Τσιγάρα - κάπνισμα

Θέλεις να σου προτείνω κάποιους 300 να τους πας εκεί μεσημέρι με καύσωνα μήπως και δεν μπορέσουν να ανέβουν και μείνουν εκεί; .sarcastic.

Καλά ,μεσημέρι είναι όλα τα λεφτά.
Να φανταστείς ότι τα ξαδερφάκια ήταν και της οικοδομής και αδύνατοι.Αλλά όταν δεν περπατάς,δεν τρέχεις και φουμάρεις ας είσαι αδύνατος και νέος ,θα τα ....κλάσεις ..sarcastic.
 
Έχω να καπνίσω από την περασμένη Παρασκευή. Μετά από 17 χρόνια καπνισμα είναι η πρώτη φορά πού κάνω προσπάθεια να το κόψω χωρίς να έχω κάνει έστω και ένα. Απορώ με τον εαυτό μου πως έχω αντέξει αυτές τις 5 ημέρες χωρίς τσιγάρο. Δεν ξέρω αν τα καταφέρω. .....
 
Έχω να καπνίσω από την περασμένη Παρασκευή. Μετά από 17 χρόνια καπνισμα είναι η πρώτη φορά πού κάνω προσπάθεια να το κόψω χωρίς να έχω κάνει έστω και ένα. Απορώ με τον εαυτό μου πως έχω αντέξει αυτές τις 5 ημέρες χωρίς τσιγάρο. Δεν ξέρω αν τα καταφέρω. .....

Μύρο μετά από 5 μέρες έρχονται τα εύκολα! Καλή δύναμη φίλε!
 
Έχω να καπνίσω από την περασμένη Παρασκευή. Μετά από 17 χρόνια καπνισμα είναι η πρώτη φορά πού κάνω προσπάθεια να το κόψω χωρίς να έχω κάνει έστω και ένα. Απορώ με τον εαυτό μου πως έχω αντέξει αυτές τις 5 ημέρες χωρίς τσιγάρο. Δεν ξέρω αν τα καταφέρω. .....
Μπραβο και καλο κουραγιο μονο ετσι κοβεται Μυρο.........................................................εφοσον το θελεις εσυ ολα γινονται ετσι μαχαιρι οχι υποκαταστατα πχ μηχανακια
 
Μύρο το Πάσχα θα είναι μεγάλο τέστ, στα γλέντια και στο πιοτό ειναι που μου λείπει περισσότερο. Αν θες να το κόψεις πραγματικά πες οτι το εκοψες κιόλας.shake hands.
 
Έχω να καπνίσω από την περασμένη Παρασκευή. Μετά από 17 χρόνια καπνισμα είναι η πρώτη φορά πού κάνω προσπάθεια να το κόψω χωρίς να έχω κάνει έστω και ένα. Απορώ με τον εαυτό μου πως έχω αντέξει αυτές τις 5 ημέρες χωρίς τσιγάρο. Δεν ξέρω αν τα καταφέρω. .....
Mυρο θεληση θελει ,να περασεις το μηνυμα στο μυαλο σου οτι δεν το χρειαζεσαι. Εγω σηκωθηκα ενα πρωι και ειπα δεν ξανακαπνιζω....δοξα το θεο εχουν περασει δεκα χρονια...καλη δυναμη .shake hands.
 
Mυρο θεληση θελει ,να περασεις το μηνυμα στο μυαλο σου οτι δεν το χρειαζεσαι. Εγω σηκωθηκα ενα πρωι και ειπα δεν ξανακαπνιζω....δοξα το θεο εχουν περασει δεκα χρονια...καλη δυναμη .shake hands.
Αργύρη προς το παρών, καλα το πάω!!!... δεν έχω καπνίσει ούτε ένα! Αλλά μυρίζει το άτιμο μα μυρίζει.....
 
Αργύρη προς το παρών, καλα το πάω!!!... δεν έχω καπνίσει ούτε ένα! Αλλά μυρίζει το άτιμο μα μυρίζει.....
Μυρο θα σου μυριζει για χρονια ειδιος μετα το φαγητο ,..και τον καφε....το ατιμο...εγω για ενα διαστημα δεν επινα καφε γιατι τον ειχα συνδιασει οπσδηποτε με τσιγαρο
Ξερεις τι ατιμο πραγμα ειναι ωρες και φορες το θελω μετα απο τοσα χρονια..η νικοτινη εινσι γραμενη καλα στον εγκεφαλο....ειπα σπανιες φορες μη σε πανικοβαλω, τις περισσοτερες θα δεις μετα απο καιρο αν κρατησεις την ακαπνια θα σε ενογλει αν καθεσαι κοντα σε καπνιστη.....❌❌.badboys.
 
Μυρο θα σου μυριζει για χρονια ειδιος μετα το φαγητο ,..και τον καφε....το ατιμο...εγω για ενα διαστημα δεν επινα καφε γιατι τον ειχα συνδιασει οπσδηποτε με τσιγαρο
Ξερεις τι ατιμο πραγμα ειναι ωρες και φορες το θελω μετα απο τοσα χρονια..η νικοτινη εινσι γραμενη καλα στον εγκεφαλο....ειπα σπανιες φορες μη σε πανικοβαλω, τις περισσοτερες θα δεις μετα απο καιρο αν κρατησεις την ακαπνια θα σε ενογλει αν καθεσαι κοντα σε καπνιστη.....❌❌.badboys.
Όσους καφέδες έπινα όταν κάπνιζα, τόσους πίνω ακόμα έτσι για πισμα στον εαυτό μου όσο έτρωγα τρώω και όσο .sex hard. έκανα κάνω! ;)Δεν γίνεται να τα κόψω όλα επειδή έκοψα το τσιγάρο και θα μου μυρίσει μετά :)
 
Όσους καφέδες έπινα όταν κάπνιζα, τόσους πίνω ακόμα έτσι για πισμα στον εαυτό μου όσο έτρωγα τρώω και όσο .sex hard. έκανα κάνω! ;)Δεν γίνεται να τα κόψω όλα επειδή έκοψα το τσιγάρο και θα μου μυρίσει μετά :)
Μπραβω σου .shake hands. καθε ανθρωπος λειτουργει και το αντιλαμβανεται διαφορετικα ,,παντος ο στοχος παραμενει ο ιδιος αρκει να τον πετυχεις...!!!!!
 
Η δουλεια μου ειναι βραδηνη παντα απ οταν θημαμε τον εαυτο μου,μεσα στα ποτα και τα τσιγαρα.καπια στηγμη εκανα μια συμφ. με τον εαυτο μου,να απεχω απο ολλα αυτα για να μπορεσω να επηβηωσω. Σε αυτο βοηθ. οτη παντα ασχ.με τον αθλ. ποτε δεν ενηοσα δηαθεση να καπνησω ουτε να πηνω μεχρη τελ. πτοσεις. σε ολλα ειχα μετρο.Εκτος απο το κηνηγη..sarcastic.αυτο ειναι το παθος μου..shoot.
 
Back
Top