ΤΣΟΚ (CHOKE) Παρουσιάσεις – Κριτικές – Εντυπώσεις

Κοιτα και μια σημερα με το Κικς, ιδια μετρα, χαρτονι, φυσιγγι και δες διαφορα που εχει με την τουφεκια στην προηγουμενη σελιδα παλι με νο3, για την διαφορα των δυο τουφεκιων δεν ειναι υπευθυνο το φυσιγγι παντως.
View attachment 34554
Εγώ φίλε έγραψα την γνώμη μου κ μόνο, καλη συνεχεια κ καλα κυνηγια να έχουμε, η χρονιά φέτος θα μείνει αξέχαστη

Περιοχή
Ηράκλειο Κρητης
Όνομα
Παναγιωτης
Καλησπερα και χρόνια πολλα σε όλους. Έγραψα και σε αλλη ενότητα και θέλω να ρωτησω αν ξέρετε.βλεπω διαφορά βίντεο με φάσσα. Είναι ένας κυριος με καραμπίνα μαλον sx 3.κοκκινη.ξερει κάποιος τι τσοκ φοραει;είναι ασημένιο με κόκκινο δακτύλιο στην άκρη. Δεν έχει porting. Απλά δεν μου φενεται γνωστό τσοκ. Ευχαριστώ.

Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Καλησπερα και χρόνια πολλα σε όλους. Έγραψα και σε αλλη ενότητα και θέλω να ρωτησω αν ξέρετε.βλεπω διαφορά βίντεο με φάσσα. Είναι ένας κυριος με καραμπίνα μαλον sx 3.κοκκινη.ξερει κάποιος τι τσοκ φοραει;είναι ασημένιο με κόκκινο δακτύλιο στην άκρη. Δεν έχει porting. Απλά δεν μου φενεται γνωστό τσοκ. Ευχαριστώ.
https://www.kalco.gr/winchester-signature-invector-plus-light-modified-3.5-clone/
Αυτά είναι Πάνο.

Περιοχή
Ηράκλειο Κρητης
Όνομα
Παναγιωτης
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Σε ευχαριστώ πολυ. Αυτό είναι ναι. Απλά δεν ήξερα ποιο είναι. Δεν ξέρω αν το βγάζει και σε άλλο σπηροματα η αν δουλευει με Δυεριβμενο αυλό μονο.
Αν θυμάμαι καλά το βγάζει μόνο σε αυτό το σπείρωμα (invector plus) που ταιριάζουν σε Winchester Browning. Πρέπει να τα κατασκευάζει η briley για την Winchester,όπως και τα Midas για τη Browning.

Όνομα
Παναγιωτης
Ξεχασα να βγαλω απο την ES100 τον μαμα κυλιδρο που ειχα βιδωσει για το βραδυ της πρωτοχρονιας και στο περπατητο μιας και δεν ειχα κλειδι να το βγαλω ¨αναγκαστηκα¨ να κυνηγησω με αυτον....
Της εκαψε!!
Βρε λες? Το παλιοmobile??