Φυσίγγια για μπεκάτσα

dimitri sinfono alla den eiparxoun dekades pio ftines apo 6 eyro
Αδερφέ καλωσηρθες στην παρεα μας και καλή χρονιά! Θα σε παρακαλούσα να αλλαξεις το πληκτρολόγιο σου στα ελληνικα για να μπορούν όλα τα μέλη να διαβάζουν τα μηνύματα σου! Είναι μέσα στους όρους χρήσης του φόρουμ μας :)
Αν θες περνα κι από το παρακάτω θέμα https://www.hunterslife.gr/forums/threads/to-know-us-better-Γνωριμία.17/ να μας πεις δυο λόγια για σένα, το nickname σου κεντρίζει το ενδιαφέρον:D
 
Εγώ έχω καταλήξει σε κύλινδρο και συγκεντρωτήρα... Άντε σε πολύ σφιχτά ίσως μάλλινη... Ας χάσουμε και κάνα πουλί δεν πειράζει...
καλα τα λες δημητρη αλλα εμεις θελουμε 3 ωρες να παμε και 3 να γυρισουμε στον κυνηγοτοπο.sarcastic.το lambro direct to 34 ειναι πολυ καλυτερο απο το 32 αρι καμμια σχεση ,με το 4αρι τσοκ και κατω παει καλα, με 5αρι αφηνει κενα .αμα κυνηγας σε πολυ κλειστο καλυτερα πηγαινε σε αλλο ,για μενα jordan διασπορας n9 και bp dispersante n9.
 
καλα τα λες δημητρη αλλα εμεις θελουμε 3 ωρες να παμε και 3 να γυρισουμε στον κυνηγοτοπο.sarcastic.το lambro direct to 34 ειναι πολυ καλυτερο απο το 32 αρι καμμια σχεση ,με το 4αρι τσοκ και κατω παει καλα, με 5αρι αφηνει κενα .αμα κυνηγας σε πολυ κλειστο καλυτερα πηγαινε σε αλλο ,για μενα jordan διασπορας n9 και bp dispersante n9.
Καλημέρα. Δεν χρησιμοποιώ διασποράς και αποκεντρωρικά. Πιστεύω ένα φυσιγγακι 30-32γρ. με συγγεντρωτήρα και ανοιχτό τσοκ είναι υπέρ αρκετό.
 
Καλημέρα. Δεν χρησιμοποιώ διασποράς και αποκεντρωρικά. Πιστεύω ένα φυσιγγακι 30-32γρ. με συγγεντρωτήρα και ανοιχτό τσοκ είναι υπέρ αρκετό.
.shake hands.
Έτσι κυνηγάω και εγώ Δημήτρη μόνο που έβαζα 4*στη μπενελι. Τώρα με το Browning μάλλον πρέπει να πάρω κύλινδρο γιατί με το 4* μου τις χαλάει μέχρι τα δέκα μέτρα.... Περνούν πολύ σκάγια. Παρόλα αυτά λίγα τα πουλιά που χάνω γενικά, ψυχραιμη τουφέκια χρειάζεται είτε κλειστό είτε ανοιχτό ;)
 
.shake hands.
Έτσι κυνηγάω και εγώ Δημήτρη μόνο που έβαζα 4*στη μπενελι. Τώρα με το Browning μάλλον πρέπει να πάρω κύλινδρο γιατί με το 4* μου τις χαλάει μέχρι τα δέκα μέτρα.... Περνούν πολύ σκάγια. Παρόλα αυτά λίγα τα πουλιά που χάνω γενικά, ψυχραιμη τουφέκια χρειάζεται είτε κλειστό είτε ανοιχτό ;)
Έτσι ακριβώς είναι Κώστα. Με το δίκανο κυνηγάω να φανταστείς 4* και 2* . Στην l4s δοκίμασα πρώτα 4* αλλά όπως είπες πολλά σκάγια. Όποτε κύλινδρο...;)
 
Back
Top