Σκοπευτήριο Ψαχνά Ευβοίας

Μάγκες , σιγά μην σπρώχνεστε ..........

οι προυποθέσεις για να πας σκοπευτήριο από 4/10 - 10/10 , σύμφωνα πάντα με την ΣΚΟΕ είναι πολλές και περίεργες.
ανοίχτε το site και ρίξτε μιά ματιά.

ενδεικτικά αναφέρω.

1. ιατρικό ιστορικό από γιατρό ( υπόδειγμα 27 ερωτήσεις )
2. ραντεβού με e-mail ή sms προκειμένου να σου επιτραπεί η είσοδος.
3. φύλλο ελέγχου εισόδου και εξόδου ( το κρατάει το σκοπευτήριο )
και ακόμη μερικά περίεργα
 
έλα ,έλα ....... όλο την καταστροφή φέρνετε .
τίποτα δεν θα αλλάξει , απλά θα περιμένουμε λίγο παραπάνω.
τα θέματα που έχουν να λύσουν είναι πολλά και τεράστια , σιγά μην κάτσουν να ασχοληθούν για την δίκαιη λύση της λειτουργίας των σκοπευτηρίων.

Για εμάς τους κοινούς θνητούς ( σκοπευτές ) εκεί μετά τις 18/5 το βλέπω , μόλις θα επιτραπούν οι μετακινήσεις σε όλη τη χώρα , θα έχουν αρχίσει και τα σχολεία , οπότε θα μπουκάρουμε και εμείς..................... .terror..terror..terror..terror.
Μην το γκαντεμιασεις παλι κ παμε για Ιουλιο
 
Δηλαδή εγώ όπως και πολλοί άλλοι δεν ,μιας και εγώ ανήκω στον Βόλο διότι τότε που την έβγαλα ο Βόλος ήταν τα μισά χρήματα από αυτά που ζηταγαν στην Αθήνα
Καί εγώ Βόλο ανήκω.
 
Πολύ ωραία τα πιάτα για τον επόμενο αγώνα στα Ψαχνά.. Ειδικά στο 7 γήπεδο είναι πολύ τεχνικά όλα.. Κεντάει ο Μητσιάλης.. Επίσης πολύ καλές εντυπώσεις μου άφησαν τα Extreme..
Για πες ρε φιλε λεπτομερειες κ σε εμας τους δισκοπαθεις
 
Δημήτρη άσε , οι πρωταθλητές είναι σνομπ και δεν λένε....................... .yel. .yel. .yel. .yel.
θα πάω εγώ και θα σου πω........................ χεχεχεχε.

Ναι ναι σιγά βρε Γιώργο μου..

Για πες ρε φιλε λεπτομερειες κ σε εμας τους δισκοπαθεις

Βασικά αυτό που παρατήρησα ειδικά στο 7 γήπεδο (στα άλλα δεν είχα ιδιαίτερο πρόβλημα) είναι οτι χρειάζονται να χρησιμοποιήσεις όλες τις τεχνικές για να σπάσεις τα πιάτα.. Πολλά γήπεδα παίζονται μόνο με σκούπα αλλά σε αυτό το γήπεδο υπάρχουν κάποια πιάτα που αν δεν τα παίξεις maintained δεν υπάρχει περίπτωση να προλάβεις να ντουφεκίσεις και να σπάσεις το πιάτο.. Επίσης υπάρχουν συγκεκριμένα break points που αν πχ εκεί μπει sim θα είναι αρκετά δύσκολα τα πράγματα.
 
Back
Top