Σκοπευτήριο Ψαχνά Ευβοίας

Τα είδα κι εγώ σήμερα Άρη. Ξεκίνησα από το 4 με 24 και από εκεί έπεσε η μέση επίδοση, αλλά όχι για καταστροφή. Κατά μέσο όρο έπαιξα στα 22 πιάτα. Ποιος να το περίμενε ότι θα φτάναμε να λέμε το 3 το πιο εύκολο!!!

Τα 65 μέτρα δεν τα είδα πουθενά, αν και το D στο 5 ίσως να φλερταρε με τα 60 στην κορύφωση, κι αυτό βάσει της χρονοκαθυστερησης για να σπάσει. Τα Β στο 6 και στο 4 είναι κάπου στα 45, άντε 50 βαριά.

Πολύ μου αρέσει πάντως που έχουμε τα άντερα να δυσκολεύουμε τόσο το παιχνίδι ώστε να γίνουμε καλύτεροι. Μόνο καλό θα μας κάνει!
60m πιάτο στο 5??? Καλά που τη στήσατε τη μηχανή, στην Αιδηψό???
 
κάποιοι είπαν του Παντελάκη ότι τα Ψαχνά έχουν γίνει παιδική χαρά , και αυτός είπε ........

- έτσι εεεεε , καλά θα δείτε ..............

και είδαμε .................... .very funny. .very funny. .very funny.
Α!!!! Γι'αυτό δεν εμφανίστηκες εχθές πουλάκι μου....... Είχες πάει εκδρομή
 
Από τα 8 γήπεδο στην αρχή μόνο τα 4 και μετά και το 5. Πολλά no bird πολλές φορές εμπλοκές οι κονσόλες με συνέπεια να ξαναρχίζει η πουλα και πολλές φορές να μην αναγνωρίζουν οι κονσόλες την πουλα και να πρέπει να φωνάξεις τον υπεύθυνο .
Πρέπει να προσέξουν λίγο γιατί τρως το πακέτο του πήγαινε έλα για να δεις τα Ψαχνά που ήξερες. Αν δεν υπάρχουν αυτά τα Ψαχνά δεν έχω λόγο να τρέχω στην άλλη άκρη .
Λέω εγώ τώρα.
 
Από τα 8 γήπεδο στην αρχή μόνο τα 4 και μετά και το 5. Πολλά no bird πολλές φορές εμπλοκές οι κονσόλες με συνέπεια να ξαναρχίζει η πουλα και πολλές φορές να μην αναγνωρίζουν οι κονσόλες την πουλα και να πρέπει να φωνάξεις τον υπεύθυνο .
Πρέπει να προσέξουν λίγο γιατί τρως το πακέτο του πήγαινε έλα για να δεις τα Ψαχνά που ήξερες. Αν δεν υπάρχουν αυτά τα Ψαχνά δεν έχω λόγο να τρέχω στην άλλη άκρη .
Λέω εγώ τώρα.
Λές εσύ..και ΠΟΛΥ καλά τα λές.3~ ώρες πήγαινε-έλα εγώ και νομίζω 5 εσύ και να παίζουν λίγα γήπεδα κ αυτά με κολλήματα,δεν μας έχουν συνηθίσει έτσι.
Αλλά πιστεύω ότι θα διορθωθεί.Πάντως το 1 κ 2 γήπεδα έχουν καιρό να λειτουργήσουν.
Σήμερα off το 3 και μέχρι τις 11:30 αν δεν κάνω λάθος κ το 8...
 
Για να λέμε και την αλήθεια επειδή λόγω των μετρων δεν πάει κόσμος στα Ψαχνά και όλοι οι αλλοι υπάλληλοι είναι σε αναστολή, είναι δύσκολο να λειτουργήσει όλο αυτό το θηρίο μόνο με ένα άτομο.Αυτος ο Νίκος Δεν έχει και μηχανή σαν τον Νεκτάριο. Θα πρέπει να κάνει καμία εικοσαριά χλμ.με τα πόδια κάθε μέρα ο έρμος.
 
Back
Top