Φυλάχτρες (Αυτοσχέδιες και Μη)

Δε νομιζω οτι απαγορευεται η φυλαχτρα π.χ οταν φυλαμε για φασσες ή τσιχλες....απο που προκυπτει,απο ποιο νομο οτι απαγορευεται?Υπερυψωμενη φυλαχτρα....δηλαδη?
Υπερυψωμένη φυλαχτρα σιγουρα απαγορεύεται φιλε.
 
Διονυση οχι μονο υπαρχει θεμα φυλαχτρα αλλα το είχες ανοίξει εσυ...sarcastic.
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Φυλάχτρες-Αυτοσχέδιες-και-Μη.264/
Θυμομουν οτι ειχα γραψει κατι σχετικα με φυλαχτερς, αλλα παρολο που εψαξα λιγο, να μην ανοιξω αλλο θεμα δεν το βρηκα....απο τοτε ψαχνομαι.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
ευχαριστω παντως...;)
 
Ευχαριστούμε πολύ Δημήτρη....μόλις μάθαμε τι δεν πρέπει να χρησιμοποιήσουμε για να ντουφεκισουμε και καμιά φασσαha haaa
Κουφαλίτσα πατριώτ για πες μας εσύ τι χρησιμοποιείς και βάρεσες τόσες πολλλες στα γαμηστερά μπασίματα της περιοχής σου ;
.very funny.
Δίνεις και τροφή και στο άλλο αγοράκι του νότου.......κουφαλίτσες! .sarcastic.
 
Κουφαλίτσα πατριώτ για πες μας εσύ τι χρησιμοποιείς και βάρεσες τόσες πολλλες στα γαμηστερά μπασίματα της περιοχής σου ;
.very funny.
Δίνεις και τροφή και στο άλλο αγοράκι του νότου.......κουφαλίτσες! .sarcastic.
Εγώ μέχρι πέρυσι κάτι έκανα στα Μπάσιματα....λες να με γρουσουζεψε ένας καινούργιος που ήρθε μαζί??Λίγα με τον φίλο μου τον κρητικαρο......yelling..yelling.
 
Εγώ μέχρι πέρυσι κάτι έκανα στα Μπάσιματα....λες να με γρουσουζεψε ένας καινούργιος που ήρθε μαζί??Λίγα με τον φίλο μου τον κρητικαρο......yelling..yelling.
Κατι έκανες μέχρι περσι ; να σου πω κι εγω τι εκαμα μεχρι πριν 5 χρόνια ;.buy buy.
Τον κρητίκαρο ;; .asking.Εισαι σε σύγχηση !.....κοιτα μη μας ψάχνεις αποψε στον Γμοχ ..
 
Κατι έκανες μέχρι περσι ; να σου πω κι εγω τι εκαμα μεχρι πριν 5 χρόνια ;.buy buy.
Τον κρητίκαρο ;; .asking.Εισαι σε σύγχηση !.....κοιτα μη μας ψάχνεις αποψε στον Γμοχ ..
Γιατί ποιον εννοούσες?είμαι σε σύγχυση σαν τον σφαιροπουλος!έχεις τις μαύρες σου ή είναι η ιδέα μου?
 
Παιδιά επιτρεπεται ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ η φυλαχτρα. Πρωτη μερα στα τρυγονια περεασε απο διπλα μου θηροφυλακας και δεν μου ειπε τιποτα.
μπωρει να μην το ηξερε και εκεινος , γιατι εμενα περσυ πρωτη μερα , ειχα μια ομπραλα θαλασσης για τον ηλιο , και πανω ειχα ρηξει ενα δυχτη πρασηνο που στρωνουμε στης ελιες , ποιο πολυ το ειχα βαλει για ισκιο και οχι για καλυξει και μου πηρε τηλεφωνο τον δασοφυλακα και μου ειπαν να φυγω αμεσως απο εκει και απαγορευετε η φυλαχτρα κοντα στο νερο
 
μπωρει να μην το ηξερε και εκεινος , γιατι εμενα περσυ πρωτη μερα , ειχα μια ομπραλα θαλασσης για τον ηλιο , και πανω ειχα ρηξει ενα δυχτη πρασηνο που στρωνουμε στης ελιες , ποιο πολυ το ειχα βαλει για ισκιο και οχι για καλυξει και μου πηρε τηλεφωνο τον δασοφυλακα και μου ειπαν να φυγω αμεσως απο εκει και απαγορευετε η φυλαχτρα κοντα στο νερο
Κυρ Νικο για καρτερι κοντα στις πηγες, ξερω πως απαγορευεται. Τωρα το να βαλω δυο πασσαλια και ενα διχτυ δε ξερω κατα ποσο διαφερει απο το να σπασω και να βαλω 2 κλαδια..Και στις 2 περιπτωσεις φυλαχτρα κανω.
 
Back
Top