Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

Τα έχεις δοκιμάσει;
βεβαίως, για κρύο είναι ο,τι πρέπει. Μου είχε δώσει λίγα ένας φίλος μου να τα δοκιμάσω και την επόμενη χρονιά πήρα καμιά 10αρια κουτιά. Βέβαια μετά άλλαξε τον κάλυκα σε νίκελ με μαύρο πλαστικό. Στα φασιά με χαμηλές θερμοκρασίες τα έχω καταευχαριστηθεί.
 
Το 34 ειναι ερωτας φιλαρακι, θα παρω καμια κουτα φετος
το 34αρι του με φούλ choke μαμά μου βγάζει πολύ καλές συγκεντρώσεις (και σκοτώματα) μέχρι τα 45 μέτρα. Τι άλλο να ζητήσεις από ένα φυσίγγι με τιμή κάτω από 7 ευρώ;
 
Όποτε τύχει και βάλω παραγγελία στον αντρέα θα σε θυμηθώ και θα βάλω.Το 36αρι με μβ το έχει δοκιμάσει κανείς;
Πηρα περυσι 3 κουτια αλλα δεν ενθουσιαστηκα οπως με το 34, νο5 και νο7 ειχα παρει, δεν ειχα βεβια και χαμηλες θερμοκρασιες που ειναι το στοιχειο τους.
Αν παω ομως αυριο για περιστερια θα τα δοκιμασω να δω
 
Α1 34γρ ν7 είχα παρει το '18 κ εριξα κάτι λίγα γιατι με έτρωγε η περιεργεια σε απογευματινα τσίχλας(τα προοριζα για άλλο θήραμα.... )
Αψογες τουφεκιές-καταβολες..

Αλλα για δικαννο κ συμφωνα κ με τις καιρικές συνθήκες που επικρατούν στα μέρη μου δεν θα τα εριχνα.... Θα επελεγα αλλα 34αρια πιο μαλακα....
IMG_20211009_212044.jpg
 
Όποτε τύχει και βάλω παραγγελία στον αντρέα θα σε θυμηθώ και θα βάλω.Το 36αρι με μβ το έχει δοκιμάσει κανείς;
Επειδή από αυτό στόκαρα από ένα μαγαζί που ξεπουλούσε το καλοκαίρι, θα δοκιμαστεί οσονούπω στις φετινές ρουφιάνες! .big smile.
 
Πηρα περυσι 3 κουτια αλλα δεν ενθουσιαστηκα οπως με το 34, νο5 και νο7 ειχα παρει, δεν ειχα βεβια και χαμηλες θερμοκρασιες που ειναι το στοιχειο τους.
Αν παω ομως αυριο για περιστερια θα τα δοκιμασω να δω
Λαμπρο .big smile. .very funny.
 
Όποτε τύχει και βάλω παραγγελία στον αντρέα θα σε θυμηθώ και θα βάλω.Το 36αρι με μβ το έχει δοκιμάσει κανείς;
Ο φίλος του ξαδέρφου μου δεύτερη χρονια που το ρίχνει αποκλειστικά στον λαγο σε 4αρι. Ηρθαν και 5 κουτάκια φετινά καθώς και 34άρια σε νο4 και 5 για να βγάλουν την χρονιά τα παιδια!
 
Back
Top