Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

Θόδωρε πέρσι έριξα κάτι λίγα gm3 σε ν8,ωραίες τουφεκιες..Δεν νομίζω βέβαια να σου προσφέρουν κάτι παραπάνω από csb1 στα 32γρ που είναι κ λίγο πιο φτηνά..πάρε κ λίγα από αυτά για δοκιμή..
Αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι έχει καταφέρει να κάνει συγκεντρωτικά τα φυσίγγια του..κάποια πράγματα σχετικά με τα φυσίγγια είναι δυνατόν να φανούν στο κυνήγι,ακομη κ αν δεν έχουμε ρίξει ούτε μια τουφεκιά στον πίνακα..
 
Θόδωρε πέρσι έριξα κάτι λίγα gm3 σε ν8,ωραίες τουφεκιες..Δεν νομίζω βέβαια να σου προσφέρουν κάτι παραπάνω από csb1 στα 32γρ που είναι κ λίγο πιο φτηνά..πάρε κ λίγα από αυτά για δοκιμή..
Αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι έχει καταφέρει να κάνει συγκεντρωτικά τα φυσίγγια του..κάποια πράγματα σχετικά με τα φυσίγγια είναι δυνατόν να φανούν στο κυνήγι,ακομη κ αν δεν έχουμε ρίξει ούτε μια τουφεκιά στον πίνακα..
Συμφωνω Τάσο! Το κυνήγι ειναι ο τελικός κριτής και ο πιο σημαντικός!
 
Το εγραψα και θα το ξαναγραψω και ας γινομαι κουραστικος.
Μ αρεσαν πολυ τα φυσιγγια του και αλλη μια κουτα για τα μπλε πουλακια ειναι υπο παραγγελία και αναμενεται.
Σημείωση, τον ανθρωπο ουτε τον ξερω ουτε εχουμε καποια σχεση για να θεωρηθει οτι τον διαφημιζω με καποιο σκοπο.
Ειναι πολυ σωστος και με πολυ καλη ποιοτητα φυσιγγιων και γι αυτο και ολα τα παραπάνω.
 
Θόδωρε πέρσι έριξα κάτι λίγα gm3 σε ν8,ωραίες τουφεκιες..Δεν νομίζω βέβαια να σου προσφέρουν κάτι παραπάνω από csb1 στα 32γρ που είναι κ λίγο πιο φτηνά..πάρε κ λίγα από αυτά για δοκιμή..
Αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι έχει καταφέρει να κάνει συγκεντρωτικά τα φυσίγγια του..κάποια πράγματα σχετικά με τα φυσίγγια είναι δυνατόν να φανούν στο κυνήγι,ακομη κ αν δεν έχουμε ρίξει ούτε μια τουφεκιά στον πίνακα..
Το GM3 δουλεύει εξίσου καλά κ με αέρα ενώ το CSB1 32 όχι τόσο
 
Το GM3 δουλεύει εξίσου καλά κ με αέρα ενώ το CSB1 32 όχι τόσο
Αυτο για τον αέρα πρωτη φορα το ακούω..έχουμε κ τα μποφόρ τώρα στο θέμα φυσίγγι...sarcastic.
Κάποτε μου λέει κάποιος το τάδε φυσίγγι είναι πολύ καλό για ευθείες βολές,για κατακόρυφες(Ρουαγιάλ) δεν κάνει...sarcastic.
 
Αυτο για τον αέρα πρωτη φορα το ακούω..έχουμε κ τα μποφόρ τώρα στο θέμα φυσίγγι...sarcastic.
Κάποτε μου λέει κάποιος το τάδε φυσίγγι είναι πολύ καλό για ευθείες βολές,για κατακόρυφες(Ρουαγιάλ) δεν κάνει...sarcastic.
Τώρα τ'ακούς ότι σε συνθήκες αέρα τα περισσότερα φυσίγγια φρενάρουν ;
Για επιτυχίες σε αέρα στην τσίχλα ρίχνουμε βαριές γομώσεις 33-34 γρ .
 
Back
Top