Φερ' το στα μέτρα σου...

Το 525 μπήκε στην άκρη , στο cz η ράχη πήγε τέρμα αριστερά και κάτω και περιμένω την έναρξη για δοκιμές.
Παντα το πανω θα νικάει, ποτε πολυ χαμηλό σε υψος κοντακι, πολυ καλυτερα να αισθάνεσαι την ριγα, φυσικά το που ρίχνει το όπλο μόνο ο πινακας το δείχνει
 
Τοποθέτηση ράχης συνέχεια.
Ο μηχανισμός είναι εξ ολοκλήρου μεταλλικός ,στιβαρός, άψογα φινιρισμενος, οικονομικός και Ελληνικός.Προστεθηκαν στη προίκα δύο αλεν και 30 μπρούτζινες ροδελιτσες των 0,8 του χιλιοστού (Αυτες βρέθηκαν και πάλι καλά ) κόστος 3 ευρώ.Βαρος όπλου cz άδειου 3.400γρ.IMG_20210507_220357.jpgIMG_20210508_114614.jpg,IMG_20210508_114705.jpgIMG_20210508_114736.jpgIMG_20210508_115314.jpg
 
Last edited:
Τοποθέτηση ράχης συνέχεια.
Ο μηχανισμός είναι εξ ολοκλήρου μεταλλικός ,στιβαρός, άψογα φινιρισμενος, οικονομικός και Ελληνικός.Προστεθηκαν στη προίκα δύο αλεν και 30 μπρούτζινες ροδελιτσες των 0,8 του χιλιοστού (Αυτες βρέθηκαν και πάλι καλά ) κόστος 3 ευρώ.Βαρος όπλου cz άδειου 3.400γρ.View attachment 26811View attachment 26813,View attachment 26815View attachment 26816View attachment 26817
Ωραίο να βλέπεις προσεγμένες κατασκευές, με ελληνικά υλικά, από ελληνικά χέρια!
 
Τοποθέτηση ράχης συνέχεια.
Ο μηχανισμός είναι εξ ολοκλήρου μεταλλικός ,στιβαρός, άψογα φινιρισμενος, οικονομικός και Ελληνικός.Προστεθηκαν στη προίκα δύο αλεν και 30 μπρούτζινες ροδελιτσες των 0,8 του χιλιοστού (Αυτες βρέθηκαν και πάλι καλά ) κόστος 3 ευρώ.Βαρος όπλου cz άδειου 3.400γρ.View attachment 26811View attachment 26813,View attachment 26815View attachment 26816View attachment 26817
Να μια δουλειά με προστιθέμενη αξία.!!!!
Ωραίος και ο κ Γιάννης.
 
Τοποθέτηση ράχης συνέχεια.
Ο μηχανισμός είναι εξ ολοκλήρου μεταλλικός ,στιβαρός, άψογα φινιρισμενος, οικονομικός και Ελληνικός.Προστεθηκαν στη προίκα δύο αλεν και 30 μπρούτζινες ροδελιτσες των 0,8 του χιλιοστού (Αυτες βρέθηκαν και πάλι καλά ) κόστος 3 ευρώ.Βαρος όπλου cz άδειου 3.400γρ.View attachment 26811View attachment 26813,View attachment 26815View attachment 26816View attachment 26817
Πολύ καλό
 
Καλησπέρα μια ερώτηση σε όσους γνωρίζουν . μόλις έκανα μια αγορά ενόςs.boze από ένα φίλο και το όπλο ψιλοτουφεκαει έχει sporting κοντάκι . εκτός από άλλο κοντάκι λόγο κόστους γνωρίζετε εκτός από φάγωμα της ράχης αν υπάρχει άλλος τρόπος να το φέρω στα μέτρα μου για κυνηγετικό κοντάκι. Και γνωρίζετε κάποιον να μπορεί να κάνει αυτή την διαδικασία
 
Καλησπέρα μια ερώτηση σε όσους γνωρίζουν . μόλις έκανα μια αγορά ενόςs.boze από ένα φίλο και το όπλο ψιλοτουφεκαει έχει sporting κοντάκι . εκτός από άλλο κοντάκι λόγο κόστους γνωρίζετε εκτός από φάγωμα της ράχης αν υπάρχει άλλος τρόπος να το φέρω στα μέτρα μου για κυνηγετικό κοντάκι. Και γνωρίζετε κάποιον να μπορεί να κάνει αυτή την διαδικασία
Ο Λιάκος στον Ασπρόπυργο έχει πρέσα και μπορεί να το φέρει με ζέσταμα
(Τόσες φορές που το έχω γράψει θα έπρεπε να ζητήσω ποσοστά :p)
Επίσης πολύ καλή επιλογή είναι να στο φέρει ο Γιάννης (ο γνωστός εδώ στο φόρουμ)
 
Σε ευχαριστώ πολύ .
για το Γιάννη δεν γνωρίζω......
Ο @ΓΙΑΝΝΗΣ. είναι κοντακάς και πιστεύω ότι θα μπορούσε να σε βοηθήσει, αν φτιάχνεται με τροποποίηση του δικού σου κοντακιού να το φέρει στα μέτρα σου. Αν θέλεις θα σου στείλω με πμ το τηλέφωνό του
 
Καλημέρα γνωρίζει κάποιος αν έρθει το κοντάκι στα μέτρα μου με πρέσα αν μετά από καιρό μπορεί να ξανά επανέλθει στην αρχική του μορφή. Η μπορεί να σπάσει το κοντάκι κατά την ώρα που πρεσαρετε. Ευχαριστώ
 
Καλημέρα γνωρίζει κάποιος αν έρθει το κοντάκι στα μέτρα μου με πρέσα αν μετά από καιρό μπορεί να ξανά επανέλθει στην αρχική του μορφή. Η μπορεί να σπάσει το κοντάκι κατά την ώρα που πρεσαρετε. Ευχαριστώ
Όλα πιθανά είναι.
 
Καλησπέρα μια ερώτηση σε όσους γνωρίζουν . μόλις έκανα μια αγορά ενόςs.boze από ένα φίλο και το όπλο ψιλοτουφεκαει έχει sporting κοντάκι . εκτός από άλλο κοντάκι λόγο κόστους γνωρίζετε εκτός από φάγωμα της ράχης αν υπάρχει άλλος τρόπος να το φέρω στα μέτρα μου για κυνηγετικό κοντάκι. Και γνωρίζετε κάποιον να μπορεί να κάνει αυτή την διαδικασία
φιλε ειχα το ιδιο προβλημα πηγα σε 3 οπλουργους και εδωσα τσαμπα λεφτα στον εναν ο αλλος δεν ασχοληθηκε οποτε πηρα τηλ τον ψυλλακη πηγα εκει και σε 20 λεπτα το οπλο ηταν στα μετρα μου και κοστος ελαχιστο
 
φιλε ειχα το ιδιο προβλημα πηγα σε 3 οπλουργους και εδωσα τσαμπα λεφτα στον εναν ο αλλος δεν ασχοληθηκε οποτε πηρα τηλ τον ψυλλακη πηγα εκει και σε 20 λεπτα το οπλο ηταν στα μετρα μου και κοστος ελαχιστο
Φίλε μου ευχαριστώ πολύ αλλά το θέμα είναι ότι είμαι από Θεσσαλονίκη και είναι πολύ δύσκολο. Μακάρι να ήμουν εκεί και να γινόταν η δουλειά μου
 
Καλησπέρα μια ερώτηση σε όσους γνωρίζουν . μόλις έκανα μια αγορά ενόςs.boze από ένα φίλο και το όπλο ψιλοτουφεκαει έχει sporting κοντάκι . εκτός από άλλο κοντάκι λόγο κόστους γνωρίζετε εκτός από φάγωμα της ράχης αν υπάρχει άλλος τρόπος να το φέρω στα μέτρα μου για κυνηγετικό κοντάκι. Και γνωρίζετε κάποιον να μπορεί να κάνει αυτή την διαδικασία
Φιλε μου μη τρως τη ψυχουλα σου πανε να σου κατεβασει το χτενι ο μαστορας που σε βολεβει και οσο για το φινιρισμα θα ειναι πολυ καλυτερο απο το εργοστασιακο εγγυημενα
 
Back
Top