Σκοπευτήριο Χανίων

Συμμετοχές..
27wuftg.jpg


Μιλαμε για ενα πολυ όμορφο σκοπευτήριο 4 γηπέδων και οτι πιάτο μπορεις να φανταστείς..
 
Δε σε προλαβα δυστυχως το απογευμα, ανεβηκα κατα τις 7 περιπου και ειχανε φυγει ολοι.

Θα τα πουμε το πρωι οταν ανεβω
 
Συμμετοχές..
27wuftg.jpg


Μιλαμε για ενα πολυ όμορφο σκοπευτήριο 4 γηπέδων και οτι πιάτο μπορεις να φανταστείς..
Γερασιμε βαζε μεγαλύτερη ανάλυση γιατί δεν φαίνονται καλά τα γράμματα.
 
καλημερα σε ολους.πριν λιγο γυρισα απ το σκοπ.παρα πολυ ζεστη και λιγο δυσκολες συνθηκες για τους σκοπευτες.παρακολουθησα τις 2 πρωτες πουλες του γερασιμου ο οποιος πηγε παρα πολυ καλα.22 στη πρωτη 24 στη δευτερη στην οποια εχασε το τελευταιο πιατο σ ενα ντουμπλε.στον πρωτο βατηρα που επαιξε τα πιατα ηταν σχετικα δυσκολα.ειδα και λιγο τον μητσιαλη ο οποιος και αυτος πηγε σχετικα καλα.νομιζω κι αυτος στη 2η πουλα εκανε 24 γιατι σ ενα ντουμπλε ξεχασε ενα πιατο.αρκετες συμμετοχες απο πολλα μερη του κοσμου.αιγυπτος δανια ρουμανια αγγλια αλλα παιδια η ζεστη μετα τις 12 ανυποφορη.καλη επιτυχια στους σκοπευτες και περισσοτερα θα σας πει ο ιδιος ο γερασιμος.αυριο παλι τοπρωι θα πινω καφεδακι και θα παρακολουθω το πολυ ωραιο θεαμα που προσφερει το αθλημα.παντως οσο εκατσα σημερα 25αρι δεν ειδα
 
Συγαρητήρια
Πρωτη μερα λοιπον κατάφερα μετά κόπων και βασάνων μα μαζέψω 85 πιάτα αλλα ο οποίος δύσκολος εχθρός ειναι η ζέστη.. Δεν παλεύεται παιδιά ειδικα μετά την δευτερη πούλα το όπλο σηκωνόταν με δυσκολία..

dbl7pz.jpg
Συγχαρητήρια!!! Παρότι δεν έχω ασχοληθεί με την σκοποβολή και δεν μπορώ να έχω άποψη, καταλαβαίνω τις δυσκολίες να προσπαθείς να μείνεις συγκεντρωμένος σε τέτοιες συνθήκες, και πάλι συγχαρητήρια!
 
Στην πουλα που εκανα 18 η τύχη δυστυχως δεν ηταν με το μέρος μου..ειχε ενα εισερχόμενο mini πιάτο..να σας δώσω να καταλάβετε οταν ξεκίναγε να ερχόταν φαινόταν σαν καπάκι απο μπουκάλι..δυστυχως την ωρα που έριχνα σήκωσε ανάποδο αέρα με αποτέλεσμα το πιατάκι να σηκώνεται και να πέφτει σχεδόν στο ιδιο σημείο..εχασα 5..Αν δεν ηταν ετσι τα πράγματα ισως να ήμουν και στην πρωτη 5αδα..δεν πειράΖει ολα για κάποιον λόγο γίνονται..
 
..Αν δεν ηταν ετσι τα πράγματα ισως να ήμουν και στην πρωτη 5αδα..δεν πειράΖει ολα για κάποιον λόγο γίνονται..
Ο αέρας πάντα παίζει παιχνίδια στριβοντας τα πιατακια.
Ηθικον ακμαιοτατο και όλα θα πάνε καλά.
 
Στην πουλα που εκανα 18 η τύχη δυστυχως δεν ηταν με το μέρος μου..ειχε ενα εισερχόμενο mini πιάτο..να σας δώσω να καταλάβετε οταν ξεκίναγε να ερχόταν φαινόταν σαν καπάκι απο μπουκάλι..δυστυχως την ωρα που έριχνα σήκωσε ανάποδο αέρα με αποτέλεσμα το πιατάκι να σηκώνεται και να πέφτει σχεδόν στο ιδιο σημείο..εχασα 5..Αν δεν ηταν ετσι τα πράγματα ισως να ήμουν και στην πρωτη 5αδα..δεν πειράΖει ολα για κάποιον λόγο γίνονται..
Στο περίεργο πιατακι Γερασιμε σε τι απόσταση και με τι τσοκ τουφεκαγες;
Τι φυσίγγι ρίχνεις στον αγώνα;
Ο φίλος ο Δ.Γκικας μου είπε ότι ρίχνει της RM τα επινικελωμενα σκαγια.
 
Αν δεν ήμουν στα νοσοκομεία, θα με έβρισκες μπροστά σου... :)
Δεν χορτασες καπνα την τελευταία φορά μου φαίνεται.
 
Back
Top