Φυσίγγια για Λαγό

Το εχουν κανει και αλλες εταιριες στο παρελθον , απο οσα τουλαχιστον μπορουμε και μαθαινουμε , χωρις απαραιτητα να σημαινει οτι ειναι κακο.
Και η B&P καποια στιγμη οταν ειχε καει το εργοστασιο της στην Ιταλια ειχε κανει το ιδιο.
Αν ενθυμούμαι σωστά, έκαναν αρκετό καιρό τότε να "συνέλθουν " τα φυσιγγάκια της b&p...
 
Εχεις ξεπερασει και τους χασαπηδες στο σφαξιμο....sarcastic.
Περα απο την πλακα, το πιο σημαντικο ειναι οτι εσεις βλεπετε τα υλικα του φυσιγγιου κ με την εμπειρια σας μας παρεχετε πληροφοριες και μπορουμε κ βγαζουμε καποιο συμπερασμα (οσο ειναι δυνατον) για το καθε φυσιγγιο.:)
 
Το semi έχει m92s η τουλάχιστον είχαν κάποια που είχα ανοίξει παλιότερα
Δηλαδη χρησιμοποιουν κ υλικα απο αλλες εταιρειες? Λες να την εχουν αλλαξει? Οταν βρω λιγο χρονο θα το ανοιξω να το δειτε κ να μας πειτε.
 
Καλημερα σε ολους! Ξερουμε τι πυριτιδα εχει το Rottweil waidmansheil 36γρ.?
εγω που πηρα μια 10αδα ειχαν MB209 το 2015 περιπου,περσι που πηρα αν θυμαμαι καλα ειχαν MB36
το ειχε απο παλια το κουτι το οποιο ειχε 6 διαψορετικες τιμες πανω,
 
Η rottweil χρονια τωρα χρησιμοποιει πυριτιδες της Bp..
Οσο αφορα τις αλλαγες σιγουρα κ αυτη θα κανει τα δικα της..ομως τα φυσιγγια της παρεχουν σταθερα αποτελεσματα εδω κ αρκετες δεκαετιες κ αυτο ειναι που μετραει..
Τις μερες των γιορτων ημουν σε ενα μαγαζι κ μπενει ενας κ πηρε δυο κασετινες rottweil semi ν4 του λεει τυλιξε τες για δωρο..
Παρε κ κατι αλλο του λεω οχι δυο ιδια..
Κ τι να του παρω μου λεει που κοντα 20 χρονια ριχνει τα ιδια φυσιγγια..
Αρα λοιπον....
 
εγω που πηρα μια 10αδα ειχαν MB209 το 2015 περιπου,περσι που πηρα αν θυμαμαι καλα ειχαν MB36
το ειχε απο παλια το κουτι το οποιο ειχε 6 διαψορετικες τιμες πανω,
Η MB209 εχει αντικατασταθει απο την MBx36 απο το 2000 αν θυμαμαι καλα. think
 
Η MB209 εχει αντικατασταθει απο την MBx36 απο το 2000 αν θυμαμαι καλα. think
οτι εχει πολλα χρονια το ξερω,το ποτε δεν ξερω,τωρα ποσο καιρο ειχε κ αυτος τα φυσιγγια ειναι αλλο θεμα,αλλα τοσο παλια δεν φαινοταν το κουτι τουλαχιστον,εκτος αν δεν εχει αλλαξει το κουτι σχεδιο εδω κ 20 χρονια
 
Οπως και να εχει η παλια καλη tecna δεν υπαρχει πλεων......!!!
Διευκρινήσε μιχάλη αν μπορείς...αυτήν που προοριζεται προς πώληση καθεαυτή λες ή αυτήν που γεμίζονται τα φυσίγγια την nsi. Αν εχει υποστεί αλλαγές και αυτή πειτε
 
Διευκρινήσε μιχάλη αν μπορείς...αυτήν που προοριζεται προς πώληση καθεαυτή λες ή αυτήν που γεμίζονται τα φυσίγγια την nsi. Αν εχει υποστεί αλλαγές και αυτή πειτε
Με αλλη γεμιζουν τα φυσιγγια και αλλη δινουν για ιδιογομωση?
 
Απλά επειδή εγώ ρίχνω το περκορσο ρωτάω αν αφορά πλέον γενικά τη τέκνα που γεμίζει πλέον και η ίδια η εταιρία. Έχουν παρατηρηθεί αλλαγές και στα περκορσο σούπερ κατσια κλπ;
 
Back
Top