Τα Όπλα μας

ενημερωτηκα το λέω ότι ο άραπκουλες στη λαρισσα κατασκευάζει ότι δεν υπαρχει πλεόν απο ανταλλακτικά έτσι αναφέρει στη σελίδα του
Νομίζω ότι είναι πολύ εξειδικευμένο και αφορά μέρος του όπλου όπως το κλείστρο είναι ανέφικτο να κατασκευαστεί.Αλωστε με τόση λεπτοδουλεια και τόσο χάσιμο χρόνου ως προς να το φέρει να είναι λειτουργικό και χωρίς ανοχές δύσκολα καταπιάνεται κάποιος
 
Ένα ανταλλακτικό στο κλείστρο και είχε ψάξει παντού ούτε με πατέντα δεν διορθωνοταν,εγώ δε το χρισημοποιουσα λόγω βάρους και έτσι έγινε το deal
Αυτο ειναι το αδικο και κριμα....και βλεπω στα site της Αμερικης να εχουν ολοκληρα σετακια απο ανταλλακτικα της Auto5! Κριμα να μην τα φερνουν κ εδω!
 
Καλαμπούρι κάνω ρε Τολη. Μην παρεξηγείσαι. Είπα μην ξερεις την απάντηση
Ε οχι και να παρεξυγηθω θα σ πω η κοτα εκανε το αυγό το αυγό έκανε ενα κοκορα το τουφεκισαμε με ιδιογωμωση 7tss 36 γρ στα 50 m και τέλος το ανεκδοτο
 
Ξερεις τα Tss. Ξέρεις πολλά εσύ. Είσαι κρυφό ταλέντο
Δε ξέρω αν με κοροιδευεις κατά καπιό τροπο αλλά στη Δράμα απ οπου ειμαι έχουμε έναν κύριο εξ αμερηκης ο οποιος δούλευε στη ρεμινγτον αυτός που βγάζει τα δραμια sonic και μας πεταει που και που καμία πληροφορια
 
Δε ξέρω αν με κοροιδευεις κατά καπιό τροπο αλλά στη Δράμα απ οπου ειμαι έχουμε έναν κύριο εξ αμερηκης ο οποιος δούλευε στη ρεμινγτον αυτός που βγάζει τα δραμια sonic και μας πεταει που και που καμία πληροφορια
Τόλη τι ακριβώς είναι δεν γνωρίζω για πες έστω σε μύνημα!!
 
τα οπλα μου ειναι SIMSON SHUL πλαγιοκαννο 76 cm καννες, 70 mm θαλαμες, τσοκ 1*και3*,REMINGTON 1100 70mm θαλαμες, καννη 76 cm 1* και 66 cm με τσοκ,Benelli rafaelo crio, magnum καννη 66cm με τσοκ,toz 120 magnum, 71 cm καννες με τσοκ,Βrowning 425 lighting 70mm θαλαμες, καννες 71cm με τσοκ
 
Καμιά ιδέα lifting για τον παππού ?

Lxw06jL.jpg

kiSMSOa.jpg

sdmUHK0.jpg

l14UqDF.jpg
 
Back
Top