Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

Ρε παιδια μπορει καποιος να παραθεσει συγκεντρωτικα τις τιμες στα 3-4 βασικα φυσιγγια?
Csb-1 32gr 6€ / csb-5 30gr 5.80€ / csb-6 28gr 5,20€ / gm3 32gr 6,50€ / psb-1 34gr 7,00€ / διασπορας 34gr 7,80€. Ολα αυτα μεχρι να τελειωσουν τα υλικα που εχει, γιατι οταν θα βαλει καινουργια θα παρει μια μικρη αυξηση. Εαν θελεις ομως παρ'τον κι ενα τηλ να στα πει αναλυτικα. Ειναι πολυ καλο παιδι.
 
Όποτε τύχει και βάλω παραγγελία στον αντρέα θα σε θυμηθώ και θα βάλω.Το 36αρι με μβ το έχει δοκιμάσει κανείς;
Σημερα πηγα για τα περιστερια παλι αλλα ανοιξαν οι ουρανοι!!!
Προλαβα ομως να ριξω ενα mb36 νο5 του Ανδρεα σε ενα 4κιλο πετονακι στα 55 μετρα με το Κικς οπως παντα εβαλε Χρηστο 10 νο5 και με δυναμη, οταν ερθουν οι καριολες θα δοκιμαστει για τα καλα παντως.
 
Csb-1 32gr 6€ / csb-5 30gr 5.80€ / csb-6 28gr 5,20€ / gm3 32gr 6,50€ / psb-1 34gr 7,00€ / διασπορας 34gr 7,80€. Ολα αυτα μεχρι να τελειωσουν τα υλικα που εχει, γιατι οταν θα βαλει καινουργια θα παρει μια μικρη αυξηση. Εαν θελεις ομως παρ'τον κι ενα τηλ να στα πει αναλυτικα. Ειναι πολυ καλο παιδι.
Τα διασπορας 34 γραμμάρια 7,5€ μου τα έβαλε εμένα…..μήπως έκανες λάθος. Οι άλλες τιμές σωστές.
 
Τα διασπορας 34 γραμμάρια 7,5€ μου τα έβαλε εμένα…..μήπως έκανες λάθος. Οι άλλες τιμές σωστές.
Μαλλον Μιχαλη, ετσι θυμομουν. Εαν τ'αγορασες 7,50 τοτε δεν το συζητω.
Το εχεις κυνηγησει; Εχεις εικονα για το φυσιγγι;
 
Καλησπερα παλικαρια. Μολις εκανα κι εγω την παραγγελια μου στον Ανδρεα. Μου ειπε να σας μεταφερω το εξης.
"Σας ευχαριστει ολους παρα πολυ και για την συνεργασια και για την κατανοηση. Και οτι θα κανει τα παντα για μα μην καθυστερησει καμια παραγγελια. Οσα παιδια τον περνουν τηλ για παραγγελια ή περναν απο το μαγαζι ας λενε οτι ειναι μελη του φορουμ γιατι οι τιμες ειναι διαφορετικες για τα μελη του hunterslife. Οι καινουργιες τιμες ειναι οι εξης: csb-1 / 32gr / 6,00€
csb-5 / 30gr / 5,80€
csb-6 / 28gr / 5,30€
Ai / 33gr / 7,00€
MB-36 / 34gr / 9,50€
psb-1 / 34gr / 7,00€
gm3 / 32gr / 6,50€
psb-2 / 35,5gr / 8,50€
Διασπορας Α / 34gr / 7,80€
M92s / 38gr / 10,00€
Τα mb36 σε 36γρ θα βγαλει απο τις 28-29 Οκτωβρη. Επισης τα psb-2 στα 35,5γρ θα βγαινουν σε μπλε-χαλκο απο μαυρο-νικελ.
Λογω ελλειψη σε καλυκες καποια φυσιγγια μπορει να μην βγαινουν στα συνηθισμενα χρωματα".
Καλα να περνατε και καλο απογευμα.
 
Καλησπερα παλικαρια. Μολις εκανα κι εγω την παραγγελια μου στον Ανδρεα. Μου ειπε να σας μεταφερω το εξης.
"Σας ευχαριστει ολους παρα πολυ και για την συνεργασια και για την κατανοηση. Και οτι θα κανει τα παντα για μα μην καθυστερησει καμια παραγγελια. Οσα παιδια τον περνουν τηλ για παραγγελια ή περναν απο το μαγαζι ας λενε οτι ειναι μελη του φορουμ γιατι οι τιμες ειναι διαφορετικες για τα μελη του hunterslife. Οι καινουργιες τιμες ειναι οι εξης: csb-1 / 32gr / 6,00€
csb-5 / 30gr / 5,80€
csb-6 / 28gr / 5,30€
Ai / 33gr / 7,00€
MB-36 / 34gr / 9,50€
psb-1 / 34gr / 7,00€
gm3 / 32gr / 6,50€
psb-2 / 35,5gr / 8,50€
Διασπορας Α / 34gr / 7,80€
M92s / 38gr / 10,00€
Τα mb36 σε 36γρ θα βγαλει απο τις 28-29 Οκτωβρη. Επισης τα psb-2 στα 35,5γρ θα βγαινουν σε μπλε-χαλκο απο μαυρο-νικελ.
Λογω ελλειψη σε καλυκες καποια φυσιγγια μπορει να μην βγαινουν στα συνηθισμενα χρωματα".
Καλα να περνατε και καλο απογευμα.
Το 34γρ με mb36 γιατι ειναι τοσο τσιμπημενη η τιμη? Δεν εχω μιλησει καθολου με τον Ανδρεα να τον ρωτησω...
Το εχει δοκιμασει κανενας να μας πει τι λεει?
 
Το 34γρ με mb36 γιατι ειναι τοσο τσιμπημενη η τιμη? Δεν εχω μιλησει καθολου με τον Ανδρεα να τον ρωτησω...
Το εχει δοκιμασει κανενας να μας πει τι λεει?
Καλημερα Αλεξ. Δεν γνωριζω ουτε το φυσιγγι ουτε για την τιμη. Το απογευμα θα τον ξαναπαρω τηλ για την δικια μου παραγγελια και θα τον ρωτησω. Η αληθεια ειναι οτι κι εμενα μου φανηκε λιγο τσιμπιμενη, εκτος κι εαν εκανα εγω λαθος. Θα σου απαντησω το απογευμα. Καλα να περνας.
 
Καλημερα Αλεξ. Δεν γνωριζω ουτε το φυσιγγι ουτε για την τιμη. Το απογευμα θα τον ξαναπαρω τηλ για την δικια μου παραγγελια και θα τον ρωτησω. Η αληθεια ειναι οτι κι εμενα μου φανηκε λιγο τσιμπιμενη, εκτος κι εαν εκανα εγω λαθος. Θα σου απαντησω το απογευμα. Καλα να περνας.
Ευχαριστω φιλε επισης, θα τον παρω κι εγω καποια στιγμη να δω τι θα παρω
 
Ευχαριστω φιλε επισης, θα τον παρω κι εγω καποια στιγμη να δω τι θα παρω
Καλησπερα Αλεξ. Δεν στο ειπα εγω, δικο μου το λαθος. Τα 36gr εχουν 9,50€. Και μονο αυτα θα βγαλει κι αυτα απο 28-29 /10 και μετα. 34gr δεν θα βγαλει.
 
Φιλιππα ρωτά μια και για τα 24γρ γιατί σίγουρα θα ενδιαφέρουν κ κάποιους φίλους σκοπευτές, κυνηγους..
Καλησπερα Τασο. Τα σκοπευτικα (24gr) θα τα βγαλει απο την πρωτη εβδομαδα του Νοεμβρη και μετα και αναλογα την ζητηση. 4,70€ θα εχουν. Μεχρι τοτε θα εχουμε κι αλλη ενημερωση. Καλα να περνας.
 
Back
Top