Τουρκικά όπλα

Άμα δείτε την ποιότητα που εξάγουν οι τούρκοι στις ΗΠΑ θα πάθετε πλάκα. Και για τα λεφτά που ζητανε για τα χειροποίητα δίκανα και την ποιότητα τους.
Μου φαινεται δυσκολο, για να μην πω αδυνατο, ισως καποιες εξωτερικες ''πινελιες''.
 
Μου φαινεται δυσκολο, για να μην πω αδυνατο, ισως καποιες εξωτερικες ''πινελιες''.
Έτσι τα βαφτίζουν Γιώργο, τώρα αν είναι τελειωμένα στο χέρι και όχι εξ ολοκλήρου στο χέρι δεν το γνωρίζω. Θα ανεβάσω ένα βιντεάκι πιο μετά από την έκθεση των ΗΠΑ (american shot show) να δείτε μερικά πλάνα.
 
Έτσι τα βαφτίζουν Γιώργο, τώρα αν είναι τελειωμένα στο χέρι και όχι εξ ολοκλήρου στο χέρι δεν το γνωρίζω. Θα ανεβάσω ένα βιντεάκι πιο μετά από την έκθεση των ΗΠΑ (american shot show) να δείτε μερικά πλάνα.
Το λεω γιατι οι οπλουργοι πρεπει να εχουν πειρα και εμπειρια και να υπαρχει καποια παραδοση στο εργοστασιο και αυτο αυξανει πολυ και το κοστος.
 
Άμα δείτε την ποιότητα που εξάγουν οι τούρκοι στις ΗΠΑ θα πάθετε πλάκα. Και για τα λεφτά που ζητανε για τα χειροποίητα δίκανα και την ποιότητα τους.
Προτιμώ ένα Baikal IZ-27 δισκάνδαλο καραδοκιμασμένο να έχω ήσυχο το κεφάλι μου.Φυσικά και ένα B525 καλοδεχούμενο…
 
https://www.avramidisopla.gr/akkar-churchill?pgid=kli6wdsj-84031681-8a57-47ca-ba15-a3b88eefbda9

Καλησπερα ομαδα ,

Σημερα πηγα για φασσες με ενα φιλο ο οποιος ηρθε με ενα καλ 36 μοιαζει πολυ με το παραπανω που εβαλα στο λινκ . Δεν καναμε κατι απο φασσες και ετσι μου εδωσε να ριξω σε περπατητο ... Πραγματικα εντυπωσιαστηκα απο την καταβολη τσιχλων και κοτσυφιων ... Εμεινα με το στομα ανοιχτο το τι μπορει να κανει στα 20 μετρα ... 11 γραμμαρια σκαγια αν θυμαμαι καλα εριχνα Νο 7 .

Το οπλο αυτο το κουβαλας για 10 ωρες και δεν νιωθεις τιποτα .. Ωραια εμπειρια

Ενιωσα λιγο μ...ας οταν ριχνω 32 γραμμαρια στις τσιχλες και δεν τις πετυχαινω αχαχαχα και αυτο με 40 σκαγια επαιρνα τσιχλα , ωρε τρελα
 
Back
Top