Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

Αν λες το 34σαρι με α1 ειναι φυσηγγαρα...
Αυτό το 34αρι με Α1που λες είναι με τον ελικοειδή? Βγάζει 2 τύπους διασποράς, ετσι? Στην παραγγελία μου εβαλα 2 κουτιά από το καθένα για φίλους φερματζιδες για να τα δοκιμασουν.
 
Έχει δοκιμάσει κανένας τα διασποράς.???
Εντυπώσεις...
Εχω δοκιμασει με τον ελικοειδη σε Νο.9. Σε αποστασεις 15-20 μετρα που εκανα καποιες τουφεκιες σε ορτυκια με 4* τσοκ ανοιγουν υπερβολικα. Τα Club διασπορας με Gualandi με βολεψαν περισσοτερο και αυτα δουλευω πλεον. Τωρα σε πυκνο στην μπεκατσα θα κανω παλι δοκιμη με του Ρουμελιωτη.

Υγ. Βγαζει ο Ρουμελιωτης διασπορας με διαφορετικο διασπορεα ;
 
Εχω δοκιμασει με τον ελικοειδη σε Νο.9. Σε αποστασεις 15-20 μετρα που εκανα καποιες τουφεκιες σε ορτυκια με 4* τσοκ ανοιγουν υπερβολικα. Τα Club διασπορας με Gualandi με βολεψαν περισσοτερο και αυτα δουλευω πλεον. Τωρα σε πυκνο στην μπεκατσα θα κανω παλι δοκιμη με του Ρουμελιωτη.

Υγ. Βγαζει ο Ρουμελιωτης διασπορας με διαφορετικο διασπορεα ;
Βγάζει σαν τον gualandi.
 
Ρε παιδια τι συνεπάγεται το κυνηγετικά? Εχει καποια συγκεκριμένη πυριτιδα? Η βγαινει και σε αλλα νουμερα?
Δεν είναι τόσο μαλακά όσο τα σκοπευτικα για να μπορούν να τα δουλεύουν τα αυτογεμη , έτσι μου είχε πει. Αν ρίξεις ένα από τα καθεαυτό σκοπευτικα του και ένα κυνηγετικό θα καταλάβεις διαφορα στην ανακρουση.
 
Ρε παιδια τι συνεπάγεται το κυνηγετικά? Εχει καποια συγκεκριμένη πυριτιδα? Η βγαινει και σε αλλα νουμερα?
Ειναι πιο φορτωμένα Στέφανε. Τρως κλωτσημα σαν να ρίχνεις 32αρι φυσιγγιο χοντρικά όπως και το 30αρι του και γενικά όλα του τα φυσίγγια
 
Εχω δοκιμασει με τον ελικοειδη σε Νο.9. Σε αποστασεις 15-20 μετρα που εκανα καποιες τουφεκιες σε ορτυκια με 4* τσοκ ανοιγουν υπερβολικα. Τα Club διασπορας με Gualandi με βολεψαν περισσοτερο και αυτα δουλευω πλεον. Τωρα σε πυκνο στην μπεκατσα θα κανω παλι δοκιμη με του Ρουμελιωτη.

Υγ. Βγαζει ο Ρουμελιωτης διασπορας με διαφορετικο διασπορεα ;
Ναι με καρδαρα
 
Αυτό το 34αρι με Α1που λες είναι με τον ελικοειδή? Βγάζει 2 τύπους διασποράς, ετσι? Στην παραγγελία μου εβαλα 2 κουτιά από το καθένα για φίλους φερματζιδες για να τα δοκιμασουν.
Εγω ενα τυπο διασπορας ξερω οτι βγαζει για το διασοορας με ελικοειδη δεν εχω γνωμη
 
Στοκάραμε και για φέτος!
Παρασκευή τα έστειλε, δευτέρα παραλάβαμε!
241758560_559549065370654_4602486579351213278_n.jpg
 
Έκανα κάτι δοκιμές με τα 30αρια του Αντρέα κ έχω να πω ότι πραγματικά δεν έχω ρίξει πιο γρήγορο φυσίγγι ειδικά σε καρακάξες που πάνε αργά τα ζα έριχνα πάνω ακόμα κ σε τραβέρσες.πιστευω ακόμα κ το χειμώνα στα τσιχλακια δεν αξίζει για παραπάνω γραμμάρια.σιγουρα θα φορτώσω πραμα
 
Back
Top