγγια δεν ειμαι δογματικος λόγω του γνωστου κατι που κανει για μενα ειναι κορυφή για σενα μπορει να ειναι και άχρηστο. Φετος δοκιμασε καποιο μαλινοταπο fiber αυτης της εταιρειας γνωστο μου ατομο πολυ αξιοπιστο χωρις φανφαρες και τυμπανισμους δεν εχει λογο άλλωστε, ειχα χρονια να τον ακουσω να μιλαει με τοσο ενθουσιασμό για φυσιγγι.
 
Συνφωνω Μιλτο (πληρωνεις λιγο παραπανω τον (αμερικανικο ) 'μυθο' made in europe) . Σε οπλα και φυσιγγια δεν ειμαι δογματικος λόγω του γνωστου κατι που κανει για μενα ειναι κορυφή για σενα μπορει να ειναι και άχρηστο. Φετος δοκιμασε καποιο μαλινοταπο fiber αυτης της εταιρειας γνωστο μου ατομο πολυ αξιοπιστο χωρις φανφαρες και τυμπανισμους δεν εχει λογο άλλωστε, ειχα χρονια να τον ακουσω να μιλαει με τοσο ενθουσιασμό για φυσιγγι.
Ειναι πως θα κατσει το φυσιγγι στο καθε οπλο πιστευω..οχι οτι μπορει να ειναι κακο φυσιγγι το αντιθετο μαλιστα απλα για την Winchester περιμενα κατι λιγο πιο διαφορετικο..αυτο εχει εναν συγκεντρωτηρα τυπου gualandi με τον σταυρο και 2 νουμερα σκαγια..συνηθως η συγκεκριμενη εταιρια βγαζει ψαγμενα πραματακια
 
Back
Top