Τουρκικά όπλα

Τωρα πια δε θα χρειάζεται να κόβουμε τις κάννες στα δίκανα. Υπάρχει ετοιμο. Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί μερικοί υποστηρίζουν οτι ένα κανονικό κυνηγετικό οπλο δεν κάνει για άμυνα σε κάποια extreme περίπτωση και πρέπει να είναι κουτσορεμενο με πιστολοειδη λαβή, προσαρμοσμένους φακούς κλπ. Δε μιλάω για επιχειρησιακή χρήση.
Η απάντηση είναι μια. Hollywood.
 
Τωρα πια δε θα χρειάζεται να κόβουμε τις κάννες στα δίκανα. Υπάρχει ετοιμο. Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί μερικοί υποστηρίζουν οτι ένα κανονικό κυνηγετικό οπλο δεν κάνει για άμυνα σε κάποια extreme περίπτωση και πρέπει να είναι κουτσορεμενο με πιστολοειδη λαβή, προσαρμοσμένους φακούς κλπ. Δε μιλάω για επιχειρησιακή χρήση.
Η λαβή είναι θέμα προτίμησης.
Το κοντό όμως επιβάλλεται. Ειδικά μες στα βράχλα και θαμνιές όπου θέλουν να σε ορμήσουν.
 
Κυνηγετικό όπλο για άμυνα με παιδιά στο σπίτι;
Η άμυνα...με κυνηγετικό θα είχε νόημα ,μόνο αν μπορούσαμε να έχουμε μονοβολα η δραμιαρες από καουτσούκ, σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση δλδ ιφ γιου ντροπ χιμ Ντεντ‼️ πας μέσα .
 
Η άμυνα...με κυνηγετικό θα είχε νόημα ,μόνο αν μπορούσαμε να έχουμε μονοβολα η δραμιαρες από καουτσούκ, σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση δλδ ιφ γιου ντροπ χιμ Ντεντ‼️ πας μέσα .
Δραμιαρες από καουτσούκ έχει το tactical shop ιφ γιου γουντ του μπαι
 
Η άμυνα...με κυνηγετικό θα είχε νόημα ,μόνο αν μπορούσαμε να έχουμε μονοβολα η δραμιαρες από καουτσούκ, σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση δλδ ιφ γιου ντροπ χιμ Ντεντ‼️ πας μέσα .
Στο κεφάλι το καουτσούκ δεν σκοτώνει;Εγώ πιο πολύ φοβάμαι το έτοιμο όπλο για άμυνα .
 
Να σου πω την αλήθεια φθηνό δεν είναι αλλά δεν έχω δει και κάτι παρόμοιο στην τιμή αυτή.

Ίσως υπάρχει αλλά εγώ δεν το έχω δει.
Ναι ,μόνο τα έσω έξω τσοκ και οι ράγες είναι καλή προίκα . Πιστεύω ότι σε λίγο καιρό μπορεί να προσφέρεται σε καλύτερη τιμή .
 
Ναι ,μόνο τα έσω έξω τσοκ και οι ράγες είναι καλή προίκα . Πιστεύω ότι σε λίγο καιρό μπορεί να προσφέρεται σε καλύτερη τιμή .
Νέα μόδα ...υπάρχει και πλαγιοκαννο της stoeger που νομίζω τα φτιάχνει η boito σίγουρα θα αρχίσουν να εισάγουν και άλλα μοντέλα
 
Back
Top