Σκοπευτήριο Ψαχνά Ευβοίας

Εσύ δεν έλεγες χθες ότι είναι μάλλον 70; .yel.
Πως τα είδες γενικά @Caesar?είναι όπως τά έλεγα?
Γιατί όλοι έκαναν μούγκα...σχεδόν όλοι.
Στα ψαχνά μετά από πολύ καιρό την Κυριακή παρέα με τον κοουτς leo σε μια εποικοδομητική αλλά και διασκεδαστική προπόνηση! Το σκηνικό εντελώς διαφορετικό με τροχιές σαφώς πιο απαιτητικές απ´οτι είχαμε συνηθίσει μέχρι τώρα. Λίγο πολύ όπως τα περιέγραψαν οι περισσότεροι με πιάτα κοντινά και μακρινά γρήγορα και τεχνικά και με ένα D στο 5 γήπεδο που στην κορύφωση της πορείας του να ξεπερνά τα 60μ απόσταση σίγουρα. Όταν το πρωτοείδα νόμιζα ήταν midi το δισκάκι :p. Προσωπικά άσχετα με τα σκορ πέρασα τέλεια, απόλαυσα την προπόνηση με τον κοουτς τις τροχιές και ωραία σπασίματα!!!
 
φέτος στους αγώνες Κομπακ πιστεύω ότι θα δούμε πολλές ανατροπές σε σχέση με πέρυσι
σε επίπεδο αθλητών- απόδοσης από ότι μου είπε ένας φίλος που έχει μεγάλη γνώση ....
Συμμετέχει στους αγώνες ο φίλος σου?
 
Αν συνεχίσουν να είναι φορμαρισμένοι οι 6-7 που πρωταγωνιστούν και τα σχήματα είναι δύσκολα(που για μένα έτσι πρέπει νάναι) οι ίδιοι θα είναι ξανα στις πρώτες θέσεις.
Είναι γεροί πολύ όλοι τους.
 
Αν συνεχίσουν να είναι φορμαρισμένοι οι 6-7 που πρωταγωνιστούν και τα σχήματα είναι δύσκολα(που για μένα έτσι πρέπει νάναι) οι ίδιοι θα είναι ξανα στις πρώτες θέσεις.
Είναι γεροί πολύ όλοι τους.
θα συμφωνήσω 1000% με τον προλαλήσαντα ...... ;) ;) ;)
 
Αν συνεχίσουν να είναι φορμαρισμένοι οι 6-7 που πρωταγωνιστούν και τα σχήματα είναι δύσκολα(που για μένα έτσι πρέπει νάναι) οι ίδιοι θα είναι ξανα στις πρώτες θέσεις.
Είναι γεροί πολύ όλοι τους.
Εγώ αυτό που έχω να πω είναι ότι πρώτη φορά βλέπω τους "διεκδικητές" τόσο πυρωμένους στα 10 χρόνια που έχουμε compak στην Ελλάδα. Επίσης πρώτη φορά τόσοι σκοπευτές κάνουν δυνατό φορμάρισμα μες στον χειμώνα αντί να πάνε κυνήγι.

Αυτά, σε συνδυασμό με την επιστροφή του θεσμού του κυπέλλου Ελλάδος προμηνύουν μία πάρα πολύ δυνατή χρονιά.

Τέλος, αν τα σχήματα είναι δύσκολα, οι 6-7 θα γίνουν 2-3!;)
 
Last edited:
εγώ βλέπω ότι αρχίσανε οι "κόντρες" πριν αρχίσει καν η σαιζόν.
όντας άπειρος δεν μπορώ να εκφράσω γνώμη , αλλά σε γενικές γραμμές αυτή η "πώρωση" , μόνο καλό είναι γενικά για το άθλημα ..............

λέω εγώ τώρα ......
 
70ρίζει εκεί στην κορυφή και μας τρελαίνει!!.yelling.
Είσαι λίγο υπερβολικούλης! .yel. Το πιάτο θεωρώ ότι όταν κορυφώνει είναι στα 50 μέτρα και όταν πέφτει από τον πρώτο και τον δεύτερο βατήρα είναι πιο κοντά από τα 50 ενώ από τους άλλους άντε να φτάνει βία 60.. Τουλάχιστον οι προσκοπευσεις οι δικές μου αυτό μου δείχνουν.
 
βεβαίως και είναι δυνατοί οι 6-7 όπως σωστά αναφερεις και έχουν ρίξει φουλ τελευταία με καλές επιδόσεις αλλά και πάλι δεν θα ήμουν και τόσο σίγουρος για φέτος ότι θα είναι οι ίδιοι στις πρώτες θέσεις αυτή είναι η πρόβλεψη μου υπομονή σε λίγο καιρό θα δούμε :)
Καλησπέρα φίλε χρηστο. Δεν ξέρω ποιος εισαι αλλά από περιέργεια και μόνο από που μπορείς να συμπεράνεις κάτι τέτοιο; Από απλή περιέργεια και μόνο ρωτάω.
 
Καλησπέρα φίλε χρηστο. Δεν ξέρω ποιος εισαι αλλά από περιέργεια και μόνο από που μπορείς να συμπεράνεις κάτι τέτοιο; Από απλή περιέργεια και μόνο ρωτάω.
τρέμε Τζερυ και εσείς οι υπόλοιποι 6-7 .
υπάρχουν αουτσάιντερ που προπονούνται κρυφά ...................... .yel. .yel. .yel.

υπάρχει σχέδιο καταχθόνιο για την άλωση της καθεστηκυίας τάξης της ελληνικής σκοποβολής .

Ζήτω οι νέοι παίχτες .......... ΖΗΗΤΩΩΩΩ
κάτω οι παλιοί τύραννοι και μοναχοφάηδες των κυπέλλων και των μεταλλίων ....................... .very funny..very funny..very funny.
 
καλημέρα κ Γιώργο αν κάποια άποψη- πρόβλεψη με αυτά που είδα θεωρείτε ότι είναι καταχθόνιο σχέδιο τι να πω πάσο.
Έτσι και αλλιώς οι Δυνατοί δεν έχουν κάτι να φοβηθούν η μήπως πάλι όχι?? :rolleyes:
ρε συ Χρήστο , προφανώς και κάνω πλάκα χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν .

αμάν ρε σεις , αμέσως στην παρεξήγηση είσαστε , ένα αστείο δεν μπορεί να κάνει ένας χριστιανός ..............
ή άντε και μουσουλμάνος ............ .yel. .yel. .yel.
 
Back
Top