Σκοπευτήριο Ψαχνά Ευβοίας

Πρώτος στην open ο Γεράσιμος μετά από δύσκολο s off με τον Κατσιώτη.
Ο Γ Αποστολίδης νομίζω 1ος στην Α1 ύστερα από s off με τον Μεγαλοκονόμο
Φάνης 1ος Α και 3ος στην open με 94.
Το 5ο γήπεδο κάηκαν πολύ λόγω αέρα σε συγκεκριμένη ώρα μαζί και εγώ.
Γερασιμος=δύναμη πολύ.
Πολύ θετικός.(έριχνε 3 βατήρες μπροστά μου)
97?συμμετοχές!!
 
Last edited:
1st Competition of “Evia Cup" Compak Sporting Tournament.

1ος Γενικής Κατατάξης με 95/100.. Συγχαρητήρια σε όλους τους συναθλητές μου για τις επιτυχίες τους όπως και στον Σ.Ο.Ψ για την άψογη διεξαγωγή του αγώνα που παρά τις 90+ συμμετοχές τελείωσε απροβλημάτιστα και στην ώρα του..

@chevy z71 και γω χάρηκα φίλε που σε γνώρισα παραπάνω σήμερα.. Σε ευχαριστω πολύ για τα καλά σου λόγια!

@george s k να σαι καλά φίλε!

5811E587-D831-4294-B5E4-061D5E222464.jpeg
 
1st Competition of “Evia Cup" Compak Sporting Tournament.

1ος Γενικής Κατατάξης με 95/100.. Συγχαρητήρια σε όλους τους συναθλητές μου για τις επιτυχίες τους όπως και στον Σ.Ο.Ψ για την άψογη διεξαγωγή του αγώνα που παρά τις 90+ συμμετοχές τελείωσε απροβλημάτιστα και στην ώρα του..

@chevy z71 και γω χάρηκα φίλε που σε γνώρισα παραπάνω σήμερα.. Σε ευχαριστω πολύ για τα καλά σου λόγια!

@george s k να σαι καλά φίλε!

View attachment 10399
Μπράβο φιλαράκι!!!
 
Ειδες τα τραποφυσιγγα, μια χαρα σου καθονται
Μπραβο ρε συ Τζερυ, ευχομαι παντα επιτυχιες, οπως και στα υπολοιπα παιδια που πηραν μερος

Γαζώνουν τα 24αρια σου λέω! Και ασε τους άλλους να παίζουν με μισόταπο 9,5αρι 28γρ .yel. που έχουν 250 σκάγια παραπάνω
 
Συγχαρητηρια αν κ λιγο καθυστερημενα , μηπως μπορεις να μας πεις τι σε εκανε κ τα επελεξες ;

Είναι πολλά Δημήτρη.. Θα τα πω επιγραμματικά.. Τιμή, απόδοση,λάκτισμα και γενικά όταν το πρώτο έριξα μου φάνηκε πολύ οικείο.. Ήταν στις προσκοπευσεις μου ίδιο με τα 28αρια που έριχνα και είπα γιατί όχι.. Δεν κουράζει.. Δλδ ρίχνεις μια κούτα και δεν έχεις πρόβλημα ( πονοκεφαλους κλπ) ενώ με αρκετά 28αρια έχεις.. Επίσης ένιωσα ότι έχω πιο σταθερή 2η ντουφεκιά.. Ίσως επηρεάζει και λίγο την ψυχολογία σου ξέροντας ότι έχεις πιο λίγα σκάγια για να σπάσεις το πιάτο άρα αυτό σημαίνει ότι εισαι και πιο συγκεντρωμένος. Αυτά σε γενικές γραμμές..
 
αυτοί τελικά είναι τεραστιων διαστάσεων καραγκιοζιδες ,εδώ σήμερα γίνεται της πουτανας το κάγκελο από κίνηση ,και αυτοί συνεχίζουν την απαγόρευση ενός ατομικού αθλήματος που γίνεται στην ύπαιθρο
 
Back
Top