Συγκρίσεις όπλων-τσοκ

Εγω κην. χρονια με ενα τσοκ ζολι 3αρι αντιγρ. της τζεμινι ηστερουσε λιγο στον πηνακα, αλλα αποσκοτομ. ΜΙΑ χαρα, οταν εχει πουλια τη να λεμε....

Eσυ αγορι μου χρειαζεσαι τσοκ εδαφους αερος για να διαχειριζεται καλυτερα τις ρουκετες που γεμιζεις.yelling.
 
Eσυ αγορι μου χρειαζεσαι τσοκ εδαφους αερος για να διαχειριζεται καλυτερα τις ρουκετες που γεμιζεις.yelling.
ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.sex hard..shake hands.
 
Φανταζωμαι στα μπασιματα θα μου το γλικοκιτανε. και θα μου το ζητανε μερικα παλικαρακια.[το τσοκ μην παρεξ.ουμε.].sarcastic.
 
Τακη οντως εχεις δικιο ξεχασα να πω τον παραγοντα οπλο..... Το gemini το ειχα σε ιταλικο οπλο και πιθανος να ημουν απο τους λιγους που δεν κολλησε το οπλο με το τσοκακι σαν συνολο.... ;)
Οντως Κωστα,συμβαινουν κι αυτα!!.shake hands.
 
Η σύγκριση εγινε με το μαμά στοκ ? Ποιο τσοκ τις gemini non ported ήταν άσπρο ή μαύρο ?
Τασο τωρα προσεξα την φωτο του προφιλ σου. Πες μου οτι αυτη η επανιρλατα ειναι δικη σου. Ο ερωτας μου αυτη η φιλη κσι αυτο το πρωτυπο που ηθελα να εχω..off topic.
 
Δημήτρη σε ευχαριστω και εσενα για την απαντηση σου! Στο σκοπευτηριο παρόλο,που βγαίνει ακριβώς 0,20 σύσφιξη έκαναν πολυ καλα ,μακρινά σπασίματα καλυτερα εμφανώς απο τα μαμησια τσοκ..Το μαγαζί που το πήρα εχει αλλο ενα φουλ και το δίνει 25 η 30 ευρω αλλα τοσο κλειστο τσοκ δεν βαζω σχεδόν ποτε και το σκεφτομαι αν το παρω.
παρτο Γιανη και θα με θυμηθείς
 
και μια τελευταια κουβεντα , υπαρχουν παρα πολλα καλυτερα τσοκ από τα Τζεμινι , αλλα στα λεφτα τους είναι μακραν ότι καλυτερο και τιμιοτερο μπορει να παρει ο κυνηγος , από την μικρη εμπειρια που εχω στα οπλα θεωρω για σκοπευτικη χρηση τα Μυλερ σαν απολυτη λυση , και για κυνυγι τα Carlonsons ported σε συμβατικο αυλο και τα Kicks smoke σε διευρυμενο , οσο αφορα τα Kicks , ειχα γραψει πριν πολλα χρονια στο Αρτεμις για αυτά τα τσοκ , τα δουλευε το φιλαρακι ο Μαριος από Αθηνα σε μπενελι , παπιατζης καθαρόαιμος και οπλοφιλος , αλλαξε όλα τα τουφεκια της αγορας , όλα τα διευρυμενα ολα τα φαμπαρμ ολα τα πανακριβα ποζε και όλα τα οπτιμα , και γυρισε παλι στα μπενελια από ότι μαθαινω , παραγγελια από αμερικα και αυτος τοτε μου τα ειχε συστησει , πολύ ευχαριστημένος και παπιατζης καθαρόαιμος , τα ξερω από εξω και ανακατωτα αυτα τα τσοκ εδώ και 5 χρονια , πολύ καλα και πολύ ποιοτικα τσοκακια , κοβουν μεγαλο μερος της ανάκρουσης λογω μεγαλου πορτινγκ , αλλα , μην κολλατε με τα τσοκ , τα καλυτερα τουφεκια ριχνουν με σταθερα φουλ , το ζουμι δεν είναι στην ακρη της κανης αλα στην αρχη της
 
Ηταν το μαυρο 10cm extended και η συγκριση εγινε με kicks και patternmaster.... Το gemini ηρθε τελευταιο
2014_Screenshot_5.png
Κωστα σε αυτό το τσοκ αναφερεσε.
 
τασο το παιδι λεει,για τσοκ που βγενη απο την κανη 10 ποντους εξω.δεν νομιζω να εχη σχεση,αυτο που δειχνης στη φωτογραφια
 
evo - γράφει ο Κώστας 10 cm, δεν αναφέρει εάν είναι συνολικά ή αυτό που προεξέχει από την κανη.
 
Το τσοκακι που ειχα ηταν gemini crio plus extended 10 cm εξειχε 10 εκατσοστα απο το στομιο της κανης..... Συνολικα ηταν 17 εκατοστα ολο
 
Φανταζωμαι στα μπασιματα θα μου το γλικοκιτανε. και θα μου το ζητανε μερικα παλικαρακια.[το τσοκ μην παρεξ.ουμε.].sarcastic.
Φιλαρακι μην ανυσηχεις ολα θα τσεκαριστουν οταν ερθει η ωρα τους....και στον πινακα και στο τερρεν.eat.και οτι μου γεμιζει το ματι θα κατασχεθει.sarcastic.ΟΚ
 
Φιλαρακι μην ανυσηχεις ολα θα τσεκαριστουν οταν ερθει η ωρα τους....και στον πινακα και στο τερρεν.eat.και οτι μου γεμιζει το ματι θα κατασχεθει.sarcastic.ΟΚ

Χαχαχα. Προβλεπω σκοτωμο!
 
Θα το κοιταξω απο αυριο που θα ειμαι Αμερικη.sarcastic.
Παυλο νομιζει που μια κλειδαρια θα τον σωσει.very funny.το ποιο καλο κολπο ειναι οταν μπαινει στο νερο να μαζεψει τιποτα πουλια του το ξεβιδωνω και που βαζω ενα αλλο.very funny.καλο ταξιδι και καλα να περασεις εκει στο Αμερικα
 
Παυλο νομιζει που μια κλειδαρια θα τον σωσει.very funny.το ποιο καλο κολπο ειναι οταν μπαινει στο νερο να μαζεψει τιποτα πουλια του το ξεβιδωνω και που βαζω ενα αλλο.very funny.καλο ταξιδι και καλα να περασεις εκει στο Αμερικα
Ευχαριστω φιλε, τα λεμε
 
Back
Top