Τουφεκιές στα όρια...

Έμαθες ότι μπήκαν φασσες στον άλλο νομο και δεν έχεις βενζίνη;; Ορίστε κύριοι....


online photo hosting
Ένα τέτοιο όπλο με τέτοια κάννη χρειαζόμαστε για τα περπατητά.... .very funny. .very funny. .very funny.
Η πας και για μπεκάτσα στην Κάπελη...σφηνώνεις το όπλο σε δύο βελανιδιές και κάνεις και μονόζυγο......very funny..very funny..very funny..very funny.
 
Αν δεν ξερει αυτοs ποιοs ξερει ο καφετζηs?
Άμα πάρουμε το ίδιο όπλο με το ίδιο φυσιγγι ( ιδιογομοση για να είμαστε σίγουροι) με 66 πόντους κάννη και με 76 πόντους κάννη και ρίξουμε σε ταχογραφω,η δεύτερη η 76 θα βγάλει μεγαλύτερη ταχύτητα στο φυσιγγι στο v1 , αυτό ενημερωτικά , τώρα μεταφράσετο όπως θέλεις.
 
Άμα πάρουμε το ίδιο όπλο με το ίδιο φυσιγγι ( ιδιογομοση για να είμαστε σίγουροι) με 66 πόντους κάννη και με 76 πόντους κάννη και ρίξουμε σε ταχογραφω,η δεύτερη η 76 θα βγάλει μεγαλύτερη ταχύτητα στο φυσιγγι στο v1 , αυτό ενημερωτικά , τώρα μεταφράσετο όπως θέλεις.
Τιποτα δε μου λεει αυτο
 
Αέρας,βροχή, χαλάζι,τα πουλιά στα 50,55+ , τίποτα δεν είναι υπερβολή όταν έχεις τέτοιες συνθήκες.
Δηλαδή ο αλεξ με 66εκ με το kicks που τα κατεδαφίζει στα 80 μέτρα;! Ποσό ακόμα πιο πέρα θα βαράμε ρε παιδιά μέχρι 100 μέτρα το δέχομαι... παραπάνω θα στραβωσουμε καναν εξωγήινο... τι ακόμα να μου δώσει ένα πραμα 2 μέτρα σα ζαρτα;;
 
Δηλαδή ο αλεξ με 66εκ με το kicks που τα κατεδαφίζει στα 80 μέτρα;! Ποσό ακόμα πιο πέρα θα βαράμε ρε παιδιά μέχρι 100 μέτρα το δέχομαι... παραπάνω θα στραβωσουμε καναν εξωγήινο... τι ακόμα να μου δώσει ένα πραμα 2 μέτρα σα ζαρτα;;
Τι κατεδαφίζει στα 80 Μ.? Τα παπιά?
 
Ομάδα καλησπέρα.. Εχει δοκιμάσει κανείς σε κυνηγι ή πίνακα τα gorilla 40 over max? Είμαι περίεργος τι θα κάνει στα 50+ μετρα μιας και στο site αναφέρουν 70% συγκέντρωση στα 45 μετρα. Μια πραγματική 50% συγκέντρωση στα 50-55 μέτρα θα ήταν πολύ ενδιαφέρουσα για εμπορικό φυσιγγιο. Για δώστε τα φώτα σας.
Εγω που τα δωκιμασα ανοιξαν παραπανω απο τα b&p long range
 
Back
Top