Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

Καλά καπνισματα!( Άμα βρεις και κάνα kicks να κάνεις σύγκριση θα είναι ότι καλύτερο. )
δεν εχω kicks και στην τιμή που έχουν τώρα ούτε καν πλησιάζονται, είχε κανει ενας Ρώσος δόκιμες kicks vs billman βρέθηκε το billman να εχει πιο κλειστές ντουφεκιές. τώρα θα δουμε σκ την αλήθεια.
 
δεν εχω kicks και στην τιμή που έχουν τώρα ούτε καν πλησιάζονται, είχε κανει ενας Ρώσος δόκιμες kicks vs billman βρέθηκε το billman να εχει πιο κλειστές ντουφεκιές. τώρα θα δουμε σκ την αλήθεια.
Καλησπέρα........ Για δώσε λεπτομέρειες.... Πώς και από πού τα παρήγγειλες ???? Τη προέλευση έχουν????? Βγαίνουν και σε άλλους τύπους????? Για ποια όπλα????
 
Καλησπέρα........ Για δώσε λεπτομέρειες.... Πώς και από πού τα παρήγγειλες ???? Τη προέλευση έχουν????? Βγαίνουν και σε άλλους τύπους????? Για ποια όπλα????
made in tourkalas βγαίνει προς το παρoν σε σπείρωμα mobil και Invector PLUS μου είπε ότι θα έρθουν κάποια στιγμή και σε αλλά σπειρώματα.
τα πείρα μέσον του ebay
 
Με έχεις μπερδέψει όμως ... τι όπλο έχεις ?
Benelli ?
Breda ?
Κορμό Benelli και κάνη Breda ?
ή
Κορμό Breda και κάνη Benelli ?

Δώσε πληροφορίες ...
.drunk.

ps
Αν έχεις το τελευταίο είναι συλλεκτικό το όπλο, πρόσεχε !!!! 🤣
Αστείο ... !!!
είχα κορμο benelli κάννη breda, Τώρα M1 18,35 και ata arms sporter 18,4 και περιμένω τα χαρτιά για την franchi elite και εχει και μεγάλο κώνο από την μανα της το ποσο δεν ξερω ακόμα και ευτυχώς έρχεται με mobil.
 
Back
Top