Σκοπευτήριο Ψαχνά Ευβοίας

αυτοί τελικά είναι τεραστιων διαστάσεων καραγκιοζιδες ,εδώ σήμερα γίνεται της πουτανας το κάγκελο από κίνηση ,και αυτοί συνεχίζουν την απαγόρευση ενός ατομικού αθλήματος που γίνεται στην ύπαιθρο
Όπως επίσης και το άλλο γελοίο, απαγορεύεται ακόμα το να πάρω τη βάρκα μου και να πάω μόνος μου μεσοπέλαγα να ψαρέψω.
 
Το πρόβλημα είναι ότι δεν έχει βγει ακόμα η ΚΥΑ για τη λειτουργία των αθλητικών σωματείων.μολις βγει θα λειτουργήσουν όλα.μπορει δηλαδή να βγει και μέσα στην εβδομαδα
Εμείς λέγαμε να ρίξουμε αύριο......εβδομαδαααααα!
 
Με βάση τα τώρα δεδομένα και με αυτά που ακούγονται για Οκτωβρίο και έξαρση παλι του covid και σε συνδυασμό με την άκρα σιωπή του ΚΣΕ βλέπω ότι θα τα κλαίμε τα 155 ,και ούτε τα κουτάβια δεν θα μπορούμε να βγάλουμε .
 
Όπως επίσης και το άλλο γελοίο, απαγορεύεται ακόμα το να πάρω τη βάρκα μου και να πάω μόνος μου μεσοπέλαγα να ψαρέψω.
Μπορεις.Πριν λιγο το ειπαν,για μεχρι 7 μετρα,αποστασεις μεταξυ επιβατων .fff. και κατι ειπε ο Χαρδι για απαγορευση διανυκτερευσης ε ετερα λιμανια απο αλλο νομο και κατι τετοια περιεργα..Δεν εδωσα και πολυ σημασια αλλα καταλαβα οτι το επιτρεπουν..Για δες την ανακοινωση μηπως κανω καποιο λαθος.

topic.
 
Μπορεις.Πριν λιγο το ειπαν,για μεχρι 7 μετρα,αποστασεις μεταξυ επιβατων .fff. και κατι ειπε ο Χαρδι για απαγορευση διανυκτερευσης ε ετερα λιμανια απο αλλο νομο και κατι τετοια περιεργα..Δεν εδωσα και πολυ σημασια αλλα καταλαβα οτι το επιτρεπουν..Για δες την ανακοινωση μηπως κανω καποιο λαθος.

topic.
Σωστός, τώρα το άλλαξε
https://www.boatfishing.gr/chardali...niko-psarema-me-mikra-skafi-anapsychis-os-7m/
 
Ο ΣΚΟΛΕΚ ξεκινά νωρίτερα για σκητ και Τραπ από Σάββατο Σπόρτινγκ ,δεν καταλαβαίνω η ΣΚΟΕ δεν λέει κάτι τέτοιο διορθώσετε με ήρεμα ρωτάω;;;;;είναι ανεξάρτητος ο ΣΚΟΛΕΚ.;;;
 
Λογικά το κόβω να επιτραπεί να ρίχνουμε μόνο στα σκοπευτήρια που ανήκει ο καθένας μας και ύστερα από θερμομέτρηση..
Ποιο σύντομα από το Σάββατο.
 
Λογικά το κόβω να επιτραπεί να ρίχνουμε μόνο στα σκοπευτήρια που ανήκει ο καθένας μας και ύστερα από θερμομέτρηση..
Ποιο σύντομα από το Σάββατο.
Δηλαδή εγώ όπως και πολλοί άλλοι δεν ,μιας και εγώ ανήκω στον Βόλο διότι τότε που την έβγαλα ο Βόλος ήταν τα μισά χρήματα από αυτά που ζηταγαν στην Αθήνα
 
Δηλαδή εγώ όπως και πολλοί άλλοι δεν ,μιας και εγώ ανήκω στον Βόλο διότι τότε που την έβγαλα ο Βόλος ήταν τα μισά χρήματα από αυτά που ζηταγαν στην Αθήνα
Με αυτήν την λογική αρκετοί δεν αξίζει να ανανεώσουμε .
 
έλα ,έλα ....... όλο την καταστροφή φέρνετε .
τίποτα δεν θα αλλάξει , απλά θα περιμένουμε λίγο παραπάνω.
τα θέματα που έχουν να λύσουν είναι πολλά και τεράστια , σιγά μην κάτσουν να ασχοληθούν για την δίκαιη λύση της λειτουργίας των σκοπευτηρίων.

Για εμάς τους κοινούς θνητούς ( σκοπευτές ) εκεί μετά τις 18/5 το βλέπω , μόλις θα επιτραπούν οι μετακινήσεις σε όλη τη χώρα , θα έχουν αρχίσει και τα σχολεία , οπότε θα μπουκάρουμε και εμείς..................... .terror..terror..terror..terror.
 
Παιδια με το μπαχαλο που επικρατεί στα μυαλα των υπευθύνων, θα τουφεκισουμε απευθειας στα τρυγόνια!
Οι προπονήσεις τουλαχιστον για την ωρα οπως τις ξεραμε, δεν νομίζω να γινουν. Θεωρώντας οτι ειμαστε αθλητες σκοποβολης ολοι οσοι παμε σκοπευτηρια, οι πρώτες ανακοινώσεις μιλουν για ιατρικες βεβαιωσεις, τεστ κορωνοιου, προπονησεις με "ραντεβου" και τηλεφωνικη ενημερωση του σκοπευτηριου κτλ κτλ (οτι ισχυει για προπονήσεις στο ποδόσφαιρο κτλ)....
Αυτα ειναι νομίζω αυτονοητο οτι "ερασιτεχνες" των σκοπευτηριων οπως εγω, δεν πρόκειται να μπω στην διαδικασια να τα κανω....
Οποτε καλο Αυγουστο!
Σχετικα με τις βαρκες διαβασα και γω αυτο για τα εως 7 μετρα...αλλα οπως συνηθίζεται η ανακοινωση προηγηθηκε του ΦΕΚ, και κατι σχετικο και επισημο (σε Φεκ) δεν ειχα βρει μεχρι χθες το βραδυ....
 
Back
Top